Twist Off (Alternatif Rock) - Ankara

ben sizin hayranınızım

kurbagayı pc me indirdim.. tam dinliodum ki son sesnen komşular geldi yaaaa..

klip çekimi nezaman olcek.. kesin tarih bellimi?

nıye kıne :):) sen menejermısın:):) şaka bı yanada baba bızimle neden gorusmek ıstıyosun bılmıyorum ama konser ıse boşver gıtsın.........

............. su aralar cok işimiz varrr....
.ama yakında anakaraya donecez....
HEPINIZI ÖZLEDIK....

bulutun da dedıgı gıbı su aralar kılıp işiyle ugrastıgımız ıcın yogun bı turdayız bı yanan bodrumda sahne alıyoruz orası yrı bı dunya gınede bızımle ılgılendıgın ıcın sagolll....

.................HA BU ARADA BIZI SEVEN TUM DOSTLARIMIZIN Dretnad gurubuna desdekte bulunmalarını ıstıyorum şu aralar cok ıyı seylere imza atıyolar.........twist-off olarak hep arkanızdayız dostlarım BASARILARINIZIN devamını dılerım............

...................YAKINDA DONECEZ HEPINI OZLEDIK ..............

.................HOŞCAKALIN

................................................twist-off

twist_off demiş ki:
bulutun da dedıgı gıbı su aralar kılıp işiyle ugrastıgımız ıcın yogun bı turdayız bı yanan bodrumda sahne alıyoruz orası yrı bı dunya gınede bızımle ılgılendıgın ıcın sagolll....

.................HA BU ARADA BIZI SEVEN TUM DOSTLARIMIZIN Dretnad gurubuna desdekte bulunmalarını ıstıyorum şu aralar cok ıyı seylere imza atıyolar.........twist-off olarak hep arkanızdayız dostlarım BASARILARINIZIN devamını dılerım............

...................YAKINDA DONECEZ HEPINI OZLEDIK ..............

.................HOŞCAKALIN

................................................twist-off

saolasın yunusum ya :) Kral TV'de ne zaman yayınlanacağı belli olsun "Drednat" yazıp mail atmanız gerekecek :)..

Unutmadan son demonuzla cidden iyi i$ler yapabileceğinize inanıyorum. Stüdyoda söylediklerim hep geçerli. İstanbul'a bir uğrayın.

Ba$arılar.

Drednat.

sagol cgdas haklısın su kılıp işi bıtsın hemen ıstnbuldayızzzz..ha bu arada kılıpı ceker cekmez yanındayızzzz..... bıze bu konu da yardımcı olacagını bılıyoruz.

.......................kılıpı hafta sonu cekıyoruz bu arada kesın tarıh bızımle ılgılenenlere duyurulurrrr........suer bey dıkkatıne duyurulu....

arkadaslar bi konuda uyarmak isterim,şu yukarda gördüğümüz the-ONE YORUMU BANA AİT DEÐİLDİR,NEFRET ETTİÐİM BİŞEY BASIMA GELDİ,lütfen kimse ismimle yorumlar yapmasın.hosuma gitmiyo... SAYGILAR

huuu

twist_off demiş ki:
.......................kılıpı hafta sonu cekıyoruz bu arada kesın tarıh bızımle ılgılenenlere duyurulurrrr........suer bey dıkkatıne duyurulu....

canım twist off dikkatle duydum... kamera yarın elinde.. oke?

ama bende arka planda rol almak istiom.. senariste duyrulur özenle...

mrb herkese yakında ankarada olacagızzz... yenı sarkılar ıcın ugrasıyoruzzz.bundan sonraa konser vermeye kalıyo herseyy yakında tekrar sahnelere donecezz..şimdilık hoşcakalınnn.....

Arkadaslar mrb bılıyosunuzkı yunus artık bodrumda tıkışık barda sahne alacaktır ve bız twist-off grubunu bodrumda ıstıyoruzz...sızınle calışmanın hepımız acısından ıyı olacagını dusunuyorummm... ve tıkışık acılısında anlaşmamız dogrutusnda sızı orda gormek ıstıyoruzzz...bana en kısa zamnda ulşırsanız sevınırım...

tesekkur ederımmm.TIKISIK BAR

teşekkür ederim qataloq çok saol...
en kısa zamnda tekrar yeni demolarla karşınızda olacağız..

bu arada 31 mart ta bodrumda tıkışık bardayız..

şimdilik hoşçakalın.....

TEŞEKKÜRLER TIKIŞIK..hayırlı olsun yeni mekan,umarım emeklerinizin karşılığı fazlasıyla çıkar..konu hakkında çok da fazla bilgili olmamakla beraber,açılışta orda olmak isterim,alıştım zaten her hafta ordayım :D milas-ankara(11 saat) :D görüşmek üzere...detaylı bilgileri bir an önce alabilmek dileğiyle..dila saol canım beendiğini biliodum zaten,buraya yazarak neden bütün grubun şımarmasına sebep oldun ki :D herkese kolay gelsin,çağdaş alla zihin açıklığı wersin,anaaa cıkamadım ya forumdan bi türlü,nesse ben cıkıyım artıq,yunus sana bıraktım konser detaylarını ama cok kısa süre kaldı netleşirse ii olur..hadi görüşürüz...

mrb arkadaslar twist-off 31 mart bodrum tıkısık bar acılısındaaaaa
herekze duyurulurrr umarım guzel bır konser olur bızle beraber cıkack grubaa basarılar dılerızzz...

Arkadaşlar uzun zaman oldu forumlara bakmayalı...Uzun zaman sonraki ilk msj ımı size atıyorum. Kayıtlar çok güzel olmuş ellerinize sağlık..Ankaraya geldiğinizde görüşelim tekrar..Öptüm sizi :p
Görüşürüz...
Bodrumda'da bol şans demicem nası olsa iyisiniz iyi eylenceler dicem :)
Saygı ve Sevgilerimle :D

Onursal ;)

Geri