DeepFocus (Alternatif/Rock) - Ankara

ksura bakma orkun senle karsılasmıstık dun hatırlıosan o yusden sna demedim bşi bidaa olmaz pardon :D :D DEEPFOCUS olacakmıs onun içinde ayrıca ozur diliorum :D bugun falla bizizi sallicanızdan eminim.yani helebi sallamayında goriim.beni yalancı cıkarmayın.guvenimiz tam size DEEPFOCUS.oldumu!!!! :D :D

çok güzel bi konser oldu.başta adile(bizi kırmayıp yine bizimle çaldığı için.)sonra doğana,orkuna,gökhana ve bizi dinleyen herkese çok teşekkür ederim..ben çok keyif aldım.umarım herkes eğlenmiştir.bu konser affettirdik kendimizi bence.

evet arkadaslar kotu bi ıv konserinden sonra biziz de cok iyi bir performans gosterdik

bi kac tane kucucuk ufacık hatanın dısında hiç bi kotu olan sey yoktu

burdan en basta bizi kırmıyıp gelen adile sonra tüm grup arkadaslarıma tesekkur ediyorum

gecelek konserlerde gorusmek uzere...

Evet güzel bir konserdi... Çok çok çok ufak bir başta gitar tonu sorunu yaşandı... Çok tizdi ama hemen müdahale edildi... Onun dışında tamamını izleyemesemde çok güzel konserdi... Sizinle çalmak bir zevkti... Başarılar...

Beyler tebrik ederim anladığım kadarı ile güzel bir performans sergileşmişsiniz daha nice güzel performanslara......
Tabee umarım artık şu aklımızdaki projeyi hayata geçirririz bu arada..
Saygılar tebrikler.......

eet.. bencedee ii bi konserdii .. bikac sound sorunu dısında.. persembe gunku hafıf moral bozukluundan soraa ii oldu gercekten!!! artık yeni gıtarstle grubu oturtmaya calısıcass.. konserlere ara vericess snrm !! ordaa bizi dinleyen herkese tekrar tesekkur ederızz!!

saygılar.. ;)

eveet!!perşembe gününün ölü toprağını üstümüzden atık 3. konserimizde hakkaten bi grup gibi takır takır çaldık ufacık tefecik hatalar hep olur profesyonellerde bile o yüzden bunlardan bahsetmiyorum.insanların eğlendiğini şarkılara eşlik ettiğini gördüm bu beni gerçekten gaza getirdi.Yani doğru yoldayiz arkadaşlar.
tabii ki adil bizim kurtarıcı meleğimize de tekrar tekrar teşekkür ediyorum.bide bu birbirine teşekkür etme muhabbetini anlamadım ben ettim konserden sonra size ama adet yerini bulsun bende teşekkür ediyorum gökhan orkun ve recep e.bizi forumdan ve konserlerden destekleyen herkese çook içten teşekkü
r ediyorum.
uzun zamandır bakamıyodum forum bayaa dolmuşum :))

evet arkadaslar bi yorum eksikligimiz var insanlar konserlere gelipde yorum mu yapmıyolar anlamıyorum ama gelen birileri varsa turkrock dan mumkunse yorum yapsın

düzeyli olan bütün elestirilere acıgız lutfen bizi bundan mahrum bırakmayın cunku buna gercekten ihtiyacımız var

imag00254ve.jpg

bizizden enstantaneler( snrm bolee yazılıo)..

orkun.. abi.. cok acı bi fotograf ya...yaralarım depreşti :) niye davulcular hic bir zaman görünmez fotograflarda.. ya bizimde 30 tane resim var.. sadece birinde belirsiz yüzüm görünüyo.. :( yetti artık :p

yeni gitarcınız hayırlı olsun bu arada

Beyler yeni gitarist hayırlı olsun umarım çok daha ileri taşıyacaktır bu arkadaş sizi en yakın performansınızı sabırsızlıkla bekliyorum tekrar hayırlı olsun...............................
Saygılar

Geri