Abartı Ilanlar

Ola Englund'un Carcass Heartwork ton videosu ile bu pedal tekrar bir meşhur oldu. İngiliz yapımı ilk versiyonlarını Reverb'de 600 usd ortalamaya ittirmeye çalışıyorlar. Oradan rayiç belirledi sanırım. Doları da diğer sene sonu tahmini diye 41,6 almış.
600 dolara satıldığı falan yok bu pedalın. Aşağıya örnek link bırakıyorum bahsettiğiniz siteden. Aktüel fiyatlar 120 160 dolar arası geziyor.
Türkiye'deki satan kişi gibi 900 dolar değil bu pedalın değeri :)

600 dolara satıldığı falan yok bu pedalın. Aşağıya örnek link bırakıyorum bahsettiğiniz siteden. Aktüel fiyatlar 120 160 dolar arası geziyor.
Türkiye'deki satan kişi gibi 900 dolar değil bu pedalın değeri :)

Yalnız bu yolladığınızreissue modeli, orijinal versiyonlar durumuna göre 500-600 dolara kadar çıkabiliyor.

Yalnız bu yolladığınızreissue modeli, orijinal versiyonlar durumuna göre 500-600 dolara kadar çıkabiliyor.
Evet reissue modeliymiş ama bir şeyi değiştirmiyor. Aşağıda gördükleriniz reissue değil. Konan değerler ise reissue ile aşağı yukarı aynı.
Sahibindendeki arkadaş 900 usd yazmış fakat asıl değeri 150 300 arası. Açıkça abartı ilan.

Screenshot_20231023_182028_Reverb.jpg

Hocam çok iyimsersin, bence bu beyaz güvercine 12-13 binden 1 TL fazla verilmez. Yeniden boyanmış edilmiş vs, çok özellikli bir model değil malesef.
Işte ben de taş patlasa çatlasa anca diyorum ki ne çatlıyor ne patlıyor.
Millet şaşırmış. Rg550 ye 80 bin çeken mi dersin, 300 bine Ibanez ilanı mi dersin.
Bence direkt tripleks villa, Porsche SUV takasli diye açsınlar ilanı

Arabanı satmak istediğinde önce sarı siteye bakıp piyasasını öğreniyosun, sonra da piyasa fiyatınin üç beş altına üstüne fiyatını belirliyorsun. Kendi kafandan piyasa oluşturamazsın ki. Insanların kendi gitarlarına gönlünden geçen fiyatı belirlemesi de saçmalıktan başka bir şey degil. Bu işle ilgilenen birisinin reverb'den haberdar olmadığını sanmıyorum. Orada bu gitarın piyasası belli. Olması gereken fiyatı da bu işte, bu kadar. Mesela bu gitarın değeri şu an ortalama 750 dolarmış. Açıkçası beklediğimden yüksek çıktı. Bence o fiyata karşılık gelecek kaliteye sahip bir gitar değil.

Alana şimdiden hayırlı olsun, almayana da yazıklar olsun 😂
Taş patlasa 30 a anca gider, bu piyasada taş da kolay kolay patlamıyor gerçi
Ya hocam ne 30'u millet kafayi yemis. Satamiyorlar ve cok garip bir yanilgiya dusmusler gercekten o fiyatlarin ettigini de dusunuyorlar. Bu ay 20'den Hamer USA aldim. Satmak isteyen satilacak fiyata koyuyor. Su an bir kac gitarin sahibiyle de gorusuyorum denemeye gidecegim. Hepsi de duzgun fiyatli. Bunlar gitarlarin tursusunu kursun. :D

Geri