Twist Off (Alternatif Rock) - Ankara

arkadaslar grubupta deısıklıkler olmus duyduma göre.ama bısey daha duydum grup studyoya kapanmıs demolar ıcın. 2,usak-eskısehır festıwalıne hazırlanıyolarmıs.bıde yakında 2 tane konser varmıs son duyumlar bunlar...benden duymus olmayın.rockers_86 dan sewgiler

Selams!...
Sonunda Bende Yazdım. Bu Arada Ben ---TunA--- Süper Parçalar Geliyo. Demoyu Yakında internette Yayınlıcaz. Ciddi Anlamda Grupta Değişmeler Var. Eski Elemanımız ---Volkan--- Gruba Yeniden Dahil Oldu. Demomızda da çalıcak. Ama Yakın Bi Zamanda Askere Gidicek. Galiba 2.Eskişehir Fest. Den Sonra Olabilir. Neeessseee Ben Buralardayım. Bu Arada Biri Benim Biri Yunusun Olmak Üzere İki Tane Beste Ve iki Cover ile katılıcaz. Umarım Sonuç İyi Olur ve sonunda GÜLMEKTEN KATILMAYIZ... :)

Tarih: Cum 21.10.2005 23:03 Mesaj konusu:

--------------------------------------------------------------------------------

gerçekten çok teşekkürler.amatör grupların birbirlerine destek olmaları gerçeğinin farkında olan nadir gruplardan birisiniz.!
herzaman!!

slm arkadaslar... 1.si usakta duzenlenen amatorrockfestin 2.si eskisehirde duzenlenecekmis... biz ilkinden inanılmaz derecede memnun kaldık gerek atmosfer gerekse gorevliler superdi... bu bir festival hic bir yarıs yok yani :) ulasım+konaklama onlara ait... secilirseniz sadece otobuse binip gitmek kalıyor:) secmelere katılmak icin illa beste sart degil tarzınızı yansıtan bir kayıt olsun yeter... basarılar simdiden umarım eskisehirde ayni sahnede oluruz...

tesekkurler....
bu arada yunus,bulut,tuna size ulaşamıyorum ama haberınız olsun selamı abıyle konustum.acele edelım yoksa kayıtlar guzel olmaz.zaman ayırmak lazım...5 para dıye soledım artık gelın de beraber konusalım...gorusuruz :LOL:

ok volkan ben herkeze soyleyecem zaten tuna nın yarın senın yanında kursu var ordada konusuruz yanlız bestelrın ıcınde bı kacta pıyasa calacaz..bu sekılde demoyu yaparız.. konusuruz gıne gorusuruz bye.........

demolar bomba gıbı oluyor bızı seven herkeze bırazdaha bekleyeceksınız ve enyakın zamanda twist-off bomba gıbı gelıyor şimdılık bukadar

....................... ..................................

sevgılı arkadaslarım benım.. hepınızın bayramıkutlu olsun dıyorum ve o demodan bır tanede ben ıstıyorum.. hepınızı cok sevıyorum sevgılı arkadaslarım benım

DINLEYENLERde dınlemeyenlerde saolsun....
yunus abı ben dukkanı bıraktım bana cepten ulasın tamam mı?
tunayada selam da bız nıe piyasa yapyoz kı demoya????

Geri