Star Wars

BERBERKENAN demiş ki:
Stormcrow demiş ki:
ha unutmadan return of the jedi'ın sonunda maskesiz halini de Sebastian Shaw adlı bir aktör oynadı

Selamlar,

Son çıkan Trilogy DVD setinde Return of The Jedi'daki bu sahneye "Hayden Christensen"in yüzünün yerleştirildiğini okudum ? Doğru mu bu ??
yoo o sahnede bir değişiklik yok
Ewoklarla olan partide Luke bir kenarda iken
Obi Wan , Yoda ve Anakin'in görüntülerini görüyor ya
işte orda anakinin görüntüsünü Hayden la tekrar canlandırmışlar

Selamlar,

Bilgi için sağol Stormcrow. Ya peki bu sinema dergileri nasıl iş yapıyor ??? İsmini vermek istemeyeceğim ancak bu ay Darth Vader posteri veriyor diye ipucu vereceğim bir dergide böyle bir bilgi ve bunun gibi birkaç yalnış bilgi var.

onlar sinemadan ne anlar ki :)

lord of the rings - the two towers gösterime girdiği zamanda
Holywood sinemasının ikiz kuleler saldırısına gönderme yaptığı ile ilgili ahkam kesenler vardı
kardeşim 50 sene önce two towers olarak ingiiz kökenli güney afrika doğumlu bir yazar tarafından yazılan kitabın
bağımsız bir sinema şirketi tarafından yeni zelandalı bir yönetmence yeni zelanda da çekilmiş film ile çok güzel alaka kurmuşsunuz yani dünya ticaret merkez olayı ile ne diyeyim

Oxford Universitesi uluslararasi iliskiler bolumu doktora yeterlilik sinavinda `Star Wars filminden yola cikilarak din ile Schmidtian devletler sistemi arasindaki baglantiyi aciklayiniz`tarzinda bir soru sorulmus 2 sene once. Sinav kagidini gormustum `ne oluyoruz`dedim.

Stormcrow demiş ki:
JediMaster-Revan demiş ki:
Yalnız vader'ın yeni kostümü iyi olmamış.Eski üçlemedeki çok daha iyiydi.Ayrıca içine Hayden Christiensen girince çocuk gibi durmuş.James Earls Jones'un karizması nerede, Hayden'ın ince vücudu nerede...En azından kostümün içine yapılı birini koyabilirlerdi.O eller ne öyle bebek eli gibi...
bir yanlışlık olmuş James Earl Jones sadece seslendirme yaptı Darth Vader kostümü içindeki David Prowse'dir
bu adam sporcu 70 lerde çekilen frankenstein filmlerinde canavarı oynamış
star wars serisinde Darth Vader'ı canlandırmıştır
hatta şöyle bir olay var bu adam hakkında ilk superman filmi çekilirken David Prowse Christopher Reeve'in antrönörü olmuş ve adamın vücut yapısı o kadar çabuk gelişmişki ilk çekilen sahnelerle arada çok fark olduğundan o sahneleri baştan çekmek zorunda kalmışlar :)
http://www.darthvader-starwars.com/
adamın sitesi bu
şu anda 70 yaşında belki George Lucas bu yüzden ona vermemiştir rolü

ha unutmadan return of the jedi'ın sonunda maskesiz halini de Sebastian Shaw adlı bir aktör oynadı

Düzeltmen için teşekkür ederim, yanlış okudum demek ki.Yalnız David Prowse ismini de hatırlıyorum bir yerlerden :)

seht abicim kusura bakma bir kaç gündür uykusuz olduğum için böyle bir okuma hatası yapmışım özür dilrim de abi gündüz seyansların da çoluk çocuk olur be izlenmez bak mesela ben 10:30 seansına aldım mis gibi

evet bende cuma aksamı 23.10 a bilet aldım fitaş salon 1 bu saate bile veletler olursa çüş diyecem neyse bu arada cedrix sinema çekimmi bu dvd rip falansa keza cannes da gosterilmiş sanırım çalınır falan indirelim.

salı aksam galaya gittim; episode 1de ile buyuk hayal kırıklıgına ugramıs, episode 2de eglenmis olsam da bekledigim tatmini alamamıs biri olarak sunu söyliym sadece;
bence tum seri icindeki en baba Star Wars buydu...
bugun butun gun etkisinden kurtulamadım filmin, daha bikac gun de surecege benzer, filme gittikten sonra yoğun işleri olan arkadaşları baştan uyaraym :)

bi de su var;
filmi izledikten sonra serinin diger 5 bolumune tamamiyle bakışınız değişecek...

Ben de sonunda gidiyorum! heycan yaptım baya hatta arklarla bilet almaya gittiimizde yanyana yer bulamadık ben de "siz naparsanız yapın ben gidiyorum" diyerek onları sattım biraz ama önemli olan izlemek :p

Bızım bir kaç arkadaşta turkcell den mi ne kazanmış 2 gün önceden izlediler .Neyse ne kadar dogrudur bilmiyorum ama new hope ve empire strikes back den sonra en gaz çıktığım bölümdü dedi ve beni son 2 günümde iice meraka soktu şiddetle kınıyorum.

Geri