Twist Off (Alternatif Rock) - Ankara

konser güzel olacak...14 üne herkes davetlidir girişi sadece 5 YTL .... kapı açılış saat 1 de.. kaçırmayın yeni gruplar yeni yetenekler :)

babalar herkese selam...studyo milleti napionuz bakim olm en kisa zamanda ugrıcam yanınıza sıkıntıları atlattık nese bulut bana bi ulas oukey şef k.i.b. selam ve dua ile....

slm arkadaşlar.
garagedeki konserinizde kodronuz eksik olmanıza ragmen cok başarılıydınız.sizleri kutluyorum.
yunus-bulut konser oldugunda haberim olsun..
başarılar..
görüşmek üzere.

twist off grubunun yeni davulcusu benim.. grubun beklentilerini karsılayacagımı umuyorum.. tüm twist off alemine selam ederim.

TWİST OFF ==> her CUMA, CUMARTESİ 8.30 - 11.30 saatleri arasında ÜTOPYAda

gel ya bulut ısın yoksa cuma cumartesı:) dınle bızı bakalım beyenecen mı. ve twist-off'un davulcusu sercan dır.artık tum twist-off sevenlerıne duyurulur.

one la..........
olum kımle konusursanız o oluyola grupta.en son dawul calan bırıylemı konustunuz la.bende bı ara gitarcıydım ama sonra basaka biriyle muhabbet etmısler.ezgide kımle konusursanız o mu olyo.ıyı la....beyler akşam kaweye gelınde bı konusalım o zaman ha...:p
yunus bu arada gitarımı getır babam kızıyo.bıde buluta sole benım atletı gıyıp gıtmıs onuda getırsın ok.....hadi bakalım haaa bıde onur aksam kaweye gel olay war.bebeler saboyu dowecem demırler cıkısta konusmamıs lazım:p:p hoho iimiş beaaaaaaaaaaa.opt dud.bye scs.ego.iett byeeee :p :D

:)

hayırlı olsun arkadaşlar yeni dawulcunuz!!! yeni davulcunuzla daha iyi yerlere gelirsiniz programlardan haberimiz olmuyor haber verirseniz seviniriz.... başarılar QuYTu

Son hallerini de keyifle izlediğim bir gruptur bu. İnsani anlamda çok iyi oldukları gibi sahne deneyimlerini de beğenirim. Yani twist-off'u severim ben. Grupca Ba$arılar dileriz arkada$lara.

DrednaT

Geri