Kasatura (Thrash)-Ankara

Levent'cim Çağdaş böyle ya alıştım ben onunla bi gitar kapışması yapmıştık gözünden yaş gelmişti o günden beri böyle bi beni ezme çabaları bilmemneler
önemli olan icraat o da Çağdaş'ta yok maalesef :p

Haspin demiş ki:
Levent'cim Çağdaş böyle ya alıştım ben onunla bi gitar kapışması yapmıştık gözünden yaş gelmişti o günden beri böyle bi beni ezme çabaları bilmemneler
önemli olan icraat o da Çağdaş'ta yok maalesef :p

o gitar kapı$masının tarafsız sonucu forumunuzda bulunmaktadır. Neden geçmi$ sayfalar gibi elde tertemiz bir delil dururken böyle iddialar atıyorsun ki onu anlamam :)

Ha bana icraat yok demi$sin benim adım Çağda$ I$ıl , benim icraatlarımı görene kadar her damla kanını göl yaparım :)

ayrıca neden avatarıma bakmayı denemiyorsun :p

Sen kasatura ulaş olmalısın !!!!!!!!! çok karizmasın sana harika çocuk diyorlarmış yaaaa komplekse giriyorum ben ama evde tek başıma böyle elim şakağımda filan,konserde görşürüz kısmetse :D

Tamam geyikler yeterli oldu sanırım herkese teşekkürler geyikler için :p

neyse baya el ilanı falanda dağıttık çok eğlenceliydi gerçekten konser playlistini yazıyim

Pantera-Cowboys From Hell
Overkill-Necroshine
Testament-Down For life
Pantera-Domination
Pantera-Cemetary Gates(kesin değil)
Kreator-Phobia
Annihilator-Alison Hell
Metallica-Whiplash

evet herkesi bekliyoruz...

Babalar ROCK'N ROLL diyerek başlamak istiyorum..Öncelikle konsere milleti ısındırdınız gayet kapalı bi ortamdı onu siz açtınız helal..Üzerime vazife değil ama siz hep southern yapın a.q. hem süper çalıonuz hemde çok yakışıo:DEllerinize Ağızlarınıza sağlık beyler....

superbaget demiş ki:
sağlam konserdi...süperdiniz :D ;)

Teşekkürler eğlendirebildiysek ne mutlu ;)

HiPnO demiş ki:
Ellerinize sağlık beyler çok iyiydiniz ;)

Sağol Cantucum sizde gayet iyidiniz birlikte nice konserlere 8)

Can_Dawul demiş ki:
Ewt bugün cok iidinz beyler herkesde iidi beraber nice konserlere işallah hepinizi sewiom cowboys from hell

Koptuk zaten birlikte sizdeykende ben fırladım yanına falan geldim hoştu güzeldi :D

evilCatS demiş ki:
keske bnde geleblseydım..ama emınm ii calmssnzdr ;) basarılar :!:

Sağol canım bunda gelemedin artık bidahakine birlikteyiz :p

asalsayi demiş ki:
Babalar ROCK'N ROLL diyerek başlamak istiyorum..Öncelikle konsere milleti ısındırdınız gayet kapalı bi ortamdı onu siz açtınız helal..Üzerime vazife değil ama siz hep southern yapın a.q. hem süper çalıonuz hemde çok yakışıo:DEllerinize Ağızlarınıza sağlık beyler....

Eyvallah Gökhancım evet millet ısındı sonrada gaza geldi güzeldi
tarz olarak da en son halimiz "southern-thrash" tarzı birşey oldu
ama açıkcası ben southern dan daha çok zevk alıyorum:D bizimle birlikte olduğun için tekrar sağol dışarda gene Rock'n Roll:D:D

asalsayi demiş ki:

Dostum bende southern dan zevk almıom :D Thrash ci adamık aq..T hrash forever yemişim southernı :D

laaaaaaym bi grup warmişş yazituramiymiş neymiş ::) :) lm gelemedim konsere kusura bakmayin bi dahaki ankara turnesinde gelecem inşallah:p bu arada "konus sokak kabusu" bitmk üzere

--ezgideyken: çay çay çay çay çay çay çay... :D

infradark_lead_guitarss demiş ki:
laaaaaaym bi grup warmişş yazituramiymiş neymiş ::) :) lm gelemedim konsere kusura bakmayin bi dahaki ankara turnesinde gelecem inşallah:p bu arada "konus sokak kabusu" bitmk üzere

Hacı umut bahsetti biraz projeden sabırsızlıkla bekliyoz :!: :D

infradark_lead_guitarss demiş ki:

canın sağolsun ya
önemli olan çay çay çay çay :p :LOL:

Geri