Kanca (Rock) - İzmir

yico demiş ki:
walla diye diye söylettiniz..sayko kilır pek de çalmaktan hoşlanıyor olduumuz bi şarkı deil aslında ama sizi mi kıracaz? işimiz sizi eğlendirmek, beğendiyseniz ne mutlu..
bilenler bilmeyenlere annatsın..
kendinize ii bakınız müzikle kalınız..

sende bu kadar guzel soleme şu şarkıyı kardeşim :D
yrn yine isticem sayko sayko diye :D:D

Pazartesi akşamı gardiyandaydık arkadaşlar..
İnanılmaz keyifli bi sahne yaşadık KANCA olaraktan, walla pazartesi akşamları saf hard rock yapmak istiyoruz galiba bundan sonra..
gelen dinleyici arkadaşlara çok teşekkür ederiz, gelemeyenleri de bekleriz..Ben acaip eğlendim walla..
Kendinize ii bakınız, müzikle kalınız..

yico demiş ki:
walla diye diye söylettiniz..sayko kilır pek de çalmaktan hoşlanıyor olduumuz bi şarkı deil aslında ama sizi mi kıracaz? işimiz sizi eğlendirmek, beğendiyseniz ne mutlu..
bilenler bilmeyenlere annatsın..
kendinize ii bakınız müzikle kalınız..
yorumlarımı burda yazmıcam sana yicocum :D:D:D

Bundan yaklaşık 8 ya da 9 yıl önce Bornova'da adını hatırlayamadığım ,şu an kapanmış olma ihtimali çok yüksek olan, küçük bir barda sahne alan o grubunu ilk dinlediğimde ( o grup diyorum maalesef grubun adının Kanca olduğunu bilmiyordum ya değişti mi hiç hatırlamıyorum )Yiğit'in sesini duyduğumda ve de sahne performansını ilk izlediğimde ondan etkilenmemek mümkün değildi. Ve sanırım yılbaşından bir kaç hafta önce Opus'un karşısındaki cafedeyken o muhteşem posteri gördüğümde Yiğit'i hatırladım emin olmak için de kapıdaki görevliden teyidini aldım:) The Doors'u çalmayı sevmeseniz de seni dinlemeye gelicem dev adam:) yıllar seni pek değiştirmemiş gözükse de merak ediyorum seni ve sesini dinlemeyi çok istiyorum.. Opus'ta ve de Beri'de çıkmanıza sevindim. Görüşmek üzre diyelim...

arkadaşlar skid row- i remember you tek kelimeyle mükemmel olmuş. sometimes i feel like screaming den sonraki ikinci favori parçamdır artık. mükemmelsiniz arkadaşlar

bugün(c.tesi) benim doğum günüm. walla mali durum kötü olduğu için opusa gelip sizle kutlayamıyorum ama p.tesi günü guardian da benim için bi parça isterim sizden :):)
kendinize iyi bakın sevgili kanca grubu . p.tesi görüşürüz

animahoni demiş ki:
bugün(c.tesi) benim doğum günüm. walla mali durum kötü olduğu için opusa gelip sizle kutlayamıyorum ama p.tesi günü guardian da benim için bi parça isterim sizden :):)
kendinize iyi bakın sevgili kanca grubu . p.tesi görüşürüz
kutlu mutlu ol inşallah......yeni senen huzur getirsin........ ;)

mutlu yıllar mahoni..daa nice senelere
ptesi gardiyanda sana bi şarkı armaan ederiz..
bu arada hakkatten parodide söyledim uzunca bi süre ama 9 yıl olmadı emin ol.. o kadar yaşlanmadım daha!! :D
ben de merak ettim sizi şimdi, bu arada o grubun adı Rastlantı idi..
yarın akşam Gardiyan'ds görüşmek üzere..Kendinize ii bakın..
Müzikle kalın!

bu arada hakkatten parodide söyledim uzunca bi süre ama 9 yıl olmadı emin ol.. o kadar yaşlanmadım daha!! :D
Müzikle kalın![/quote] Ewt gurubun ismi Rastlanti'ydi. Barın adını hatırlayamadım eşzamanlı olarak da grubun.. Ben yaşlanıyorum galba:) 9 yıl olmamıştır ama en az 7 yıl olmuştur o yıllarda üniversitedeydim. o kadarını hatırlıyorum ;) İnsallah görüşeceğiz. Sen de iyi bak kendine..

yico demiş ki:
mutlu yıllar mahoni..daa nice senelere
ptesi gardiyanda sana bi şarkı armaan ederiz..
Müzikle kalın!
olmuştur belki de yahu....abim evleneli 5 sene oldu zaten...bunun üniversitesi var..bilmem nesi var...ki o lisedeydi ben minnacıktım parodi vardı...bi de dip vardı ama onun konumuzla alakası yok.......yaşlandık mı ne yahu....parodi nin akvaryumunu hatırlayan var mı.... ;)

Bu gece Kanca'yı canlı canlı dinleyebildim sonunda... :roll:

Beyaz Stratlı gitaristinizin tonları hoşuma gitti,davulcunuz hoş çalıyor(sanırım Eliminator(Red Cam) kullanıyordu... :LOL:
Vokal abimizde iyi rakı götürdü ama mezesiz ve sakin bir muhabbet ortamı olmadan boğazından geçti mi bilemiyorum... :mrgreen:

Diğer elemanları izleyemedim,aflarına sığınarak yazıyı kesiyorum... :p

Geri