Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

arkadaşlar biliyosunuz artık kemal keyboard'a geçecek.daha bi soundlu olucak yeni çirkef.bu formatta bizden çalmamızı isteyeceğiniz şarkılar varsa bilelim.şimdiden çalışmaya başlayalım.mesela depeche mode çok istendi.başka ne olabilir hadi biraz düşünelim bakalım....
aaaa ne guzel istek parca calincakmis...artik keyboard da var ne istersek calinir...ben nil karaibrahimgilden ben aptalmiyim parcasini istiyorum, assolistimizde seviyo buparcayi..kesin kirmayip soyler...hadi iyi calismalar..

duran duran-sunrise
maroon 5-this love
kent-music non stop
klavyelede güzel olur heraldekendinize uyarlarsınız daha bisürü aklımda bişiler var ama artık cok istedim ben :)

duran duran-sunrise
maroon 5-this love
kent-music non stop
klavyelede güzel olur heraldekendinize uyarlarsınız daha bisürü aklımda bişiler var ama artık cok istedim ben :)

Baacann demiş ki:
duran duran-sunrise
maroon 5-this love
kent-music non stop

this love u zamanıda çalıyduk zaten.ama o şarkının mıodası geçti galiba.
kent'tende if you were here olcaktı olmadı.duran durandan behsettiğin şarkıyı bilmiyorum.bi bakmam lazım.(açıkçası kent beni şaşırttı)

cirkefinbascisi demiş ki:
Baacann demiş ki:
duran duran-sunrise
maroon 5-this love
kent-music non stop

this love u zamanıda çalıyduk zaten.ama o şarkının mıodası geçti galiba.
kent'tende if you were here olcaktı olmadı.duran durandan behsettiğin şarkıyı bilmiyorum.bi bakmam lazım.(açıkçası kent beni şaşırttı)

neden şaşırttı :?: :D

genelde pek bilinmeyen bi grup.kenti bilen çok az kişi vardır diye düşünüyorum.böyle bi istek gelince şaşırmamak alde değil.if you were here de tutmaz düşüncesiyle repertuardan çıkarılmıştı zaten..

dur ben anlatıyım bütün gruplara sataşıordu kendini bişi sanıor ve grupları ağzı alınmıyacak sekilde saygısızca yargılıordu herkeslede tarısıordu sonu kötü olmuş ama yazık :D

roxanne demiş ki:
bu muhabbeti daha fazla uzatıp gereksiz davranışlarda bulunan insanlara pirim vermesek,daha iyi olmaz mı arkadaşlar?

çok haklısın.zaten ben bu adamı kancanın sayfasında gördüm.allahtan bize bulaşmadı.dediğin gibi daha fazla üstünde durursak onu amacına ulaştırmış oluruz.bi an önce kapatalım.haklısın

size bulaşamaz zaten :) nesse bu arada klavye denilince aklıma ilk bölle deli gibi tapindirecek kulaları deşecek alkış tufanı yaşatacak bi türkçe daha geldi ben peh bi sevrim bu şarkıyı barış manço_ KARA SEVDA nooluur ekleyin yaf bu arad bişii mrk ettim biz burda sürekli doyumsuzluk içinde sizden bişiler istioz da bunnarın eklenme olasılığı nedir?samiyetle söllein ama hiç burda önerilen şarkıları grup olarak kendi aranızda sorguluo musunuz olur mu olmaz mı die?yoksa sadece kendi akıllarınızda olanlar mı tartışılıo parça eklenceinde?bu sadfece mrk eğer tartışıosanız nooluuurr bu şarkının üzerinde durun koparan bi şarkı bence klavye ile ve yiğitin ses tonuyla sizin yapacağınız mükmmel bas ve davulla bu şarkı yırtar :) yapcaksınız dimi??

Geri