Nükleer Başlıklı Kız

teknik bir çok yetersisliğe rağmen coookkk eğlenceli bi organizasyondu.organizasyon ayrıntısına girmeden önce özgürün de dediği gibi güzide insan süper şahsiyet NEDİM abimize yol boyunca bize vip komforu yarattığı ve bi aracın 4 tekerinden ziyade ruhu olabileceğinide gösterdiği için sonsuz teşekkürler(arkadaşım bi wos wos bu kadarmı güzel olur) :D Bolulu arkadaşlarada göstredikleri sıcak ilgiden ve sahneye verdikleri desdekden dolayı teşekürler :metalhead :metalhead :metalhead sabırlı kitleyi sonunda soulfly la mutluedebildikse ne mutlu bize.ve son olarakta bi konser sonrası berkay klasiği:BİLLUR,ERDEM,TOYGAN,ÖZGÜR ulan seviyorum sizii.hayatımda yaptığım en eğlenceli yolculuklardan biriydi....... :dans devamının geleceğini bilmek mutluluk verici.......

..BENDEN SELAM OLSUN BOLU BEYİNE..:metalhead :metalhead

özel bir teşşekürde bu güne kadar beni hiç bi yerde hiç bi konumda yanlız bırakmayan dostum,ev arkadaşım (annemle babamın iddasına göre ağbim olurmuş kendileri) CENKAY a sonsuz teşşekürler.arada onca mesafe varken bile kendimi sahnede yanlız hissetmedim(babası kılıklı).seni henüz 22 yıl gibi kısa bi süredir tanıyor olsamda sewiyorum seni koca adam................(akşam ne yemek yapalım?) :D :seytan

şu dünyada yanlız olmamak güzel bi şey.......

bi konser harbiden başlangıçta! onca aksaklığa rağmen bu kadar güzel,moralli ve eğlenceli geçebilir :) ... bi yolculuk ancak böyle çok sevdiği dostlarıyla(BERKAYIM,ÖZGÜRÜM,TOYGANIM,ERDEMİM) bu kadar keyifli ve gürültülü geçebilir(çok saolun beni yolculuk boyunca o güzelim rahat arka koltuktan kaldırmayıp ama bi yandan da uyutmadığınız için heheh :D )... ve bi insan ancak bu kadar genç ruhlu olup bize kendini bizden biriymiş gibi hissettirir ve aynı zamanda minibüsünde bizi krallar gibi ağırlar...NEDİM ABİ valla süper bi insansın :) ... bak söz verdin artık o güzelim 78 model wos wos bizim de sayılırmış :LOL: ... şaka bi yana herşey için çok saol NEDİM ABİ:) ...

tabi çok özel bi teşekkür de Bolu'da bizimle ilgilenen,dinlemeye gelen ve konser sonrası bize övgü dolu sözler söyleyen bütün arkadaşlar için...çok saolun arkadaşlar :) ... bizde mutlaka Ankara'ya bekliyoruz ;) ...

söylemeden edemiycem valla...ÖZGÜR , BERKAY , ERDEM , TOYGAN canlarım bende sizi çokk seviyorum yahu :D ...

N.B.K. yakında çok büyük süprizlerle karşınızda olcak arkadaşlar... görüşmek üzere :) ... sevgiler saygılar...

ben de anlatcaktım yaa.. :( herşeyi yazmışınız valla.. :D :D :D
"erdemim özgürüm berkayım billurum" dostlarım canlarım,, bende sizi çok seviyorum ve çok teşekkür ediyorum bana böyle hayatımın en güzl günlerinden birini geçirdiğiniz için..
bir diğer teşekkürüm de bolu daki o beklenmedik kitleye..aksaklıklara rağmen coştular eğlendiler saolsunlar...
...ve tabi ki de en büyük teşekkür işinin gücünün arasında bizi bolulara o eşsiz minübüsünde krallar gibi ağıladığı,, ve bize o arabada genç ve temiz yüreğinle yaşattığı keyifli anlar için NEDİM abime..(hadi bak kurtardın gene teskereyi uzatmayı,, komutanın gözüne girdin :D :D ) bitanesin NEDİM ABİM..daha çok çıkacaz yollara beraber :) :)
erdem billur berkay özgür..bağımlılık yaptınız lan ben de çok sevıyorum sizi..canlarım benim:!:
sevigiler saygılar efendim..
N.B.K sürprizlerle gene karşınızda olacak :twisted: ..görüşmek üzere

N.B.K ile kalın..

ozlem_a demiş ki:
selam
G.Ü.M.M.F.'li olmanız ayrı bir hoşluk...:)
başarılar diliyoruz.

başarı dileklerin için çok sağol :) sizinde başarılarınızın devamını dileriz :D ... ama aydınlatmak amacıyla bi düzeltme yapalım karışıklık olmasın =) ... ben ve Berkay Hacettepe'de , Özgür de O.D.T.Ü'de okuyor...G.Ü.M.M.F'de sadece Toygan ve Erdem okuyorlar... konserlerimize de bekleriz :) ...sevgiler saygılar ...

