Emre Aydın

k1v1L demiş ki:
abi ağır konuştun sende hee! tamam 6.cadde de emre de iyi mangayı d aelediler de gördük sonucu. manga kaç sattı 6.cadde kaç sattı? kıyaslamaya girersen kötü sonuç çıkar

kıyaslamamı ?
peki...
İsmail YK kaç sattı ?

700 bin
Manga 250 bin eğer satmayla müzik kalitesini kıyaslıyorsan... Sing your songta herşey açıktı canlı canlı söylüyorsun alıyorsun oyunu... bilemicem... 6.caddenin albumu çıkınca şirketin batmasından olmasın o satamama durumu yada albumu bulamamaktan... Ben sabaha kadar kıyaslarım kıyaslamak isteyenle.

nuwanda demiş ki:
k1v1L demiş ki:
abi ağır konuştun sende hee! tamam 6.cadde de emre de iyi mangayı d aelediler de gördük sonucu. manga kaç sattı 6.cadde kaç sattı? kıyaslamaya girersen kötü sonuç çıkar

kıyaslamamı ?
peki...
İsmail YK kaç sattı ?

700 bin
Manga 250 bin eğer satmayla müzik kalitesini kıyaslıyorsan... Sing your songta herşey açıktı canlı canlı söylüyorsun alıyorsun oyunu... bilemicem... 6.caddenin albumu çıkınca şirketin batmasından olmasın o satamama durumu yada albumu bulamamaktan... Ben sabaha kadar kıyaslarım kıyaslamak isteyenle.

yuahaua cok guldum ya 6.caddeyle manga karsilastirilmis
:LOL: :LOL:

ya bu farki anlamak icin manganin tum albunu 6.caddedende bir sarki dinlemek yeterli bence...

nuwanda demiş ki:
k1v1L demiş ki:

kıyaslamamı ?
peki...
İsmail YK kaç sattı ?

700 bin

artı olarak bide iki albümün cıkıs zamanlarını ve o zamanlarki müzik piyasasını karsılastıralımmı ne dersiniz ?

nuwanda demiş ki:
k1v1L demiş ki:

kıyaslamamı ?
peki...
İsmail YK kaç sattı ?

700 bin
ya abi sende beni anti-emre yaptın 2 dakikada :) ama manga daha başarılı oldu 6.caddeden elediler falan tamam da manga daha geliştirdi kendini. tabi o şirket falan piyasa haklısın. emrenin daha doğrusu 6.caddenin elinde olmayan şeylerdi bunlar. şuan aynı şirketteler belki manganın albümünde düet bile yaparlar burda sadece "mangayı da eledi yanında" demene tepki gösterdim. biz burda karşılaştırsak bile onlar kardeş kardeş yaşıyolardır muhtemelen :)

k1v1L demiş ki:
nuwanda demiş ki:
k1v1L demiş ki:

kıyaslamamı ?
peki...
İsmail YK kaç sattı ?

700 bin
ya abi sende beni anti-emre yaptın 2 dakikada :) ama manga daha başarılı oldu 6.caddeden elediler falan tamam da manga daha geliştirdi kendini. tabi o şirket falan piyasa haklısın. emrenin daha doğrusu 6.caddenin elinde olmayan şeylerdi bunlar. şuan aynı şirketteler belki manganın albümünde düet bile yaparlar burda sadece "mangayı da eledi yanında" demene tepki gösterdim. biz burda karşılaştırsak bile onlar kardeş kardeş yaşıyolardır muhtemelen :)

Evet haklısın manga çok geliştirdi kendini zaten albumden sonra çalmayı öğrendiler. Bu konuda haklısın... Ama gelişmiş Emre Aydın daha fazla gelişirse ne olur? Sonuçta eledi arkadaş yine olsa yine eler... Emre Aydın ı Haşmet Babaoğlu pohpohlamadı hiç Zagaya çıkmadı Beyaz a çıkmadı Gümbür gümbür klipleri yayınlanmadı.

nuwanda demiş ki:
k1v1L demiş ki:
nuwanda demiş ki:
k1v1L demiş ki:

kıyaslamamı ?
peki...
İsmail YK kaç sattı ?

