Kehanet (Heavy Metal) - Ankara

Yolcu'da izledim sizi, güzeldi. Yeni vokaliniz ses tonu olarak eski vokalinizden daha iyi, kulak tırmalamıyor. Yalnız şarkıların bazıları vokalinize uymadı ses tonu olarak, vokale göre şarkı seçerseniz çok daha güzel olacak. Başarılar ;)

Saolun canlarım :)

Tekrar söylüyorum ellikerede söylücem sanırım :D

şu maresalx gibi bi sene konseriniz yokmu diye söylenipde konser oluncada gelmeyen insanlar :LOL:

Pazar günü biziz rock barda ufak çaplı bir metal night fırtınası olacak herkesi bekliyoruz...

Ve işte sonunda Afiş :!:

27kasim22mu.jpg

Son grup olarak Kehanet 19:00 Civarında Sahnede olacaktır

Herkesi Bekliyoruz :!: :!: :!:

ozgun1907 demiş ki:
Başarılar orda olmaya çalışcam.

Teşekkürler...

Belki biraz geç saate sarkabiliriz fakat ne olursa olsun bizim için bekleyeceklere şimdiden teşekkürler ;)

Aslında okadarda geç degil 19:00 civarı olur en geç...Ama malum Pazar günü vizelerden önceki gün fln vs.vs...

Busefer Kehanetin dogum günün kutlarız , kuruluş tarihine çok az kaldı hem :)

Bizize nezaman çıksak bi aksilik oldu bugüne kadar :) o sahne bizi bizde o sahneyi sevemedik.Ya telimiz koptu ya twinimiz dağaldı ya başka bişey...

Umarım busefer aksilik çıkmaz.Çıkmamasıda lazım :!:

Pazar günü yıkılmaya hazır olun :twisted: :!: :twisted: :!: :!: :!:

Gayet güzel bir konserdi beyler. Özellikle Iron Maiden'da (Fear Of The Dark) solist bayağı parladı. Boş tribünlere oynamamız dışında herşey iyiydi bugün. Gene aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle...

önerili edit: Bir ara dışarı çıktım konser sırasında, bu yüzden çalmış olmanız, kaçırmış olmam ve şu an gaf yapıyor olmam mümkündür ama ben gene de sorayım: "Blood Brothers - Iron Maiden" repertuarınızda var mı? Yoksa kesin ekleyin kanımca, size çok yakışır. İçimden ara ara geçirdim çalsalar keşke diye. Gruba ve vokale çok yakışıyor diye hayal ettim durdum.

Konser hoştu. Vokal Yolcu konserine nazaran daha iyidi. Hail and Kill de beklediğimden güzel oldu. Yalnız Be Quick or Be Dead'in vokal melodisi biraz farklı oluyor sanırım, aslında kendi tarzı diyebiliriz bu da güzel ama diğer Iron Maiden'lar daha iyi oluyor. Be Quick or Be Dead'in vokal melodisini biraz değiştiriyor vokal :)

Geri