Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

valla abi dönüşte alıcam bi amfi bana o konuda yrddımını esirgemezsen çok sevinrim,yeni soundunuzu merak ediyorum gerçekten gelince kesin dinlemeye gelicem,bide felix ne zmn açılıyo diye sormuştumda bilgin vrdır diye saolası.görüşürüz gelince..byess

valla abi dönüşte alıcam bi amfi bana o konuda yrddımını esirgemezsen çok sevinrim,yeni soundunuzu merak ediyorum gerçekten gelince kesin dinlemeye gelicem,bide felix ne zmn açılıyo diye sormuştumda bilgin vrdır diye saolası.görüşürüz gelince..byess

pik demiş ki:
cuma günü yine mükemmeldiniz yaaa sizi çok sewioruzz yeni repertuarda süper olmuş ellerinize sağlıkkk

teşekkür ederiz.bu tarz mesajlar bize hep gaz vermiştir.asıl repertuar cok yakında keyboardla sahneye taşınacak.hic alışık olunmayan şarkılar çalacaz.ama bu şarkıları şimdi söylemeyeceğim.süpriz olsun.

ben bu adamları çook seviyorum. bu kadar alçak gönüllü ve tatlı olmayı nası başarıyolar onu bilmiyorum ama :)
yalnız benim çirkefle ilgili tek bi sorunum var; çağdaş!!!
aman tanrım o ne saç o ne gözlük ööle, hiç olmamış çirkkiiiinn!!!!!
ben onun çocukluğunu bilirim eskiden beraber şarkı söölerdik,. hoş o zaman da böyleydi yaw bööle gitarına çiçekler takmalar falan.....
falan......:):):):):):)
çok öpüyorum sizi çooook seviyorum:)

wantedvocal demiş ki:
ben bu adamları çook seviyorum. bu kadar alçak gönüllü ve tatlı olmayı nası başarıyolar onu bilmiyorum ama :)
ben onun çocukluğunu bilirim eskiden beraber şarkı söölerdik,. hoş o zaman da böyleydi yaw bööle gitarına çiçekler takmalar falan.....

yorumlarınız için teşekkür ederiz çağıl hanım.sizde çok tatlısınız. sizi izlemek bize gerçekten mutluluk veriyor.bu arada çağdaşa o gözlüğü çıkarttıramadık.o gözlüğü buldu bi yerden.numarası tam oturdu diye tekıyo.vallaha yeni gözlük alcam ona..

wantedvocal demiş ki:

walla çağıl abla bizde ailecek seni çok seviyoruz; bu biiiiiiiir
ööle foruma mesaj atıp kaçmakla olmuyo walla alınıyoruz; buda ikiiii
benimde sizin grupla ilgili bi sorunum var, pek bi başarılısınız; buda üüüç hele bi klavyeciniz var tadından yinmez,ama kıl oluyorum adama, o ne bakış, o ne albeni, o ne karizzma yahu kıskanıyorum cidden, selamlarımı da iletirsiniz inşalla :) buda beeeeş
(döööört?)

cirkefinbascisi demiş ki:
teşekkür ederiz.bu tarz mesajlar bize hep gaz vermiştir.asıl repertuar cok yakında keyboardla sahneye taşınacak.hic alışık olunmayan şarkılar çalacaz.ama bu şarkıları şimdi söylemeyeceğim.süpriz olsun.

umarım keyboard eklenince ortaya çıkacak dediğin repertuar zaten keyboard kullanan gruplardan ciddi araklar taşımıyodur. çünkü çoğu kişi farketmese de artık bazı dinleyiciler bi şarkıyı bir gruptan dinledikten sonra diğerlerine bi taraflarıyla gülebiliyolar. bir dinleyici ve bar müdavimi olarak tavsiyem repertuarı çok dikkatli seçin. bence keyboard mucize yaratan bi alet değil. nasıl altından kalkabilecekseniz o şekilde ayar çekin işte. düğün tonları duymak insanları şaşırtmaz iğrendirir çünkü. :p :roll: :!:

shooter demiş ki:

umarım keyboard eklenince ortaya çıkacak dediğin repertuar zaten keyboard kullanan gruplardan ciddi araklar taşımıyodur. çünkü çoğu kişi farketmese de artık bazı dinleyiciler bi şarkıyı bir gruptan dinledikten sonra diğerlerine bi taraflarıyla gülebiliyolar. bir dinleyici ve bar müdavimi olarak tavsiyem repertuarı çok dikkatli seçin. bence keyboard mucize yaratan bi alet değil. nasıl altından kalkabilecekseniz o şekilde ayar çekin işte. düğün tonları duymak insanları şaşırtmaz iğrendirir çünkü. :p :roll: :!:

uyarında gayet haklı olduğunu düşünüyorum, bir çok grupta bizde o düğün tonu dediğimiz teknolojiden aciz tonları duymaktan sıkıldık, güzel bi şarkıyı yada iyi bir müzisyeni nasıl katlettiğini biliyoruz, yapacağımız işin öyle olmayacağını düşünüyorum, yani en azından daha özenli olduğunu söyleyebilirim, repertuarıda önce keyboarda adapte edip daha sonra piyasada bulunmayan şarkıları sadece klavye için eklemeyi düşünüyoruz, biz klavyeyi eklediğimiz günlerde orada bulunursun umarım, o zaman eleştirilere (olumlu veya olumsuz) ihtiyacımız olacak

shooter demiş ki:

dediğine bende katılıyorum.bu zor bir iş.ortaya çıkacak işin düğün soundunda olmaması bizim içinde çok önemli.midi klavye ve laptop bunun en iyi göstergesidir bence.bir de bahsettiğin keyboardlı gruplar gibi sert müzik yapma eğilimi bizde yok.zaten bu gruplar işlerini en iyisi olarak icra ediyorlar.bunu bornovada moda olmaya başladığı için sokmuyoruz.yapmak istediğimiz şeyler kesinlikle keyboardla mümkün olabilecek şeyler olduğu için sokuyoruz.

arkadaşlar kemal keyboard çalacak artık çirkefte.ama gerçekten bornovada alsancakta hatta daha da iddialı olabilirim, türkiyede bile pek icra edildiğini düşünmediğim şeyler. fakat bu değişim belirli bir süreçten geçtikten sonra repertuara tamamen yerleştirilecek.çünkü biraz riskli bu tarz.sonuçta nasıl bir tepki geleceğini bilmiyoruz seyirciden.nasıl birşey olacağını söylemek istemiyorum çünkü sürpriz olmasını istiyoruz.ama bi ip ucu verebilirim.bu şarkılar biraz düşündürecek şarkılar olcak.özellikle sarhoş arkadaşlar kendilerinden geçecek.AMA TABİİKİ DE DOÐRU İCRA EDEBİLİRSEK.....

roxanne demiş ki:
bahsedilen repertuar değişiklikleri neler....çok merak ettim.... :)
izmir e geldiğim ilk gün sizi dinlicem yaşasın.....

vallaha akbalam burdan söylemeyim neler çalcağımızı.izmire geldiğinde bi haber et buluşalım.otururuz biyerler de muhabbet ederiz.(gerçi sen bana çok gereksiz bi muhabbet yüzünden kızgınsın ama)

Geri