Piranha (Death-Thrash)

Lead Gitar : Aydoğan
Bateri : Hayri
Bass Gitar : Fatih
Vokal-Ritm : Türker

Şuan icin cover konserleri yapıyoruz.Grup elemanları olarak hepimizin daha önce konser ve sahne deneyimimiz oldu.Grubun ortalama yası 21 Tarzımız death ve thrash grup 2006 yılının nisan ayında kuruldu.Konserlerimiz baslamıs durumda suan icin olan hazır olan konserlermiz

7 mayıs - Ankara
11 mayıs - Dumlupınar Üniversitesi
16 mayıs - İzmit
20 Mayıs - Eskişehir

Bize burdan hertürlü yorumu yollabileceğiniz gibi internet sitesindende bize ulasabilirsiniz www.metalpiranha.com bizi dinleyen herkese şimdiden teşekkür ederiz.

Evet Arkadaşlar Son Haliyle Afişimiz Budur... :twisted:
metalconcert3is.jpg

metalconcert3is.jpg

Bu gruba dikkat arkadaşlar...Çok yetenekliler gerçekten... Ben ileride çok seyretceğimize inanıyorum... Ve birçok grubun da pabucu dama atılabilir...O kadar iddialıyım çünkü onlar daha çok iddialılar...
Saygılar...

Selamlar, grubun tarzına death/thrash demişsiniz. Merak ettim acaba neler çalıyorsunuz cover anlamında? Bir de besteleriniz de var mı?

Ha, bir de site olarak verdiğiniz linkte bir pirana fotoğrafı açılıyor sadece, site yok. Acaba daha sonra mı güncellenecek?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
1-megadeth-dread and fugitive mind
2-Death-The Philosopher
3-sepultra -territory (live)
4-slayer dead skin mask
5-satryicon-fuel for hatred
6-kreator -people of the lie
7-wasp - I wanna be somebody
8-Exodus -piranha
9-Death-forgetten past
10-c.o.b - repent (whore)
11-pantera -walk
12-Testament-True Believer
13-tankard- zero dude
14-Death -voice of souls

bu sarkılardan baska cover yapmayı düşünmüyoruz.Site suan icin yapım asamasında bestelerimizin 2 si bitmis durumda ama kayıt yapılmadı demo olarak bi kayıt yapmayı düsünüyoruz.ilgine teşekkür ederiz. Piranha grubu

playlist süper arkadaşlar umarım başarılı olursunuz. ilk konserinizde orada olmayı çok isterim. bu parçalar düzgün çalınırsa kafalar kopar gibi görünüyo. şimdiden herkese iyi eğlenceler

2-Death-The Philosopher
4-slayer dead skin mask
8-Exodus -piranha
9-Death-forgetten past
11-pantera -walk
13-tankard- zero dude
14-Death -voice of souls

...... gercekten de bakıldıgında cok ama cok gaz bır playlıst. ama grupların bır karakterı olması gerektıgını dusunuyorum. mesela solıtude da i wanna be somebody calmıstı ama sırıtmamıstı cunku playlıstın gerı kalanının bır karakterıstıgı vardı. fakat genel olarak parcaların hepsı anyadan konyadan. bır anya bır konya komık kacar konserlerde. 10 anya calarsın 1 konya. oda degısıklık farklı bır hava katsın dıye. gruptakı butun elemanların farklı tarzları var bız bunları bırlestırıyoruz dıye bır yaklasım da pek mantıklı gelmıyor bana. cunku zaten o sekılde bırlesmıs bır grup kısa sure ıcınde dagılır.

ılk bakısta pıyasadakı bırcok gruptan cok daha saglam bır grup oldugu bellı oluyor. beste grubu olma ıddiaları ıse taktıre degfer cunku onune gelen playlıstıne 10 cover koyup ıkı haftada bır konser verıyor. umarım besteler bellı bır karakter sahıbı olur ve ankara saglam bır grup daha kazanmıs olur. kolay gelsın beyler. konserınıze gelmeye calısacxagım

Piranha ya ilk konserinde başarılar .. Playlist i görenler sanırım piranha yı kaçırmayacak bu konserde .. Besteleride merak ettik şimdiden ;) Yanınızdayız dostlar :metal

Ankara da hiçbir Metal grubunun cover amaçlı yola çıktığını sanmıyorum .. Cover amaçlı gruplar olsaydı herbiri zaten bir barda program yapardı .. Gelişim ve kendini kabul ettirme süreci her grup için önemlidir bunu gözardı etmemek lazım ..

