Çamur

Gerçekten çok samimi ve içten oldukları anlaşılyo...ben derviş denen o şarkıya bittim...Şarkıyı her dinleyişimde kendime dönüyorum...tebrikler...

Derviş demiştim hala da öyle ama sergüzeşt te alıp götürüyo insanı abiya...sise dumana boğuyo insanı helal olsun..

" YOK " ..... cd çalara alelade konup dinlenmeye başlanan albümün tesadüfen ben galata köprüsünde yürürken çalmaya başlayan ve hüngür hüngür ağlamama neden olan şarkısı.
Ellerine sağlık hakketen "çok güzel " şarkı "güzel " albüm ;)

6 nisan' da balansta onları dinlicem dün gece konser afişlerini istanbul kartala yapıştırıyorduk :D:D:D polisler yolumuzu çevirdi :D:D ama yılmadık ....kartal' her yere yapıştırdık :twisted: :twisted: :twisted:

Sen sevileceğini sanmıyosunda bu neticeyi değiştirmiyo..Çamur çoktan aldı yürüyo sevenleriyle beraber sen istediğin kadar sanma dostum...

He valla öyleymiş dokuz tane adam toplanmış bir araya abi biz en iyisi başka gruplara özenelim en temizi bu diyerek yıllardır gece gündüz müzik yapmışlar...

yaw kardeşim zorla destek olun diyen yok ama bari köstek olmayın insanlara yaw... Bi analyıp dinlemeden iki tuş hareketiyle ne kadar kolay insanların emeklerini bir kenara atmak... helal vallaa....

cihan_7 demiş ki:
başka grupların özentisi diye bahsedilen grup bu muydu acaba...sanki bi ara öle bişi vardı adı anılmadan bu gruptan bahsediliodu...
:D :D :D :D Yok cihan yok, bunlar değildir o grup. beğenirsin, beğenmezsin ayrıdır ama Çamura özenti demek için gerçekten sağır ve kör olmak lazım.

edeoguz demiş ki:
ya bu şarkıyı nerden bulabilirim ???? :(:( ares ten aradım çıkmadı :(
www.emniyetmüdürlügühırsızlıkbürosu.com a gir ben çamurun albümünü nerden indirebilirim ide yaz oraya yanlız şunu belirt korsan olursa sevinirm yaz adresini ver onlar gelir... artık o saatten sonra sana albüm mü verirler yoksa seni mi alırlar albümü göstermek için onu bilemem ama sonuçta eline bişeler geçer sen merak etme ....

Geri