İllegal (Alternatif,Türkçe Rock)-izmir

Haklısın semacım, ayrıca dün urlada (YTE'de) bizimle eğlenen herkese sonsuz teşekkürler... bu gece de KEMANCI 'da sizden aynı performası bekliyorum, baksanıza şimdiden 400 bilet satıldığına göre eğlenceli olacak...

İ.Y.T.E. konserinde bizimle eğlenen herkese teşekkürler. Sahneye çıkıp önümde zıplayan arkadaşlar zaman zaman zor anlar yaşatsa da güzel bir geceydi. Denge grubu elemanlarına da buradan selamlar. Dün biz onlardan önce çıktık, Salı Dungeon partisinde de onlar bizden önce çıkacak. Bakalım kaç organizasyonda daha birlikte yer alıcaz ? :)

Birkaç gündür forumla ilgilenemiyorum. Cuma - Cumartesi Naz'ı dolduran ve bizimle eğlenen herkese grup adına çok teşekkür ediyorum. Sahne önünde Jack Daniels açtıran masayı da pek takdir ettim . Her ne kadar ikram ettikleri içkiye mikrofon kablom ile çarpıp içkiyi ziyan ettiysem de teşekkür ederim :)

Bu arada salı Dungeon'da İletişim Fakültesi'nin partisine hepinizi bekliyoruz. Kapı 20.30-21.00 gibi açılacak ve önce Denge sahne alacak. Daha sonra 00.00 civarı biz sahne alıyoruz.

selamlar ola nasıl gidiyo kardeşlerim valaa sizlerde olmazsa destek alıcak başka kimler var diye düşünücez!! yaw benim bişeye canım çok sıkkın bizimkilerden kimsecikler bi turkrockla ilgilenmiyoo kendimi hiç bu kadar sorumlu hissetmemiştim!! :) başarılar arkadaşlar!

man-a-man demiş ki:
selamlar ola nasıl gidiyo kardeşlerim valaa sizlerde olmazsa destek alıcak başka kimler var diye düşünücez!! yaw benim bişeye canım çok sıkkın bizimkilerden kimsecikler bi turkrockla ilgilenmiyoo kendimi hiç bu kadar sorumlu hissetmemiştim!! :) başarılar arkadaşlar!
kardeşim benim yaa ben arkanızdayım..korkma sen hiç biseyden:p emiri de davet et istersen artık buralara=) uyumaktan bi fırsat bulursa:D

Evet arkadaşlar sınav sitresi olan grup elemanlarımızın bu stresi üzerlerinden atmaları ile İLLeGaL tam gaz yoluna devam etmektedir. Bu haftayı Franz Ferdinand - Take me out ile açıyoruz bakalım ileriki günler bize ne kazandıracak. Yarın akşam bekleriz efendim

Levent_KAHYA demiş ki:
the-ROCKexpress demiş ki:
HERKESE DUYRULUR, BUNDAN SONRA iLLeGaL'in BİR AVUKATI DAHA OLMUŞTUR, ONA GÖRE 8)

Kardeşim bir kez de buradan sana hayırlı olsun demek istedim, sıra egemende. Dört gözle bekliyoruz onun da mutlu haberinin. İzmir Barosuna hoş geldin.

teşekkür ederim kardeşim (ve sevgili meslektaşım) valla bi sene rötarlı oldu ama olsun.. :roll: ee ne demişler, hukuk fakültesini 4 senede bitiren 4 sene, 5 senede bitiren sadece 1 sene kaybedermiş :twisted:

Levent_KAHYA demiş ki:
the-ROCKexpress demiş ki:
HERKESE DUYRULUR, BUNDAN SONRA iLLeGaL'in BİR AVUKATI DAHA OLMUŞTUR, ONA GÖRE 8)

Kardeşim bir kez de buradan sana hayırlı olsun demek istedim, sıra egemende. Dört gözle bekliyoruz onun da mutlu haberinin. İzmir Barosuna hoş geldin.

teşekkür ederim kardeşim (ve sevgili meslektaşım) valla bi sene rötarlı oldu ama olsun.. :roll: ee ne demişler, hukuk fakültesini 4 senede bitiren 4 sene, 5 senede bitiren sadece 1 sene kaybedermiş :twisted:

Geri