gryllus-gitar demiş ki:
arkadaslar gruba gerçekten iyi isim ve logo bulmuşsunuz tebrikler :)

sizinle aynı sahneyi paylaşmak baya eğlenceli olacağa benziyo
burdan hemen afişi yayınlıyım
ama önce küçük bir not : yolcu bar biraz küçük bu nedenle sınırlı sayıda biletimiz var , sonra cuma akşamı gelipte bize yer yok mu demeyin biletinizi önceden alın :D biletlere Gazi Üniversitesi mimarlık mühendislik fakültesinde bulunan standımızdan veya bu gruplardan herhangi birinde arkadşınız varsa onlardan, bide eğer kalırsa kapıdan alabilirsiniz :D

7 Nisan Cuma günü ssk iş hanını sallıcaz herkezi beklioruzzzzzzzz:D

giriş 1.5 ytl duyurulur 8O 8O 8O

erdemcim başarılar goçum benim :D

Valla isim harika,diğer grup üyelerini tanımıyorum ama Özgür bi grupla çalıyosa o grup sağlam bi gruptur..İsim bulmadaki dahiliğinizi,besteleriniz ve coverlarınızda da göstermeniz dileğiyle
Tekinalp Kurt
DoReMi Müzik www.doremimuzik.com
Online Music Shop

Eveeeet Bolu konseri için pek yazacak bişeyim kalmamıştı herkes gerekli şeyleri açıklamıştı şimdi de bu konser için sıra bende :D

Öncelikle çok eğlendik güzel bir konserdi konser için emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür...

Ayrıca beni yalnız bırakmayan, orada bulunan arkadaşlarıma özel teşekkür;
Kaan, Dilek, Eda(ve tayfası), Görkem, Nazlı(sağol yiğit :D ) ......ve şu an aklıma gelmeyen tüm dostlarım

Ve beni hiçbi' konserde yalnız bırakmayan canım, herşeyim Çağla ;)

Neyse çok duygusal oldu şimdi oyurup ağlamaya başlayacağım :p :LOL:

Kısacası çok memnundum hayatımdan N.B.K 'yı seviyorum, arkadaşlarımı seviyorum, grup arkadaşlarım demek istemiyorum, kardeşlerimi çok seviyorum yaşasın NÜKLeeR BAŞLIKLI KIZ RUHU !!!!

Bu arada çok güzel haberlerimiz olacak yakında bekleyin derim ben....

DEP_REM demiş ki:
untitled214ug.jpg

Hatırlatmakta yarar var bugün 2. Garage çıkartmamız olacak :p

Herkesi bekliyoruz eğlenmek ve eğlendirmek için... !!!

yolcu konseriniz süperdi söylemeden geçemeyeceğim ancak ikinci garage konserinize gelemediğim için kusura bakmayın. keyfim kaçık, iyi değilim. oraya gelip sizin de keyfinizi kaçırmak istemedim.
ama eminim o da çok iyi geçmiştir.
hoşçakalın.
Merve

mervecim gerçekten yokluğun hissedildi :? ... keşke gelebilseydin ... neye moralinin bozulduğunu bilmiyorum o yüzden takma kafana demekten başka bişey yapamıorum :( ... bi ara görüşelim ve ne olduğunu anlat mutlaka..

arkadaşlar garage.daki konserimizde bizi yanlız bırakmayan dostlarımıza ve gelen herkese çook çok teşekkür edioruz :) ...güzel bir geceydi...canım özgürüm,berkayım,toyganım ve üşütüp grip olan ve halsizlikten bayılmak üzere olup buna rağmen yinede sahneye çıkınca gaza gelip çok iyi bir performans sergileyen erdemim herzmn ki gibi sizinle sahnede olmak fazla eğlenceliydi :D ....

görüşmek üzere.. sevgiler saygılar .. N.B.K. dan ayrılmayın :deli :metalhead

Evet hele şükür yavaş yavaş kendime gelebiliyorum kaç gün geçmesine rağmen...

Gerçekten çok çok zor durumda çaldım ama yine de soulfly'da elimde olmadan kendimi kaybetmişim... :) Umarım çok fazla hata yapmamışımdır :p

Bu hafta N.B.K olaraktan bi ara verices, dinlenip kendimize gelicez, daha sonra yine güzel haberlerimiz olacak bekleyin ve görün.Daha sonra da gelin dinleyin :p

Sevgiler & Saygılar

grupca sahne tecrübesi yapalım dedik.gazı bir aldık tutabilene aşkolsun.kısa sürede bu kadar konser bize çok şey kattı.iyi tesisat,kötü tesisat ,kötü seyici,iyi seyirci,süper seyirci :metalhead :metalhead hepsini gördük müziği paylaştık.ama yorulduk biraz sanki.hem repertuara yeni şarkılar hemde başından beri amacımız olan bestelerimize ağırlık vermek için bi süre konser falan yok.(kısa bir süre)kısacası daha iyi verim almak insanları çaldığımız coverların dışında kendi şarkılarımızlada çoşturmak için kısa süreli bir nadasa çekiliyoruz....

:metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

....e bizde insanız...

Geri