Abartı Ilanlar

yav şuraya yazmayayım yazmayayım diyorum... bu adam neyine konuşuyor onu anlamıyorum ben, paralı fanboydan zerre öte bir adam değil bıdır bıdır bir şeyden anlıyor gibi konuşuyor. doldurmuş signature gitarları millete hava basıyor... te allahım.

şımartmayın şu adamı paylaştığı resimleri beğenip ilgi istiyor bakın benim gitarlarıma diye, bir şey çalabildiği de bir şeyden anladığı da yok gördüğüm kadarıyla. ufakken hayranı olduğu adamların gitarını toplayıp "gitaristcilik" oynuyor hepitopu.

Demek sen gitar paylaşınca hava basmak için paylaşıyorsun ? ltd, cort alanda paylaşıyor ? Forumda böyle bir engel olduğunu sanmıyorum, ama benim gitarları paylaşmış olmam seni rahatsız etmiş :) olsun benim için sıkıntı yok çünkü ben kolleksiyonerim. alırken satan adamdan alamadığın detayları, gitarı aldıktan sonra öğrenir satacaksam bilerek satarım çünkü işim bu.

Kolleksiyonerin yaptığı iş elindeki ürünün detaylarını bilmesidir. Dünya piyasasında ederine kadar bütün detaylarını bilir ve onun topladığı ürünler pulda olabilir, anahtar da olabilir. yani bu durumlar bizim açımızdan böyledir peki dediğin gibi olsun ben signature gitarları doldurup senin dediğin gibi hava basıyorum, sende gitar çal olamaz mı herkes gitar çalacak diye bir kural yok ya :)

Çamur atıyorsun ama topladığım gitarları da görmezden gelememişsin hayırıdır? meraktan dimi? Senin dediğin gibi gitar çalamasam da ALTONA grubunun albümünü alıp, DEAD ONE isimli parçanın karşısında göreceğin isim, senin tabirinle gitar dan anlamayan ve çalmayı bilmeyen birine ait ;)

Konuyu ben de takip ediyorum. Ölücü Donanım haber forumunu geçti. Herşey ucuza verilsin, herkes alabilsin falan...
Beyler kimsenin kimseyi ülkenin ekonomik durumuna göre, doviz kuruna göre mutlaka gitar sahibi yapmak gibi bir niyeti olamaz. Doların 2.91 küsür olması satıcıyı neden ilgilendirsin ki ? Varsa doların, dolar kazandıysan alırsın. Yoksa almazsın. Olay bu kadar basit. Arkadaş bu kitleye hitap ediyor, belli. Fiyatlandırma eleştirisini aynı model üzerinden de yapmıyorsunuz, ülke ekonomisine göre ve başka gitara göre yapıyorsunuz.
Buarada petrucci sıçsa çok değerli sayılacak. Ben onu anlamıyorum. Sanırım 2007'di. Maslaktaki Dream Theater Konserinde Petrucci'nin tam önündeydim. Adam her parça arasında hatta parça esnasında akord yaptı. Habire gitar değiştirdi. Bu mu çok iyi gitar ? En sonunda Teknisyenin de kafası karıştı yanlış akordlu gitarı verdi.Bir kez daha mantarladı.
Tünelde endonezya, hindistan o tarafların haricinde Kore Jackson bulursanız öpüp başınıza koyun. Kore Luthierleri en az japonlar kadar başarılıdır.

işi ticarete dökmüş bu sr22det ucuza al,pahalıya sat.Yüklediği videolardan ve çalımından da müzikle alakası belli oluyor,elinde yüksek gitarlar var ancak çalımı da o derece kötü.Toplamış piyasadaki signatureları çok yüksek rakamlara satıp,kar etme derdinde.Durup durup cebinizde para yok diyor.Ondan turkrock'ta ilan açmıyor galiba.Buradakilerin parası yok veya işi bilen insanlardan laf yememek için satış işine burayı karıştırmıyor.Komik.

işi ticarete dökmüş bu sr22det ucuza al,pahalıya sat.Yüklediği videolardan ve çalımından da müzikle alakası belli oluyor,elinde yüksek gitarlar var ancak çalımı da o derece kötü.Toplamış piyasadaki signatureları çok yüksek rakamlara satıp,kar etme derdinde.Durup durup cebinizde para yok diyor.Ondan turkrock'ta ilan açmıyor galiba.Buradakilerin parası yok veya işi bilen insanlardan laf yememek için satış işine burayı karıştırmıyor.Komik.

