Şüpheli Ilanlar

'Forum Meydanı' forumunda devastator tarafından 20 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

 1. cce

  cce

  Weareone bunu beğendi.
 2. Yine forumda görünce silmiş. Artık bu adamın ilan ile kara para akladığını bile düşünüyorum yarın yakaladılar bunu atıyorum x işten para yapmış, polis nasıl buldun değince bu ilanları gösterir artık. 40 kere açtı galiba ilan, 10'da 1 oltaya gelen varsa 4 kere satsa sıfır maliyetle 8000 tl civarı dolandırmıştır. Tebrik ederim arkadaşı nasıl bir telefon numarası deposu varsa her ilan için bir kullanıcı ve numara yapmış. Kullanıcı adları da 4-5 yıl önce alınmış. Adam ince işliyor. Bir nevi overlokçu ayağımıza gelmiş gibi bir şey.
   
  The_Nebula bunu beğendi.
 3. kitara bunu beğendi.
 4. Ben de gıcıklığına yazdım, elden alırım diye.. Üstüne hangi şehirdeysen oradan da aldırırım dedim.. Cevabı bekliyorum, bakalım ne kadar şaklaban, ne kadar değil..

  Edit: Hızlı cevap yazdı, satıldı diye.. İlanı ne zaman kapatacak merak ediyorum..
   
  Son düzenleme: 23 Ağustos 2017
  The_Nebula bunu beğendi.
 5. Hafta başında ilanı gördüm ve sordum, ''çok acil 400 tl nakit ihtiyacım var yatırın hemen kargo yaparım kalanını kargo ulaşınca verirsiniz'' dedi biraz şüphelendim ve GET için ısrar ettim, paranın çok acil lazım olduğunu GET ile parayı almasının çok geç olacağını söyledi ben de ısrar etmedim. İlan tekrar hortladı, ben de az önce sordum tekrar satıldı mı diye, satılmadı dedi, GET ile almak istediğimi söyledim ''Get ile uğraşmıyorum'' dedi, ''Bursa'da bir arkadaşım var, elden aldıracağım adres / telefon verir misiniz'' dedim, henüz yanıt yok maalesef. Arkadaş dolandırıcı muhtemelen, buna cevap vermedi. Dikkatli olun derim.
   
  The_Nebula, Weareone ve masterofmasters bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş