Echoes

Sayfaniz bos durmuyo bi hatirlatma yapiyim dedim...
nefesafis1913qj.jpg

Yukarıda afişi olan konser Pazar günü tam adresi arkadaşlar verir herhalde. Ben düzgün ifade edemeyeceğim adresi

Yarın ise yani bu Cumartesi 18 Mart'ta Yolcu'dayız.(ssk en üst kat ) Saat 19:00 da bekliyoruz.

ECHOES diyorum başka bişi demiyorum... ara vermeden önce duygusal bi şarkıyla bitirdiniz, come togetherla basladınız...ama beni en cok duygulandıran ve şaşırtan hatta böyle kaldım dedirten şarkıdan bahsetmek istiyorum... Led Zeppelin - Dazed and Confused... ilk defa sizin yorumunuzdan dinledim, ve belki de gecenin en begendigim şarkısı diyebilirim... serkan burak ve koray zaten cok iyiydi o şarkı da ama o şarkıda emine'yi ayakta alkışladım... süperdi tek kelimeyle
ee süperi de bi kelimeyle bagdastırırsak
Süper = Echoes ... elinize sesinize saglık...basarılarınızın devamını dilerken yeni konserlerde görüşmek üzere diyorum...

Uzun süredir canlı Hard Rock dinleyememenin verdiği rahatsızlıktan kurtuldum :D İliklerimize kadar işledi,süperdi yine Echoes ;)
Ayrıca %100 katılıyorum Çağrı kardeşimin dediklerine Echoes=Süper :)
Yeter artık program istiyoruzz,imzama yazacam wallahi Echoes'un program yapmasını istiyoruz diye :D Yada sizleri daha çok sahnede görmek istiyoruz gelmeyen n'olsun :D
Tebrikler,teşekkürler...

Dün gerçekten çok keyifliydi,biçok tanıdık ordaydı hepsine çok teşekkür ederim yorumlarda çok güzeldi..destekleri için Gestapo'ya,Repeeat grubuna ve Hair'a çok teşekkür ederiz..

Bugün Peace of Rock günü..Bugünün bizim için ayrı bi önemi var çünkü sırf 60,70'lerin çalınacağı bi günde sahnede olmak bizi çok heyecanlandırıyor.Eminim çok keyifli geçecek..
Rock henüz ölmedi diyenleri bugün Nefes'e bekliyoruz!!!

Hepinizi tebrik ediyorum, sizinle ayni sahneyi paylasmakta, sizi sahnede izlemekte ayri keyifliydi. Gercekten ozellikle sevdigim ve barda dinlemek isteyecegim tarzi yapiyorsunuz, ve bunu cok basarili yapiyorsunuz. Basarili yapmakla kalmiyor, bunu seyirciye cok guzel sunuyorsunuz. Tebrik ederim tekrar. :roll: Bundan sonra da baska organizasyonlarda mutlaka birlikte olalim... Gorusuruz :)

ilk kez cumartesi dinleyebildim grubunuzu... genel anlamda oldukça keyif vericiydi.. program saatini geçirmek adına değil cidden ruhlu şeyler çalabilmek adına orada gibiydiler... Bu oldukça hoşuma gitti... bass gitar daha iyi bir teknik, daha iyi bir ton ve daha bir "pick" siz çalabilmeye dikkat ederse sanırım çok daha iyi olacak...

başarılar dilerim....

dünkü konserin teması çok güzeldi. sizi dinlerken gerçekten yerimde duramadım. led zeppelin ve deep purple çalan gruplar mevcuttur ancak havasını veren grup azdır. siz bunu gerçekten iyi başardınız. hele stormbringer kopardı beni.. davulcu da davuldan dolayı baya bir aksaklık yaşamasına rağmen baya iyi götürdü olayı
daha nice nice piece of rock rock larda sizi dinlemek dileğiyle..kendinize iyi bakın

dünkü konserin teması çok güzeldi. sizi dinlerken gerçekten yerimde duramadım. led zeppelin ve deep purple çalan gruplar mevcuttur ancak havasını veren grup azdır. siz bunu gerçekten iyi başardınız. hele stormbringer kopardı beni.. davulcu da davuldan dolayı baya bir aksaklık yaşamasına rağmen baya iyi götürdü olayı
daha nice nice piece of rock rock larda sizi dinlemek dileğiyle..kendinize iyi bakın

