Alive (Pop-Rock) - İzmir

Re: mutlu yıllar

hack- demiş ki:
:cigara mutlu yıllar alive :cigara
Sanada mutlu yıllar. Forumdaki herkezin yeni yılı kutlu olsun. Güzel bir yıl dileğiyle. Buarada insan yılbaşına nası girerse öyle gidermiş derler. Aman sakın girdiğimiz gibi gitmesin. Biz Alive olarak yılbaşına çalarak girmedik giremedik. 😆 Aslında sahnedeydik ama çalmıyoduk. Saat tam 12 yi gösterirken biz ve bütün bar Çağlara bakıyoduk biraz kaygılı biraz hüzünlü biraz umutsuz. 😢 Çağlar for real girecekti ama gitarından ses gelmiyodu. 10 dan geriye doğru tam 2 defa saydık inanılır gibi değil çok komikti. Aslında normalde 0 dediğimiz an Çağların parçaya girmesi gerekiyodu ama problemin kablodan kaynaklandığını anlaması, benim ona bi kablo bulmam ve takması 45 saniye sürdü. 2. geri sayımın sonunada yetişemedi. Bizde vurduk geyiğe. İlk defa böyle bir yılbaşı anı yaşıyoruz torunlarımıza anlatıcak bir anımız oldu. 😆

valla insanlar okadar sarhoştu ki kimsenin taktığını sanmıyorum,daha bile eğlendiler!!12'ye kadar sınırsız içkide millet bukadar sarhoş olduysa,toptan sınırsız olsaydı nolurdu bilmiyorum...valla sexonthebeach'ler güzel gitti!dimi alive? 😉 :beer

ben de cift geri sayimi kafamin gusel olusuna baglamistim🙂 hakikaten problem oldugunu anlamadim. cok eglenceli bir geceydi ve iyi ki sinirsiz alkol 12'yle sinirliydi🙂
bu arada kemanci daki program devamli mi olacak ?

Süper grubun , tamamı süper elemanlarına selam (ama en çok basçıya 🙂 ) Duyduğumuza göre uçurmuşsunuz yine yılbaşında Biosu.. Hiç şaşırmadik tabi.Söyleyin o Şevkete kıymetinizi bilsin walla! Bu zamanda böyle grup .. ÇOK ZOR !

funky_marla demiş ki:
valla insanlar okadar sarhoştu ki kimsenin taktığını sanmıyorum,daha bile eğlendiler!!12'ye kadar sınırsız içkide millet bukadar sarhoş olduysa,toptan sınırsız olsaydı nolurdu bilmiyorum...valla sexonthebeach'ler güzel gitti!dimi alive? 😉 :beer
İnsanlar çok eğlendi haklısın bencede kimse sallamadı 45 saniyelik duraksamayı. Zaten Aydokta devamlı konuşarak 2 kere saydırarak profesyonelce bir kaynatma yaptı. 😆 Bize komik gelen bu kablonun yılbaşında ve saat tam 12 de bozulmuş olmasıydı. Neden başka bi zamanda bozulmadiki. Buarada gece boyu sınırsız olsaydı baya bi kopardı ortalık dediğin gibi. Geçen senelerden biliyorum yürüyemiyecek hale gelen çok oluyo sınırsız muhabbetinde. Sex on the beach hikayeside ayrı bi komedidir. İlk defa sahneye o kadar insan doluştu. Hepsi sex on the beach için dansetti. Aydok hiç birinde ışık göremiyince Ediye bölüştürmesini söyledi sonrada dağıttık. Bizde içtik tabi güzeldi walla.
ElisaDay demiş ki:
ben de cift geri sayimi kafamin gusel olusuna baglamistim🙂 hakikaten problem oldugunu anlamadim. cok eglenceli bir geceydi ve iyi ki sinirsiz alkol 12'yle sinirliydi🙂
bu arada kemanci daki program devamli mi olacak ?
Dediğin gibi sınırsız muhabbeti bütün gece olsaydı ortalık karışırdı biraz çünkü çok kalabalıktı. Benimde kafam hafif güzeldi aslında çok karıştırdım o gece. Geçen senede böyle olmuştu yılbaşı psikolojisiyle bizde extradan içiyoruz aslında. Mesela ben geceye votka portakalla başladım sonra 1 kadeh şarap sahneye çıkınca bira, sex on the beach aralarda birkaç tane bira daha geceye son noktayı sek votkayı fondip yaparak koydum. Güzel bir yılbaşı oldu şahsen ben çok eğlendim.
Kemancıda devamlı program şimdilik düşünmüyoruz. Kemancıdan cumalar için teklif geldi ama bizim için öncelik biostur. Nede olsa 2buçuk yıldır devamlı çaldığımız mekan aile gibiyiz. Biosla konuşup cumalara bişeyler yapıcaz olmadı belki cumaları Kemancıda çalabiliriz önümüzdeki 2 hafta içinde herşey belli olur.

