Aslı

aslıyı yıllar sonra yeniden keşfettim ve kıyas yaptım ister istemez. yaw şebo öldürmüş beni karamsarlıgıyla, aslının şarkılar ne kadar da pozitifmiş yaw..yeni albüm çıksın.neden çıkmıyo bilen varsa anlatsın, biri bana anlatsın haydi!

bence aslı turk rock dediğimizde cok önemli ismlerden biridir.'tüm sehir agladı'sarkısına takmıs durumdayım birde ve yeni albümünü sabırsızlıkla bekliyorum...

Müzikseverlerin “Neresindeyim” ve “Su Gibi” isimli albümleri; “Keşf-i Alem”, “Ölüm Kapımı Çalmasa Da” ve “Kördüğüm” gibi şarkılarıyla tanıdığı Aslı Gökyokuş’un (Aslı) üçüncü albümü Mart ayı içerisinde NR1 Müzik tarafından yayınlanacak.

Üç yıllık bir aranın ardından çıkacak “Söylediğim Şarkılarda Saklı” isimli yeni albümüyle NR1 Müzik sanatçıları arasına katılan Aslı bu albümde, çoğu kendisine ait olan şarkılarını seslendirirken birçok yetenekli ve deneyimli müzisyenle çalıştı. Kargo grubunun klavyecisi Serkan Çeliköz albümde besteleriyle yer alırken, prodüktörlüğü de üstlendi. Tüm şarkıların düzenlemeleri de Serkan Çeliköz’e ait. Albümde ayrıca, yine Kargo grubundan Selim Öztürk’ün ve Barlas Erinç’in de birer bestesi bulunuyor. Şarkıların kayıt ve miksleri ise Yüksek Sadakat grubundan Uğur Onatkut tarafından yapıldı.

Aslı’nın yepyeni ve modern bir pop/rock soundu taşıyan “Söylediğim Şarkılarda Saklı” albümü, “Dans Etmeye İhtiyacım Var”, “Yalnızlığım” ve “Dergiden Resmini Kopardım” gibi şarkılarıyla 2007 yılının en çok ses getirecek yapımları arasında yer almaya aday.

sözde 20 martta çikacak diyorlardi
aslifanclub ta öyle yaziyordu

ayrica parça klas fm de SIkça çalarmi$

kesin olan birsey var ay sonunda butun muzik marketlerde olur

üzgünüm ki nisanı bile bulabilir..önceki albüm söylenen tarihten yaklaşık bi ay gecikmeyle çıkmıştı..olsun ama yine de bu kadar beklemeye değecek bi albüm yapacağını düşünüyorum..aslıya güvenim tam..=))

Dans etmeye ihtiyacaım var şarkısını dinledim. Bence güzel olmuş diyebilirim. En azından diğer kasetlerindeki soft soundtan çıkmış sertleşmiş...

nesi sert bu şarkının.....ayrıca sert olması da gerekmiyor ama aslının en sert albümüm diye tanımladığı albümün çıkış şarkısına bakıyorsun ve nerdeyse bir dans şarkısı denilebilir...eylemle söylem birbirini tuttuğu sürece sorun yok

albümü nihayet bugün aldım, bu sefer gerçektende çok iyi bir albüm olmuş.. su gibi hiç aslı gibi durmuyordu zaten kendiside söylemişti bunu.. albümdeki sarkılar bu sefer gerçektende çok güçlü, tesekkürler aslı...

1-Dans Etmeye İhtiyacım Var
2-Aşkların En Büyüğü
3-Dergiden resmini kopardım
4-Gitmiş Gibisin
5-Yardımcı Olmuyor
6-Bir Ah Çeker Misin
7-Yalnızlığım
8-Uykumda Gel
9-Ayrılan Yollar
10-Düğüm Düğüm
11-Dünya Durulmadan

Geri