Piranha (Death-Thrash)

grubun sadece basçısı(yani ben) eskişehirde yaşıyorum...dier arkadaşlar ankarada yaşıyor...yani grup için ankaralı diyebiliriz...eskişehirde de piranha diye bir grup olduğunu hiç duymadım...

fjallstorm demiş ki:
metalconcert3is.jpg

Bu gruba dikkat arkadaşlar...Çok yetenekliler gerçekten... Ben ileride çok seyretceğimize inanıyorum... Ve birçok grubun da pabucu dama atılabilir...O kadar iddialıyım çünkü onlar daha çok iddialılar...
Saygılar...

pazara başarılar beyler :metalhead

ben piranhanın lead gitarı
arkadaşlar eklemeyi unutmuş pazar günü yarım saat çalacağız
dread and the fugutive mind
paranoid
fuel for hatred
people of the lie
walk
bonus:)

metalconcert3is.jpg

Evet Müzik Severler Bugün Kafalar Kopacak...
Ankara Bu Konserle Ayağa Kalkacak :twisted:
Tüm Çılgınları Bekliyorum :metalhead :metal :metalhead :icelim

bugünkü performans oldukça iiydi ama ses sistemi ve organizasyon için aynı şeyi söyliyemicem.Piranha'yı daha güzel organizasyonlarda görmek dileğiyle...

evet ses sitemi kötüydü...yinede iyi çaldınız..bence en iyisini yaptınız....
bir daha ki,sefere daha iyi olmasıı umuduyla göçrüşmek ü zere başralılar

Moonshiner demiş ki:
bugünkü performans oldukça iiydi ama ses sistemi ve organizasyon için aynı şeyi söyliyemicem.Piranha'yı daha güzel organizasyonlarda görmek dileğiyle...

Organizasyonun hiç bir kabahati yok , tüm kabahat bar işletmesinin , düzeltmek istedim ( organizasyonla hiçbir bagım yok ) . Bilip bilmeden yazmayalım lütfen ;)

öncelikle biz birdaha hicbir sekilde garaj barda cıkmak istemiyoruz ve bu artık bi grup kararı halini aldı.Caldığımızı duymadğımız gibi hiçbirseyi duymadık.Ve bizi orda dinleyen kişilere büyük ayıp oldu.İlk grup azizliğini yasamakla kalmadık yaklasık bi 45 dakika soundchekc sorunu yasadık monitörlerden hiçbir sekilde ses gelmediğini belirtiyim ve acıkcası sesin dışarıya nasıl gittiği hakkında bi yorumumuz yok.Biz elimizden geleni yaptık umarım ii bi konser olmustur bizi dinleyen herkese teşekkür ediyoruz.WALK ta kacan seyirciler nie kactı onu anlayamadık bi türlü ne güzel topluca eglenmek icin sahneden indim fakat kimse bizimle söylemedi acıkcası ben orda baya bi kişi bize eşlik eder diye indim asagı olsun biz en basta sinir olmamıza (tamamen ses sistemine) sonlara dogru gercekten zevk aldık bize destek veren vermeyen herkese teşekkür ederiz.Ayrıca deep inside grubunun bass gitaristine özel bi teşekkür ederim.Sagolsun bizim basscı teli koparınca bass gitarını verdi ayrıca astarahanın bass gitaristi ve grubada burdan bize verdikleri techizat ve destekten dolayı cok teşekkür ederiz.Son olarak kardeşim cenk eywallah canını dişine takıp bizim ses sorununu düzeltmede yardım etmeye çalıştığından ve en önde bütün şarkılara eşlik ettiğinden dolayı çok teşekkür ederim.Başka konserlerde görüşmek üzere

nevermore demiş ki:
Moonshiner demiş ki:

Organizasyonun hiç bir kabahati yok , tüm kabahat bar işletmesinin , düzeltmek istedim ( organizasyonla hiçbir bagım yok ) . Bilip bilmeden yazmayalım lütfen ;)

düzeltmeye çalışmak derken ne yaptın?

