Şüpheli Ilanlar

yok bence işi bilmiyor öyle ilanlar vereceğine buraya detaylı resim atsa yardım istese gitarım ne kadar eder diye onun için daha etkili olur en azından gitarın değerini öğrenmiş olur. muhtemelen ben yazdım şimdi internetten araştırma yapıyor :) ondan daha cvp dönmedi

Benim merak ettiğim 2 3 satıcı var genellikle gitarist veya marka isimleri kullanıyorlar sahibindende. Mutlaka sizinde dikkatinizi çekmiştir. Chet atkins veya gibson les paul gibi isimler kullanan kullanıcılar var. İlan sayılarıda yüksek 6 7 gitar satıyorlar faal olarak. Bu arkadaşlardan alışveriş yapan oldu mu hiç ?İanlarının fiyatları çok ucuz sayılmasada makul seviyelerde.

yok standart epiphone gitar sadece gibson kapak takmış fiyatıda normal zaten satabileceği rakam 1500-2000 arası gitarda bir sıkıntı yok ama öyle bulunmaz hint kumaşıda değil :)

Gitar şu an üretimde olan standart bi Epiphone değil, ya fake ya da 1980ler üretimi Gibson stili open book headstocklu Japon ya da Kore yapımı kaliteli ve nadir Epiphonelardan, ki fiyatı Endonezyalara göre iki katından fazla olabiliyor bunların yerine göre.

Son düzenleme:
Benim merak ettiğim 2 3 satıcı var genellikle gitarist veya marka isimleri kullanıyorlar sahibindende. Mutlaka sizinde dikkatinizi çekmiştir. Chet atkins veya gibson les paul gibi isimler kullanan kullanıcılar var. İlan sayılarıda yüksek 6 7 gitar satıyorlar faal olarak. Bu arkadaşlardan alışveriş yapan oldu mu hiç ?İanlarının fiyatları çok ucuz sayılmasada makul seviyelerde.
İkisi de aynı kişi. Başka hesapları da var. Ben olsam kendisinden alışveriş yapmazdım.

Hem siz şu forumdan atılan eski bandidas nickli eleman değilmisiniz?
Şüphe duyulacak biri varsa bence bu siz olmalısınız. (Atıldığınıza göre) Ayrıca Bir daha cevabını veremiyeceğiniz birşeyin altına girmeyin derim.
Verdim cevabı, "arkadaşınıza söyleyin" beğenmediyse yapacak bir şey yok.

Ben şüphe duyulması gerektiğine dair bir şey de demedim. Lütfen element uydurmayın. Ha siz "arkadaşınızın" kendi ismini kullanmayıp gitarist veya gitar isimleri ile farklı hesaplar açmasına karşın şüphe duyulması gerektiğine dair bir görüşüm olduğunu sandıysanız yanılmışsınız. Bence farklı hesaplar, uydurma isim ve dolayısıyla farklı telefon numaraları ile açılmış hesaplar ile satış yapmasının bir sakıncası yok. Herkes istediğini yapabilir.

Hadi iyi pazarlar.

Verdim cevabı, "arkadaşınıza söyleyin" beğenmediyse yapacak bir şey yok.

Ben şüphe duyulması gerektiğine dair bir şey de demedim. Lütfen element uydurmayın. Ha siz "arkadaşınızın" kendi ismini kullanmayıp gitarist veya gitar isimleri ile farklı hesaplar açmasına karşın şüphe duyulması gerektiğine dair bir görüşüm olduğunu sandıysanız yanılmışsınız. Bence farklı hesaplar, uydurma isim ve dolayısıyla farklı telefon numaraları ile açılmış hesaplar ile satış yapmasının bir sakıncası yok. Herkes istediğini yapabilir.

