Abartı Ilanlar

Gözünüzün içine baka baka yalan söylüyorum lütfen sadece koyunlar arasın.
Sap amarigan? Lazer işleme? :facepalm:
IMG_0470.PNG

Bana bak! Demagoji yapma! Kim bu başlığa "gıybet başlığı" dedi? Terbiyesiz adam!!! Sen kişiselleştiriyorsun şimdi meseleyi!!

Yahu ne düşünürsen düşün! Baskı yapmıyoruz, zorlamıyoruz. Ama sen de dayatma yapma! Çünkü bu toz pembe yorumların benim nazarımda ne teorik, ne hukuki, ne de gerçek hayatta bir tutarlılığı, karşılığı, ederi yok!

Bu kadar basit şeyleri de açıklamak zorunda bırakmayın insana! Neredeyse yorumu yapanı tanıdığını ve onu kasıtlı olarak savunduğunu düşüneceğim! Zorla engelletiyorsunuz kendinizi yahu!

İlginç vallahi, önce yapilan sarcasm'ı anlamayalım, sonra abartı ilanlar isimli bir başlıkta sahibinden.com'da yayinlanan ilanlara herkes atıp tutarken atış serbest olsun ama forumdan birinin ilani söz konusu olunca tahammül edemeyelim, adına "gıybet" diyelim, sonra birisi ortadaki durum hakkında tek bir seviyesiz laf etmeden yorum yapsin, ona bol ünlemli şekilde "terbiyesiz" ithaminda bulunalım, üstüne icimiz soğumasın, engelleyelim. Gerçekten günümüz Türkiye'sine yakışır bir ortam söz konusu.

Gerçi şimdi ben de engellenicem kesin :(

İlginç vallahi, önce yapilan sarcasm'ı anlamayalım, sonra abartı ilanlar isimli bir başlıkta sahibinden.com'da yayinlanan ilanlara herkes atıp tutarken atış serbest olsun ama forumdan birinin ilani söz konusu olunca tahammül edemeyelim, adına "gıybet" diyelim, sonra birisi ortadaki durum hakkında tek bir seviyesiz laf etmeden yorum yapsin, ona bol ünlemli şekilde "terbiyesiz" ithaminda bulunalım, üstüne icimiz soğumasın, engelleyelim. Gerçekten günümüz Türkiye'sine yakışır bir ortam söz konusu.

Gerçi şimdi ben de engellenicem kesin :(

İyi bildin, aferin. Türkçeni geliştirene, en az yirmi bin kelimelik sözlük hatmedene kadar engellisin.

Canim ya kıyamam :) Daha yapılan sarcasm'ı anlayamıyorum demiyor da. Nasıl bir kompleks insani bu hallere düşürür insan gercekten hayret ediyor. Evlerden uzak gercekten.

İşin ilginç yani iki taraf arasinda herhangi bir gerginlik dahi yokken, @ogulcaan gelip kendini gayet guzel ifade etmiş iken bu arkadaşımızın olayla alakası olmadığı böyle terbiyesizlikler yapmasi. Neyse ceşit çeşit insan var dünyada elbette.

Ha bir de, insanlara terbiyesiz diyen bu sahsin terbiye seviyesini asagidaki screenshotta gorebilirsiniz:

vbEy3z.png

Son düzenleme:
Gerilmenin anlamı yok gayet iyi bir başlık bence. Çoğu zaman yararlı bilgiler hatta foruma üye olan kişilerin abartı ilanlarıda gözüküyor. Ürünü alacak birisi burada gördükten sonra ürünü iyice araştırabilir.

Geri