grup maça

slm arkadaşlar..grup maça olarak buradayız..as adlı ilk albümünü geçtiğimiz kasım ayında DMS Müzik'ten çıkaran grubumuz şu an sahne çalışmalarıyla yoluna devam etmektedir..her cumartesi 24:00'te biziz rock bar'dayız sizleride bekliyoruz..yakında kendi web sitemiz www.grupmaca.com açılacak..o zamana kadar msjlarınızı buraya bekliyoruzzz...
Ayrıca yaz aylarından itibaren yeni bir tarzla ikinci albüm çalışmalarımız başlayacak şimdiden haber verelim istedik..

bu arada arkadaşlar bızım eskı grup adımız grup maçaydı ve neyazkkı demolar kısmında bızım eskı kayıdımız var onu nasıl kaldıracagımızı bılmıyoruz yardımcı olursanız sevınırım karışmayalım bırbırımıze:D

Grubun baterist ve basçısını grupçak tanıyoruz. Adam gibi adamlar. Severiz kendilerini. Kalitede hiç bir sorunları olmayacağına eminim. Ayrıca 1 kerede bizizde izledim gayet başarılısınız. Grubun diğer elemanlarıda oldukça iyi. Playlist seçimi falanda güzeldi. Tavsiye ettiğim bir gruptur. Başarılar sizlere. Kul grubundan sevigler-saygılar... Görüşmek üzere... :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
çok şaşırtıcı yahu daha önce hiç maça diye bi grup olduunu ya da olabileceğini bilmiyodum :LOL: demoları nasıl kaldıracağınız konusunda gerçekten yardımcı olmak isterdim ama maalesef bende bilmiyorum..sanırım site yönetimine başvurmak gerekicek...eğer olursa ki karışırsak burdan bildirelim;bizim grubumuzun hiçbiryerde demo kaydı bulunmamaktadır :LOL:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
amanda aman :roll: ne kadar güzel msjlar bunlar..çok teşekkürler arkadaşlar plan b her daim kardeş grubumuz,sevgili kora'da ebedi dostumuzdur :D jimmarshall kardeşimizde doğruları biraz süsleyerek yazmış ;) herkese teşekkürler

eğlendik coştuk hopladık zıpladıkk:) süpersiniz!!!!! vokali ayrıca tebrik edioyorum eğlendirirken eğlenmeyi çok iyi biliooo sevgiler saygılar (ayrıcaaa aint no sunshine için teşekkürlerr :LOL: )

ooh sayfanızda hayırlı olsun bakalım..maçayı bayadır dinliyorm çok sağlam adamlardır,severim kendilerini.. 2. bi albüm bekliyoruz artık,kolay gelsin..
bu arada ilk albümde(as) gitarları çok beğendim..:)

arkadaşlar güzel yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum..beklediiniz 2. albümün kayıtlarına yazdan sonra başlayacağız;ayrıca tarzda da büyük bi değişiklik olucak,ama merak etmeyin yine çok seviceksiniz...
Plan B reklamlarınıda Plan B sayfasında yapsak diyorum :LOL:

sevgili chermin istersen trioparty.com'a girip bascının biyografisini ve referanslarını oku.Ondan sonra yorum yap.

arkadaşlar bassçıya laf atan bütün gruba laf atmış sayılır..kınıyorum..
ayrıca diğer grupların reklamlarını burda görmek istemiyorum...onu da kınıyorum...ööffffff beeee....

basçımız hakkında konuşan arkadaşım... bizim basçımıza laf söyleyebilmen için ilk önce bi onun konumuna gelmen gerek. seviye falan bakımından hani.

sevgili eren ve mali.Şu bascı muhabbetini kapatın.Herkes işini yapsın.Sıkıyo artık bu muhabbet.Herkes istediği yorumu yazabilir.O bakımdan lütfen gereken saygıyı gösterin.Benim belirli bir sahne duruşum var.Beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez.Cherminsu arkaşım.Yorumun için teşekkürler.bu konunun üstüne eğilirim.

sevgili arkadaşlar Grup MAÇA olarak yakında bir dünya rekoru denemesinde bulunacağız...Amacımız 15 saat sahnede kalarak bu alandaki 13 saat 50 dakikalık rekoru kırmak...Desteklerinizi bekliyoruz :LOL:

Erenim senin o gitar çalışını yerim alıştın ibanez'e bırakamıyorsun değil mi ? Maça iyi bir grup elemanlar iyi müzisyenler... Başarılarınızın devamı dileği ile... 8)

Geri