Arkadaşlar cumartesi günü müthiş keyif aldım. Gerçi seslerden dolayı grup başına 40 dakika yetmedi ama neyse.. Davul ve amfiler 3 saat gecikince Serkan 45 dakikada sahne kurmak zorunda kaldı :).. Gayet de iyi bir iş çıkardı bence (hiç sesleri bozdum deme :D ).

Sizden daha fazla pink floyd beklerdim ama olsun.. Harika çaldınız..

Serkan şu turne işini yapalım yav.. :)

Dün esatın da bahsettiği aksaklıklar yüzünden her grubun konser süresi azalsada ben sahnede çalıp söylerken, ECHOES ve HAİR' ı izlerken inanılmaz keyif aldım

bu işin ruhu bambaşka.. toplanıp atalım kendimizi yollara

turneee!!. deniz kenarı, dağ başı artık neresi olursa :)

Cumartesi sizi izleyebildim sonunda. :)
Programın sadece basında ve sonunda oralardaydım ve dinledigim kadarıyla son derece güzeldi. Çok sevdiğim grupların şarkılarını keyif alarak dinledim. Yukarıda threamerx'in de yazdığı gibi niyeyse stormbringer bir başka güzel geldi kulağıma. Böyle devam edin arkadaşlar.

Cok guzel bi organizasyondu. simdiye kadar konsepti bu kadar guzel ayarlanmis bi konser izlememistim. Boylelikle gelen seyirci de yavas yavas azalsa bile sonuna kadar durdu ve son parcalarda bile hala ayakta eslik eder vaziyetteydi.
en kisa zamanda tekrardan Peace Of Rock II istiyoruz,bu tip organizasyonlar artsin artik. Hard Rock'a açız.

Echoes' a gelecek olursam; her zaman tebrik ettigim,destekledigim bi grupsunuz ve artik kac kez izledigimi unuttum sizi. her konser sonrasinda da uzerimde bir rahatlama hissiyle ayriliyorum fakat bu konserde daha da baskaydiniz. Ust uste gelen Deep Purple'lar, arada bi tane Janis Joplin yine Pink Floyd ve Led Zeppelin!

o gun herkes daha bi yetkindi enstrumanlarinda,hic bir sorun yasanmadi (sadece bas davul biraz once kacti buragin guclu tekmeleriyle :D oyle parcalara oyle vuruslar olur tabi ;) ). tam anlamiyla mukemmeldi. Dazed And Confused icin de ayri bi yorum yapmak istiyorum. sarki arasindaki dogaclama kisim superdi. Emine'nin cigliklari hala kulagimda. hakikaten Led Zeppelin'e cok yaklastiniz o an.
Koray ve Serkan icin diyecegim bi sey yok. Koray yine bilindigi uzere costu,costurdu, gitariyla bir oldu ;)
Serkan wah wah pedali cok iyi bi secim olmus canli canli gormus oldum.

tebrik ediyorum ve sinavlar bitince hemen bir tane daha istiyorum ;)

bu arada bi bar programi gundemde sizin icin bildigim kadariyla.Iyi degerlendirin ve calmaya baslayin artik.ne zaman konser olacak diye beklememis oluruz,her hafta gelip dinleriz ;)

tekrardan tebrikler,kalin saglicakla..

grubun methini duydum,ve gerçekten merak ettim,anlatıldığı gibiyse ciddi şekilde takip edilmesi gereken bi grupsunuz,umarım en kısa zamanda izleyebilirim...Kolay gelsin,Başarılar

Geri