Yılbaşı gecesi harikaydı gösterdiğiniz extra performans için teşekkür ediyoruz çok eğlendik. Siz sahneye çıktığınızda ben sarhoş olmak üzreyidim zaten. 2 defa geri saydığımızı hatırlamıyorum bile harika bir programdı. Bayramda hangi günler çalıyosunuz?

Eğlenceli repertuarları ve sahne performansları sayesinde programlarına gittiğimde çok eğlendiğim ve sonunda dayanamayıp sahneye atlayarak egemenin bas gitarını elinden aldığım tek gruptur Alive.
Ayrıca Çağlar'ın o güzel melodik sololarına da hastayım.

Yazdıklarınızı okuduktan sonra yılbaşını izmirde geçiremediğime bi kez daha üzüldüm 🙁 istanbulda sahne almak zorunda olmasam izmirde yılbaşı programını izlemek istediğim 2 gruptan biri alive.. 🙂 eminim yine yıkmışsınızdır ortalığı.. alive soundlarını her zaman takdir ettiğim super bir gruptur..en yakın zamanda yeniden sizleri dinlemeye gelebilirim umarım 🙂 tüm elemanların gözlerinden öperim.. Mutlu yıllar Alive!!

Yeni yılın kutlu olsun Alive. Yılbaşında uçurdunuz bizi süper bir geceydi çok eğlendik. Teşekür ederiz. 🙂 Yılbaşında ayrıca ayrılmak üzre olan davulcunuza güzel bir süpriz yaparak doğum gününü sahnede kutlamanız çok hoştu. Bayramda hangi günler çalıyosunuz ona göre gelelim tekrar

Cok sagolun arkadaslar gercekten super bi geceydi yılbası bizde cok eglendik 🙂 En guvendigim kablomunda tam geri sayarken bozulmasıda güzel oldu gercekten 😀 Sizlerde mükemmeldiniz...

Herkese alive adına tesekkurler
Bayram programımız netlesince burdan yazacagız

twilighter demiş ki:
Yazdıklarınızı okuduktan sonra yılbaşını izmirde geçiremediğime bi kez daha üzüldüm 🙁 istanbulda sahne almak zorunda olmasam izmirde yılbaşı programını izlemek istediğim 2 gruptan biri alive.. 🙂 eminim yine yıkmışsınızdır ortalığı.. alive soundlarını her zaman takdir ettiğim super bir gruptur..en yakın zamanda yeniden sizleri dinlemeye gelebilirim umarım 🙂 tüm elemanların gözlerinden öperim.. Mutlu yıllar Alive!!

Teşekkür ederiz sen nerede sahne aldın İstanbulda? Bizde Nisan Mayıs gibi uğramayı düşünüyoruz oralara Taksim çevresinde özellikle bi mekan ayarlayıp haftada 1 gün program yapasımız var. Biranönce gel İzmire bekleriz BIOS'a Çarşamba - Cumartesi aynı tas aynı hamam yuvarlanıp gidiyoruz biz. Sanada mutlu yıllar.
wickypedy demiş ki:
Yılbaşı gecesi harikaydı gösterdiğiniz extra performans için teşekkür ediyoruz çok eğlendik. Siz sahneye çıktığınızda ben sarhoş olmak üzreyidim zaten. 2 defa geri saydığımızı hatırlamıyorum bile harika bir programdı. Bayramda hangi günler çalıyosunuz?
Çok saol yılbaşı dolayısıyla biraz gaza geldik hem içtik, hem sound iyiydi, hemde günümüzdeydik herhalde güzel oldu program baya. insanlarıın 2. geri sayımı duymamaları yada önemsememeleri hoş olmuş buarada. Şovun bir parçasıydı zaten dermişim.... Bayram programı kesinleşmedi buaradan bildireceğizdir. Herkeze tekrar iyi seneler...... 😆

Bu gece benim eküriyle biosa geliyoruz yılbaşı gecesinden sonra daha bi gaza geldik sizi izlemeye geliyoruz ehuehu. Alsancak Tayfa soundcheckten sonra bahanede oturduğunuzu sölemiş uğrarız belki programdan önce hadi kolay gele. Davulcu işi ne oldu arkadaşlar kesinleştimi haberimiz olsun?