700 bin

Evet haklısın manga çok geliştirdi kendini zaten albumden sonra çalmayı öğrendiler. Bu konuda haklısın... Ama gelişmiş Emre Aydın daha fazla gelişirse ne olur? Sonuçta eledi arkadaş yine olsa yine eler... Emre Aydın ı Haşmet Babaoğlu pohpohlamadı hiç Zagaya çıkmadı Beyaz a çıkmadı Gümbür gümbür klipleri yayınlanmadı.
ya sen bana nie bukadar gıcık oldun bne emreyi kötülemedim ki. zaten emre tarzolarak bneim zevkime daha yakın. soft rock seviyorum çünkü. anti-emre yaptın bnei yaa

Ben seni birşey yapmadım. Bana manga şu kadar sattı diyip müzik kaltesini parayla ölçmeye çalıştın. Yazdığın şeyi yeniden oku bende bunun üstüne sana bazı açıklamalar yaptım. Ki sen Türk milletinin genel görüşünü belirttin burda şu anda bize eyvallah demekten başka birşey düşmez seneyede ben sana dicem ki bak bakalım kim ne satmış o zaman bi başkası hoppp dicek bana... SAtmayla iyi grup olunmuyor. Erol Köse ye verip milyon satan bir sürü şarkıcı var... Mangadan iyiler bence :) senin tezine göre

ya bne çok satan iyidir demedim ki! mangaya bak kaç sattı 6.cadde kaç sattı dedim. manga daha iyidir de demedim. ama o cevap verdiğin arkadaş sana TNK dedi sen mangayı kattın. onu söyledim sadece gerke yoktu yani.
dediğim gibi zaten emrenin tarzı bana daha yakın soft rock seviyorum çünkü

Emre Aydın'ın sesini ve yorumunu çok beğeniyorum. Popüler olsa da seveceğim, albümü hiç satmasa da :) Bence Manganın Emre Aydın forumunda tartışılması bile yanlış. Albümü çok satan ama kaliteli müzik yapmayan o kadar şarkıcı ve grup müsveddesi var ki...

oof ya anladığınız gibi yorumluyorsunuz. bence de emre daha iyidir ve albüm satışları kaliteyi göstermez. ben orda zaten 1)manganın alakasız bir şekilde konuya dail olmasını 2)manga fanlarının söyleyeceği şeyleri söyledim

Manga fanlarıda bunun farkına varsın isteriz. :) Emreyi aptal kızlarda dinlicek inşallah Öğretim görevliside öyle ben popüler olmam diyip herkesin dilinde olan cinsten olmıcak "Kaliteli olduğu için kimse reddedemicek"

1 Satsada 1 milyon satsada Emre abimiz olarak kalacak.

ya zaten bana kalsa satmasın :) örnek veriyorum şebonun çakıl taşları şarkısındna iğrenmiştim artık heryerde çalıyo alakasız insanların ağzında. ya kız keremcem hastası "ayy teonun aşk kırıntılarını dinleidn mi" süper falan. uyuz oluyorum. artık şarkılardan bıkıyorum öyle insanlar söyledikce.
belki bir gün özlersin herkesi vuracak bir şarkı! ben yeterince çıkardım zaten tadını kimse duymadan (kimseden kastım demin bahsettiğim tipler) artık isteyen söylesin :)

Forum kuralları madde 12 der ki;

Forumda herhangi bir başlıkta yönetim tarafından değiştirilme silinme yada bir tavırdan dolayı şikayetiniz var ise tepkinizi o başlıkta verip konuyu dağıtmak yerine "Site hakkında" kısmında bize bildiriniz. Site hakkında kısmı hariç kategorilerde yöneticilerle girdiğiniz tartışmalar/şikayetler silinecektir.

valla grgdn a mail atmak lazım başka ne yapılır bilemiyorum ama albüm herhalde hüzünlü aşk şarkılarından dolayı sonbahara kalır.

(roko fest izmire gelmiyomuş)

Eylül'de albüm elimizde olacak zaten arkadaşlar. Kastırmayın bu kadar. Tepki göstermek çok güzel bir davranış ama artık çok çok büyük bir aksilik olmazsa Eylül'de müzik marketlerde olacak albüm. 1 ay kaldı şunun şurasında :) Az daha sabır.. :)

Geri