Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
her türlü şarkı önerinize açık olduğumuz gibi onların akibetleri hakkında da bilgi vericez merak etmeyin. :) ben her türlü şarkı önerisini grup arkadaşlarıma iletiyorum, onlar da zaten görüyorlardır forumdan. :)

birkaç önerim daha olacak..

Gary Moore - All Your Love
Placebo - Song To Say Goodbye
Muse - New Born
Muse - Uno
Raul Midon - State of Mind
Alicia Keys - Fallin'

biraz karışık oldu farkındayım :D .. kesinlikle müzik bilgisinden yoksunum dolayısıyla size uygunlugu hakkında en ufak bir fikrim yok.. sadece dinlemek isterim..

incognito - listen to the music
marcus miller - red baron
eric clapton - old love
dave weckl band - down on the corner
joshua redman elastic band - Double Jeopardy
micheal jackson - dirty diana
stevie wonder - another star
brooklyn funk - you dont know nothing
bbking and eric clapton - marry you

bende bunları dinlemek isterim :)

görürüm ki wanted almış yürümüş sanal alemde... Bi mesaj çakayım dedim size canlar... öpüyorum hepinizi ve evren'den sahnede "Ezik Chet" tonunu hayata geçirmesini bekliyorum :)

GoneInsane demiş ki:
görürüm ki wanted almış yürümüş sanal alemde... Bi mesaj çakayım dedim size canlar... öpüyorum hepinizi ve evren'den sahnede "Ezik Chet" tonunu hayata geçirmesini bekliyorum :)
kardeşim, suatım sağolasın msjın için :D ezik chet tonunu sadece sahnede değil, tüm projelerde kullanmaya devam edicem :D hiç merak etme :)

darken_blacken demiş ki:
birkaç önerim daha olacak..

Gary Moore - All Your Love
Placebo - Song To Say Goodbye
Muse - New Born
Muse - Uno
Raul Midon - State of Mind
Alicia Keys - Fallin'

biraz karışık oldu farkındayım :D .. kesinlikle müzik bilgisinden yoksunum dolayısıyla size uygunlugu hakkında en ufak bir fikrim yok.. sadece dinlemek isterim..
bi bakalım :roll: :D

dün gece ilk önce barın arkalarında takılıp sora ön tarafa gelip yerlerimizi işgal eden turist arkadaşları baya bi sarhoş ettiniz sanırım :D adamlar sarhoş ve mutlu dans ediyolardı ölece :) çok komik bi geceydi aslında ama keşke o fransızlar daha önce gelseydi bar bi anda hareketlendi.hem sizede enerji verdiler sanırım çünkü onlar geldikten sora acayip güzel sololar çaldınız.neyse ellerinize sağlık :LOL:

selamlar arkadaşlar , en sonunda biosta dün gece izledim sizi , öncelikle tebrikler... bir çok arkadaşım bahsediyordu en sonunda izlemek nasip oldu.
parçalar ve sololar çok başarılıydı bence , ayrıca vokalistinize hayran kaldım :) gitaristiniz de gerçek bir rockçı !!! o saçlar nedir öyle ! yalnız sanırım ses ayarlarında bir sorun vardı ,bazı parçalarda org dışında hiç bir şey duyulmuyordu...ama yine de çok eğlendik , tebrikler... bundan sonra biostayız artık!!

ben beğendim........
aslına bakılırsa bunun biraz yaşlada alakası var tabi.çünkü rainingmen benim çocukluğumun parçası diyebilirim.gerçi bi kaç sene önce spice girls'ün bi üyesi tekrar coverladı sanırım o yüzden yeni nesilde bilir parçayı.kısaca güzel olmuş yani

if demiş ki:
ben beğendim........
aslına bakılırsa bunun biraz yaşlada alakası var tabi.çünkü rainingmen benim çocukluğumun parçası diyebilirim.gerçi bi kaç sene önce spice girls'ün bi üyesi tekrar coverladı sanırım o yüzden yeni nesilde bilir parçayı.kısaca güzel olmuş yani

walla ben de beğendim. söylemekten de çok zevk aldım. herhalde aynı yaşlardayız seninle :) its raining man 1980lerin başında "the weather girls" tarafından söylenmiş ilk defa. sonra geri halliwel "bridget jones'un günlüğü"nün soundtrack'i için söylemiş. böylelikle gençliğe yeniden ulaşmış oldu şarkı. beğendiyseniz yorumumuzu ne mutlu bize :)

gecenlerde izledim tekrar sizi, hatta yanimda muzik konusunda ciddi birikim sahibi kardesim de vardi antalya dan gelen ve bayildi size. bara gidelim deyince ben ozellikle sizi dinlemesini istemistim zaten. hastanizim:)

its raining men i duyunca cok sevindim. evet 80lerde cocuk olanlarin iyi bildigi ve -ozellikle hatun kisilerin- komik ruh halini yansitan bence cok eglenceli bir sarkidir. keske gercek olsa da bagirsak "allama bin sukur" diye :D tesekkurler secim icin. en kisa zamanda tekrar dinleycegimdir sizi.
it's raining men amen :D

wantedvocal demiş ki:
if demiş ki:
ben beğendim........

walla ben de beğendim. söylemekten de çok zevk aldım. herhalde aynı yaşlardayız seninle :) its raining man 1980lerin başında "the weather girls" tarafından söylenmiş ilk defa. sonra geri halliwel "bridget jones'un günlüğü"nün soundtrack'i için söylemiş. böylelikle gençliğe yeniden ulaşmış oldu şarkı. beğendiyseniz yorumumuzu ne mutlu bize :)
arkadaşlar bunun yaşla ilgisi olduğunu düşünmüyorum.. 80 lere ilgi duyan insanların sayısı gün geçtikçe artıyor.. yani o şarkılar yapıldıktan sonra doğan biçok insan o müziklerde buluyo kendini ki haklılar ;)

madem 80lere dönüş var, rock parçası olarak sweet child of mine yapsanız keşke, hem gitaristinizde slash vari saçlarıyla ve rock sounduyla çok ii guns çalar bence :)

Dün akşam izledim çok başarılı bir performanstı. pop soundu çok başarılı tebrik ederim. Bir Bios müdavimi ve Alive fanı olarak sizide çok beğendiğimi söylemeden geçemiycem başarılar arkadaşlar.

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri