D.Bijen Rahimi (Enst.-Electronic-Fusion-Rock-Gitar ) Ankara

hNİ GÖRMEk ıster ya gözlerın bırsanıye ıcın canını wrrsın bende bı sn tkrr gormk ıcın canımı werırım .. ona olan duygularımla söz bıle yasdım

harikasın yalova fest the wall pewrformasında ilk defa
izledim ama hayran kaldım sana guzvenliği parcalayıp gelen tipler bizdik gocart yapcaz unutma haha:)

Yalova'da çok iyi bir performans çıkardın, yeteneklerini gördükten sonra konser bitişinde ne kadar sıcakkanlı ve alçak gönüllü olduğunu görünce, gönlümüzde ayrı bir yer kazandın Bijen. Umarım bir dahaki seneye de Yalova'da olursun. Ya da Tuşe ile gel, farketmez :)

ben cok ıstedım werdı sende ıstesen bulursun ondan aldıktan sonra bı baktımkı bıjenle ılgılı bı sıtede kendısı solemıs zaten

ailecek severek dinliyoruz. pek de başarılı bence .daha da iyi yerlere gelicek.mütavaziliğin için sağol:)seni seviyouz

BU ARADA BİJEN ÖLÜRÜM UÐRUNA puhaha neden bilmiyorum seni çok seviyorum :) ankirockta gözgöze geldik belki ondandır yav

bu arada bijen buralarda değil :S niyeki ? Yaw birden MBM günleri aklıma geldi .. gözlerimden yaş gelmişti ,dedim bu adam bi gün ismini notalara kazicak... umarım hiçbirşey eksilmez başarından ve seni hep yerden 3 metre yüksekte izleriz.

tuşeyi bir kaç defa dinledim.amma velakin ogünle hiç dinleme fırsatım olmadı bijeni.sanırım bu tuşe takıntımdan kaynaklanıyor.evdekiler gökhan bulutun vokalinden bijenin sololarından canın basından ve muratcanın davulundan bu kadar sıkılmasalardı hayatta canlı izleme fırsatım olmazdı diye düşünüyorum.iyi ki kusturana kadar tuşe dinliyorum beaa :D :D
herşeyden önce bir tuşe fanı olarak deniz gruba olan vefan çok hoş...
senin ismini tuşeyle duymak istiyorum.hikaye kahramanlarıyla son bulsun diyelim :)
başarılar..
ha bu arada ankara küçük şehir :twisted: 8)

Geri