Pes(rock)-istanbul

Pes kardeslerim.Erhan ben piizden.ses soluk yok keske gelebilsek ist e...
Siz gercekten cok basarılısınız bunu bilin..Gelme durumunuz olursa programlarınızda Join me yi çalmayı sakın unutmayın..kendinize cok iyi bakın

sr_71 demiş ki:
Pes kardeslerim.Erhan ben piizden.ses soluk yok keske gelebilsek ist e...
Siz gercekten cok basarılısınız bunu bilin..Gelme durumunuz olursa programlarınızda Join me yi çalmayı sakın unutmayın..kendinize cok iyi bakın

Erhancım çok teşekkürler, ayrıca ayıpsın :) Sonerleydim bugün, sizin cdyi Crimsona falan vermiş, Pulpla da konuşuruz zaten bu haftaiçi :wink:

Kardeş gruplarımız Piiz ve Snatch'e ayrıca sevgiler ve başarılar :P

Tatilimiz bitmek üzere :)

-Eylülden itibaren beste çalışmalarına başlıyoruz.

-Pulp'a kaldığımız yerden devam edceğiz.

-2. bir mekan daha ayarlayıp haftaiçi de çalmayı planlıyoruz.

Şimdilik bu kadar:)

PES! 17 Ekim Sali gunu 13.00 de Kral Tv de yayinlanacak olan Genc Rock programinda..programda 5 grup tanitilacak,bestelerinin studyo ortamindaki cekimleri yayinlanacak ve kendi bestelerini calan bu gruplardan sms oylariyla 1. secilecek grup canli yayinda bestesini sunma olanagi bulacak..Bu haftaki gruplar (bildigim kadariyla) :

AFERIM
CIN SEDDI
PES!
SECOND
SODA

Tum gruplara,muzisyen arkadaslarimiza sonsuz basarilar dileriz,guzel program olacagi inancindayim,herkese sevgiler.. :)

cakewalker demiş ki:
Bu hafta sonu yarın Pulpta, Cumartesi de Ekşi limon'da (Zurich) olacağız

Arkadaşlar iddialı bir grubuz, bi allahın kulu da gelip izleyip yorum yapsın yahu, kendi kendimize buraya yazarak olmuyo ki.. "Hayatımda gördüğüm en rezil grupsunuz" desin yine de bira ısmarlayacağım :P

Hadi artık :wink:

kardeşim yukarıdaki mesajından şiarla, ne skim grupsunuz demek istiyorum...opuyorum hepinizi...adam olun..cıkıyor musunuz hala pulp 'ta

yoruma ne hacet cillop gibi grupsunuz.geçtiğim müziği mükemmel insanlarsınız.ben çok kısa zamanda tanıdım çok sevdim hepinizi.herzaman arkanızdayım.piiz den selamlar ...

bulgur sonat:) saolasin essiz yorumlarin icin :) emegin coktur,ozledik ,goruselim en yakin zamanda..

ahmetcm o sizin kendi guzelliginiz,saolun varolun,her zaman biz de Piiz in yaninizdayiz,yolunuz acik olsun,album bekliyoruz en kisa zamanda sizden,bizi cok bekletmeyin..herkese sevgiler..

17 Ekim Sali saat 13.00 de Kral Tv de GencRock da bulusalim..

17 Ekim Sali gunu Kral tv de Gencrock programinda yer aldik..izleyen oldu mu acaba? :roll: :)

'Gencrock 1' yazip 2030 a yollayin ki 28 Ekim Cuma aksami Kral Tv de canli yayinda yer alalim :)

tum gruplara basarilar.. :)

Cuma gecesi Pulp'ta kendi programımız bittikten sonra tam evlere dağılıyorduk ki Kolpa'nın solisti barış rahatsızlanmış, onların yerine de biz çaldık... toplamda 5 saatlik bir canlı performansımız oldu, yorucu fakat çok keyifli ve eğlenceliydi..

Arkadaşlar, pes grubunun pulp'da canlı performansını dinledim. Gerçekten çok iyiler, repertuar çok keyifli, hakkınıda fazlasıyla veriyolar repertuarın.
Tavsiye ederim, bu adamları takip edin...

geçen hafta pulp da izlemiştim, yanımda 3 misafirim vardı ilk kez bi rock a bara gidiyolar:) pek ümitli değildiler eğleneceklerinden ama oturduklarını hiç görememiştim şimdi tutturdular abi tekrar gidelim izleyelim diye:)
ilk mesajınızda dediğiniz gibi 80-90 ların şarkıları olunca tadı güzel oluyor. modern talking falan güzeldi ya oldukça:) söylemeden edemedim...

Geri