Grup üyelerini gene bahanede nargile içerken görüm. çalışanlardan biride nargilenin közünü mangal kömürü gibi havalandırıyodu anlam veremedim. Neşenizde yerindeydi Allah bozmasın bi gün gelicem yanınıza.. ehuehu Cumartesi biostayız uçurun bizi. HIM çalıyodunuz eskiden siz cumartesi çalın bir parçada kendimize gelelim.

Arkadaşlar şu davulcu işine bi çözüm bulamadınızmı? Haberde vermiyosunuz forumdan. Merak ettik hala eski davulcunuzla çalıyosunuz. Ne zaman değişecek davulcu kesin bir tarih varmı?
Kemancıda neden Cuma günleri çalmıyosunuz madem teklif gelmiş değerlendirin bence hiç durmayın.

Arkadaslar davulcu meselesiyle ilgilenmekten foruma yazmaya fırsat olmuyo gercekten 🙂 Hala ugrasıoruz yeni kadroyu cok yakında yazıcaz buraya

Alsancaktayfa: Nargilenin kömürü bi turlu yanmıyodu oda oyle bi ilgi alaka gosterdi 😀 Bekleris her zaman.. C.tesi erken saatlerde bi HIM gelebilir 🙂

Eski sayfalara bakarken kliple ilgili bişeyler okudum klibinizi nası edinebiliriz? Bildiğim kadarıyla henüz yayınlanmıyor. Bide cumartesi gelicez klipteki bestenizi çalarsanız sevinirim. Kolay gelsin

orestes demiş ki:
Çağlar yukarda iyi çaldığımı yazmışsın.Çok teşekkür ediyorum öncelikle iltifatın nedeniyle.Bende senin iyi çaldığını yazmak isterdim ama kanaldaki herkes zaten gözleriyle görmüş ve duymuştur gitarın tozunu nasıl attırdığını...
Aynı durum tüm alive elamanları için geçerli.O yüzden ALIVE oldular.
Alive da çalmayı çok isterdim ama müziği zevkle yapabilmem için okul gibi işleri halletmem gerekiyor.
Planlarınızda progralarınızda aldığınız tüm kararlarda yanınızdayım.Yeni yılın kutlu olsun alive...
Herşey için teşekkür ederiz orestes keşke beraber çalabilseydik inan bizde çok isterdik. Ama senin okul durumları malum. Sende iyi bir davulcu ve müzisyensin iyi anlaşırdık eminim. Neyse arayı soğutma sık sık gel

wickypedy demiş ki:
Çok saolasın biz teşekkür ederiz efenim. Insanların kafası çok güzeldi o gece e malum yılbaşı olacak o kadar. Bizde ole 2,3 kere saydık işte. Gecenin sonuna doğru Aydok Ediye (Barmenimiz) biraların içine ne koydun herkez sarhoş diye sordu zaten. 😆
Bayram programı belli oldu;

Cumartesi - BIOS
Salı - BIOS
Perşembe - BIOS
Cuma - BIOS

İzmirde sağlam, grup soundunu yakalayabilmiş birkaç gruptan biridir alive, kutluyorum kendilerini. Baterist olayını çözebildinizmi? nası gidiyo varmı bi gelişme? Bide bayram programlarını açıklamışlar bi sorum var; biostan başka bi yerde çalmıyomusunuz biçok grup birkaç barda birden sahne alıcak. ALIVE = BIOS , BIOS = ALIVE oldu yani açılın biraz bence. Daha büyük mekanlarda çalın, Bornovadada çalın. Tek bir mekana takılıp kalmışsınız. Sizi sevenler olarak farklı yerlerdede görmek istiyoruz...

Bayramın 1.günü Biostayız yılbaşındaki gibi uçurun bizi. Kliple ilgili bişeyler yazılmıştı foruma klibi nasıl görebiliriz? Biyerlerde yayınlanıyomu? veya kayıtları varmı sizde bilgilendirirseniz sevinirim. Başarılar.... 🙂

Geri