Kolay gele 8)

Stay Heavy :twisted:

bence nasıl çaldıklarını görmeden parçlara anyadan konyadan falan dememek lazım. cradle iron maiden parçası coverlıyo parça black metale dönüşüyo. piranha playlistinde de tüm parçalar thrash death aralığına girebilecek parçalar. waspın birçok parçası thrashe kolaylıkla çevrilebilir bence. çok da güzel olur. grubun vokali ve ritm gitarı türker müzik zevki çok gelişmiş bi adam. umarım sahnede istediklerini yapabilirler ankara da iyi bir grup kazanır. bıktık artık master of puppets çalan gruplardan. metallica parçalarını herkes çalıyo bu grubun playlisti çok kalite ve farklı duruyo.. piranhaya başarılar.

grubun amacı kendi besteleriyle bir yere gelebilmek zaten..beste çalışmaları başladı..yaz tatilinde iyice ağırlık verilicek...amaç yaz sonunda grubun bestelerinden oluşan bir demo çıkarmak...
saygılar..
piranha bas gitar...eskişehir...

exodus_deniz demiş ki:
2-Death-The Philosopher
4-slayer dead skin mask
8-Exodus -piranha
9-Death-forgetten past
11-pantera -walk
13-tankard- zero dude
14-Death -voice of souls

...... gercekten de bakıldıgında cok ama cok gaz bır playlıst. ama grupların bır karakterı olması gerektıgını dusunuyorum. mesela solıtude da i wanna be somebody calmıstı ama sırıtmamıstı cunku playlıstın gerı kalanının bır karakterıstıgı vardı. fakat genel olarak parcaların hepsı anyadan konyadan. bır anya bır konya komık kacar konserlerde. 10 anya calarsın 1 konya. oda degısıklık farklı bır hava katsın dıye. gruptakı butun elemanların farklı tarzları var bız bunları bırlestırıyoruz dıye bır yaklasım da pek mantıklı gelmıyor bana. cunku zaten o sekılde bırlesmıs bır grup kısa sure ıcınde dagılır.

ılk bakısta pıyasadakı bırcok gruptan cok daha saglam bır grup oldugu bellı oluyor. beste grubu olma ıddiaları ıse taktıre degfer cunku onune gelen playlıstıne 10 cover koyup ıkı haftada bır konser verıyor. umarım besteler bellı bır karakter sahıbı olur ve ankara saglam bır grup daha kazanmıs olur. kolay gelsın beyler. konserınıze gelmeye calısacxagım

sewgili kardesim yorumunu bence yanlıs yapmıssın nie die soracak olursan death ve thrash karakterli bir grup olmamız ve metal müzige gönül vermemizden ve bizce müthis parcalar olan butun parcaları koyduk begenmediğimiz parcaları zaten nie baskalarına dinletelim ki ... biz yorumluyoruz sarkıları bire bir caldıgımız söylenemez bu playlisti baskası caldıgında bizden dinlediğinle aynı sey değildir. böyle düsünmeni öneririm ayrıca biz grup olsun die grup kurmus insanlarda değiliz.karakterimiz zaten bestelerde tam olarak cıkacaktır kesinlikle grubun coverladığı parcalarla cıkmaz.tarzımıza gelince ben yıllar yıllı thrash dinlemiş biri olarak playlistin cogunu thrash agırlıklı yaptım ki dikkat edersin ayrıca death müzikte bizim icin asırı derecede önemli birde sevdiğimiz ve hosumuza giden parcayı nie koymayalım sonucta biz bunları dinlemekten asırı derecede haz alıyoruz ve size bizim yorumumuzla dinletmek istiyoruz.ayrıca sunuda belirtiyom bu yazdıklarım sadece açıklamadır yorumlarınız seve seve kabul ederiz. ilgin ve yorum icinde tesekkür ederiz. bu sayede playliste nie bu kadar değişik parca oldugunuda acıklamıs oldum

HAYDİ HAYIRLI TRAŞLAR saglam olacak gibi...turkerın emeklerıne degmıştır emınım...bu arad garez konserınede cenklerın haber vercegını duşunmuştum aman bı yanlış anlama olmasın

Geri