Ya sen ne anlatıyorsun bak ıslak imzalı petrucci varmış yapış al sen boşver beni ve izlediğim yolları.. ucuza signature gitar mı satılıyor ? misal x yerde 3000 se ben ne kadar ucuza alabilirim? Gitar aldım ülkeye sokmak için bir bedel ödemiyor muyum? kargo denen şey bedava mı taşıyor gümrük para almıyor mu?

Senin gibi düşünenler ile iletişime geçmemek için ilan açmıyorum. buraya açtığım son ilandan sonra aldım bu kararı özelden yazıyor 1000$ olur mu diyor, dikkatimi çekiyor her gün her gün beynimi didikliyor yav bu halen gitar alacak ne zaman fiyat sormuş bakayım diyorum haziranda yazmış fiyatı ''1000$ olur mu diye'' sanırsın cepte keş para var oda yok ama olur mu diyor :) tamam diyorum geçmiş 6 ay halen bana aynı ürün ile ilgili bir adım atılmamış yorduğu için, yol veriyorum gidiyor.

Şimdi sorarım sana neden buraya ilan açayım bana söyler misin? pedal alacak parayı anca topluyorsunuz (sözüm meclisten dışarı) biri çıkar adam ıslak imzalı gitar diyor sen benim buraya ilan açmamı konuşuyorsun KOMİK :) Buraya açmadığım halde gitarlar burada tartışma konusu oluyor bide ilan açıp onlarla mı uğraşayım? Sen o yolu izlersin zamanın bol herhalde :)

Benim aldığım x signature gitarı arayan bulamadığı zaman bende olduğunu bildiği için zaten yurt dışından da olsa bir şekilde bana ulaşıp benden alıyor ve anlamadığım işin bu kısmı seni neden rahatsız ediyor? ben çok kötü çalarım evet boş zamanımın olduğu ve aktif çaldığım o dönem de başvuru yapmadan ALTONA ile TRT ROCK MARKET programına davet edilen tek metal grubu kadrosundaydım. istersen biraz araştır sonra bu şekilde konuş önce saygı sonra sevgi bak bu ilk okulda öğretilir ama bana saygısız yaklaşılınca ben kimim ki size saygı göstereceğim evet direkt dalıyorum paran yok diye sanırım olan beni zaten buluyor konumuz para da değil saygısızlık olduğu için o para laflarını duyuyorsunuz :)

Ya sen ne anlatıyorsun bak ıslak imzalı petrucci varmış yapış al sen boşver beni ve izlediğim yolları.. ucuza signature gitar mı satılıyor ? misal x yerde 3000 se ben ne kadar ucuza alabilirim? Gitar aldım ülkeye sokmak için bir bedel ödemiyor muyum? kargo denen şey bedava mı taşıyor gümrük para almıyor mu?

Senin gibi düşünenler ile iletişime geçmemek için ilan açmıyorum. buraya açtığım son ilandan sonra aldım bu kararı özelden yazıyor 1000$ olur mu diyor, dikkatimi çekiyor her gün her gün beynimi didikliyor yav bu halen gitar alacak ne zaman fiyat sormuş bakayım diyorum haziranda yazmış fiyatı ''1000$ olur mu diye'' sanırsın cepte keş para var oda yok ama olur mu diyor :) tamam diyorum geçmiş 6 ay halen bana aynı ürün ile ilgili bir adım atılmamış yorduğu için, yol veriyorum gidiyor.

