Axi

axi.gif

13 Mart 2003 Tarihinde Bursa’da Kurulan Axi Grubu en başından beri kendi müziğini yapma çabasında...Bu güne dek bir çok organizasyonda yer alan grup cekilen eleman sorunları nedeniyle müziğe ara vermek zorunda kaldı.Fakat tekrar diriliş gösterdi... -Melodiyi duygularla birleştirerek Progressive – HardRocK - Alternative tarzında bir muzik ortaya koymus,Demo çalışmalarına agırlık vererek önündeki tüm engelleri kaldırmıştır. -Tüm eleman ve ekipman sorunlarını ortadan kaldırarak Kayıtlara başlamış olup İleriye dönük bir düşünceye sahip olan grup en iyi çalışmalarını bu dönemde yapmakta.

Grup Eemanları

VokaL - Mehmet
Gitar - Pınar
Solo Gitar - Yusuf
Bass Gitar - Melis
Drum - Alper
Klavye + Piano + Geri Vokal - Armağan

Demolar : http://www.axi.anatolianrock.com

Forumunuz hayırlı olsun şimdi demoları dinlemeye çalışıyorum bozuk hoparlörlerimle umarım yolunuz çok açık olur.Kolay gelsin..
Başarılar..

demolarınızı dinledim ıntrolar güzel olmuş yalnız sizden sözlü demo bekliyorum arkadaşlar hayırlı olsun .......

Gitar seslerinde bir eksiklik var gibi geldi kulağıma , sanki klavye sesi eksik kalmış parçalarda. Ne dersin slayerbodom :LOL: Başarılar dilerim arkadaşlar.

herseyiniz hayırlı olsun belki davulda ben olsam yurt dışına açılabilirdiniz ama neyse o da güsel...şaka lam üzülmeyin herşey çoq güsel olmus tebrikler hayırlı olsun... yolunuz açık olsun(mehmet)hariç :D

nazgul demiş ki:
Gitar seslerinde bir eksiklik var gibi geldi kulağıma , sanki klavye sesi eksik kalmış parçalarda. Ne dersin slayerbodom :LOL: Başarılar dilerim arkadaşlar.
Yapyığımız Kayıtlarda Mixing & Mastering Olmadığından Dolayı Böyle bi problem çıkıyor haliyle...Üzerlerinde Daha Çok Düzenleme Yapılacak...Davul Rifleri Hazır Rifler Olduğundan Dolayı Kulağa Basit Geliyor Ancak O Kaydı Yapmaktaki Amacımız Biraz Tarzımızın Bu Olduğunu Sizlere Anlatmaktı...En kısa zamanda Kayıtlara Ulaşakcaksınız...

Teşekkürler...

_Axi_ demiş ki:
slayerbodom demiş ki:
barker demiş ki:
Forumunuz hayırlı olsun şimdi demoları dinlemeye çalışıyorum bozuk hoparlörlerimle umarım yolunuz çok açık olur.Kolay gelsin..
Başarılar..

Teşekkür ederiz. ;)
Yakın Bi Gelecekte Daha Fazla Demo ve Daha Sonra Yönetici Firma İle Basılacak Bir Albüm :) Öyle Değilmi Bodom ? :)

Grup baya hızlı ilerliyor ve ilerliyecek sanırım :) Takipteyiz...

..

arkadaşlar ilginiz için çok tesekkür ederiz.. ama daha asıl kayıtlar gelmedi bu öylesine bir deneme.. bunu beğenmeniz bizi cok sevindirdi gercekten çok teşekkür ederizz...

_-Axi-_ isminden de anlaşılabileceği gibi dengesiz bi grup. : ) Ama şunu söyleyebilirim ki gerçekten geleceği olan ve çok başarılar elde edecilecek bir grup... Önünüz açık olsun ... Başarılar ...

Arkadaşlar Diğer Bestelerimiz Dinleyenlerde Buna Yakın bi his Yaratıyor...Çok iyi Oldugunu Belirtmeden Edemicem...Her Şey için Teşekkürler Arkadaşlar...

Geri