Hadi iyi pazarlar.
Teşekkür ederim cevabınız için. İnternet alışverişlerinde güven sağlamak cidden zor. Bu yüzden ilgili arkadaşın arkadaşı bence tabi bu benim şahsi fikrim kendi adını soyadını kullansa daha makbule geçer. Bide fotoğrafları ışığı çok yansıtan yerlerde çekiyor bu sebeple ağaç kalitesine ve ufak tefek eskimeleri görmek zorlaşıyor.

Galiba bu arkadaş bu foruma üyeydi anatolia666 mı neydi nicki ilan açış biçimi foto çekimi filan bahsettiğiniz gibiydi. Hatta ucuza bilmeyen birinden gitar alıp pahalıya sattığına dair bir konu vardı. Fakat aynı kişi mi kesin olarak emin değilim.
Yine de kendi ismini kullanmayan bir satıcıya güvenmek biraz zor.

Yeni bir ilan ekleyeyim. Ucuz gitarlara bakıyordum. Karşıma Gibson marka bir gitar çıktı. Fotoğraflarda sapa biraz dikkat edilirse anlaşılabilir fakat anlamayanlar da olabilir. Bir köşede dursun.
Screenshot_20200114-170713_Opera.jpg
Screenshot_20200114-170722_Opera.jpg

Galiba bu arkadaş bu foruma üyeydi anatolia666 mı neydi nicki ilan açış biçimi foto çekimi filan bahsettiğiniz gibiydi. Hatta ucuza bilmeyen birinden gitar alıp pahalıya sattığına dair bir konu vardı. Fakat aynı kişi mi kesin olarak emin değilim.
Yine de kendi ismini kullanmayan bir satıcıya güvenmek biraz zor.

Evet ayni kisi. Buradaki nick'i anatolia999. Bahsettiginiz konu da su:

Sahibinden'de "Onur Onur" (istanbul, Pendik, su anda 15 ilani var), "Chet Atkins" (Istanbul, Tuzla, su anda 15 ilani var), "Gibson LesPaul" (Istanbul, Pendik, su anda 9 ilani var) gibi isimler ile ilanlari var. Kocaeli, Gebze'den ilan aciyordu daha onceleri...
Aman diyeyim telefon numaranizi kaptirmayin. @Ketamin'in dedigi gibi telefon numaranizdan rahatsiz edip durur sonra...

Ilanlar:

Son düzenleme:

Sahibinden'de "Onur Onur" (istanbul, Pendik, su anda 15 ilani var), "Chet Atkins" (Istanbul, Tuzla, su anda 15 ilani var), "Gibson LesPaul" (Istanbul, Pendik, su anda 9 ilani var) gibi isimler ile ilanlari var. Kocaeli, Gebze'den ilan aciyordu daha onceleri...
Aman diyeyim telefon numaranizi kaptirmayin. @Ketamin'in dedigi gibi telefon numaranizdan rahatsiz edip durur sonra...

Ilanlar:

Aynen “onur onur” bunu yazmayı unutmuştum üçüde benzer. Üç tane anonim hesap yeterince kuşku yaratıyor zaten. İyi ki bir satın alma teşebbüsünde bulunmamışım.

Ilanlar:

zoonkk yanlış gazetecilik. Chet Atkins benim hesabım orada sadece 2 gitar onurun. İlan verme limitlerinden dolayı başka hesap kullanıyor. yakın arkadaşı olarak İstediğiniz bilgiyi zevkle verebilirim size. Buyrun sorunuz?

Aynen “onur onur” bunu yazmayı unutmuştum üçüde benzer. Üç tane anonim hesap yeterince kuşku yaratıyor zaten. İyi ki bir satın alma teşebbüsünde bulunmamışım.
Zaten akıl var mantık var. Fotoğraf çekim sitilinden belli değilmi zaten ki bunuda siz farketmişsiniz. Kaçak göçek gibi nasıl bir durum olabilir ki? Fjc yıllardır onurla uğraşan karakter yoksunu biri. eski mesajlarına bakacak olursanız attığı mesaj toplamının yarısı onurla ilgili. Ciddiye almayın

Geri