Şimdi sorarım sana neden buraya ilan açayım bana söyler misin? pedal alacak parayı anca topluyorsunuz (sözüm meclisten dışarı) biri çıkar adam ıslak imzalı gitar diyor sen benim buraya ilan açmamı konuşuyorsun KOMİK :) Buraya açmadığım halde gitarlar burada tartışma konusu oluyor bide ilan açıp onlarla mı uğraşayım? Sen o yolu izlersin zamanın bol herhalde :)

Benim aldığım x signature gitarı arayan bulamadığı zaman bende olduğunu bildiği için zaten yurt dışından da olsa bir şekilde bana ulaşıp benden alıyor ve anlamadığım işin bu kısmı seni neden rahatsız ediyor? ben çok kötü çalarım evet boş zamanımın olduğu ve aktif çaldığım o dönem de başvuru yapmadan ALTONA ile TRT ROCK MARKET programına davet edilen tek metal grubu kadrosundaydım. istersen biraz araştır sonra bu şekilde konuş önce saygı sonra sevgi bak bu ilk okulda öğretilir ama bana saygısız yaklaşılınca ben kimim ki size saygı göstereceğim evet direkt dalıyorum paran yok diye sanırım olan beni zaten buluyor konumuz para da değil saygısızlık olduğu için o para laflarını duyuyorsunuz :)
Bu kadar yazacağınıza iki nota birşey çalsaydınız ,belki birşeyler olurdu.Açıkcası yazdıklarınızı okumadım.Büyük harflerle Altona derken ne kastediyorsunuz?Google layınca Altona 93 futbol takımı çıkıyor.Futbol takımında top mu topluyordunuz ?Anlayamadım.

Sahibinden.com aracılığıyla bu kadar yurtdışı satışı gerçekleştiriyor olmanız da takdire şayan doğrusu.Tebrik ederim.Bu fiyat düzeylerinizle ülkenin cari açığını bile kapatırsınız belki.Hiç hükümet desteği almayı düşündünüz mü ??? :)

Bu kadar yazacağınıza iki nota birşey çalsaydınız ,belki birşeyler olurdu.Açıkcası yazdıklarınızı okumadım.Büyük harflerle Altona derken ne kastediyorsunuz?Google layınca Altona 93 futbol takımı çıkıyor.Futbol takımında top mu topluyordunuz ?Anlayamadım.
Sen nota öğren, büyüyünce iyi çaldığın için sana gitar yaparlar ama signature gitarlara nota öğrendikçe sahip olunamıyor ;) Armut ağzıma düş şekli ALTONA yı benden öğrensende bir şey ifade etmez sen karalamak için kaşınanlardansın.
Sahibinden.com aracılığıyla bu kadar yurtdışı satışı gerçekleştiriyor olmanız da takdire şayan doğrusu.Tebrik ederim.Bu fiyat düzeylerinizle ülkenin cari açığını bile kapatırsınız belki.Hiç hükümet desteği almayı düşündünüz mü ??? :)

Dünya senin pencerenden gördüğün kadar ufak değil ;)

Nadir renk ama hocam Slash'ın konserlerde kullandığı renk. Gibson hissi de veriyor. :love::love:

Şaka bir yana dore belki nakit alımda 1100e kadar düşer ama arkadaş maşallah Kore Custom fiyatına Çin Standart satıyor. :D

Nadir renk ama hocam Slash'ın konserlerde kullandığı renk. Gibson hissi de veriyor. :love::love:

Şaka bir yana dore belki nakit alımda 1100e kadar düşer ama arkadaş maşallah Kore Custom fiyatına Çin Standart satıyor. :D
aynen ya acaba alan oluyor mu böyle ilanları hadi ben fakir ruhluyum ben yemem yani :D (1500 lira cebimden çıkacaksa iğnesinin ucuna kadar araştırırım) ama cidden böyle alışverişler yapan var mı acaba :D

Thomanda sıfırı 2700 arkadaş ikinci ele 3000 demiş zamanında kullandım ve bı forumda da ilan verdim. Ayrıca da arkadaş vardı 1300 e satıyodu aynısını bende 1200 e satmıştım yanlışım olmasın ama 3000 meksika jackson a vereceğime 2 bin 3 bin daha ekleyip usa alırım yada 1500 tl ye gidip japon alırım bilmem haksızmıyım dostlar

Dosyalar

• image.png
    image.png
    77.6 KB · Gösterim: 475
Geri