ayrıca benim gördüğüm en kötü organizasyondu. daha kötüsünü yapmak eminim iyisini yapmaktan daha zordur. barda tek bir teknik eleman bile yok tu. madem durum böyle grupları çıkartmayacaksın ya da kendin ilgilenecveksin. bu arada piranha dan önce sahneyi olduğu gibi biz ayarladık ve mikserin başına geçen arkadaşla birlikte bişeyler yapmaya çalıştık. bir ekleme daha yapıyım eve bugün yaşanan bi olayı anlatıyım: bugün oraya sadece malzeme taşıyıp piranha ya yardım etmek için gelmiştim. ancak içeride hiçbir görevli olmadığı için piranha ya yardım olayından fazla şey yaptım. orada bar görevlilerinin yapması gereken işleri de biz yaptık ve arkadaşlarımız mümkün olan en iyi sahnede çalsın diye uğraştık fakat bardan çıkmadan önce gelen bir görevli benden zorla para istedi. çok enteresan adamlar adamların yapması gereken işi yapmaya çalışıyoruz organizasyon patlamasın istiyoruz. fakat adamlar tam bir çapulcu edasıyla dikleniyolar üstüne. ayıptır ayıp. ayrıca bu organizasyonu destekleyen ve yaptıklarını meşru göstermeye kalkacak kişi de bana göre ayıp eder. insaf yaw. bu organizasyoncular daha önce de şöyle bişey yapmışlardı: taylan ayık gelecek diye ilan astılar. taylan ayığın çıkış saatinde girdik içeri girdik baktık ki eren kömürlü çıktı taylan ayıkın yerine. bize dışarıda taylan ayık diye yalan söyleyip bilet sattılar. artık bu adamların rezil olup utanıp bu işi yapmamaları lazım. bu kadar da olmaz.

piranha bugün bence o sahne de yapılabilecek en iyi şeyi yaptı. zaten kendilerine ait ekipmanları da yoktu.piranha yı daha iyi organizasyonlarda da görmek isterim. garaj için de o kadar önyargılı olamamak gerekir. daha iyi organizasyonlar daha iyi organizatörler de olabilir. başarılar...

yasadıgınız tum olumsuzluklara ragmen cok iyiydiniz arkadaslar. hepinizi tebrik ederim. onunuzdeki konserlerde basarılar..

XENTRIX demiş ki:
nevermore demiş ki:
Moonshiner demiş ki:

düzeltmeye çalışmak derken ne yaptın?

ayrıca benim gördüğüm en kötü organizasyondu. daha kötüsünü yapmak eminim iyisini yapmaktan daha zordur. barda tek bir teknik eleman bile yok tu. madem durum böyle grupları çıkartmayacaksın ya da kendin ilgilenecveksin. bu arada piranha dan önce sahneyi olduğu gibi biz ayarladık ve mikserin başına geçen arkadaşla birlikte bişeyler yapmaya çalıştık. bir ekleme daha yapıyım eve bugün yaşanan bi olayı anlatıyım: bugün oraya sadece malzeme taşıyıp piranha ya yardım etmek için gelmiştim. ancak içeride hiçbir görevli olmadığı için piranha ya yardım olayından fazla şey yaptım. orada bar görevlilerinin yapması gereken işleri de biz yaptık ve arkadaşlarımız mümkün olan en iyi sahnede çalsın diye uğraştık fakat bardan çıkmadan önce gelen bir görevli benden zorla para istedi. çok enteresan adamlar adamların yapması gereken işi yapmaya çalışıyoruz organizasyon patlamasın istiyoruz. fakat adamlar tam bir çapulcu edasıyla dikleniyolar üstüne. ayıptır ayıp. ayrıca bu organizasyonu destekleyen ve yaptıklarını meşru göstermeye kalkacak kişi de bana göre ayıp eder. insaf yaw. bu organizasyoncular daha önce de şöyle bişey yapmışlardı: taylan ayık gelecek diye ilan astılar. taylan ayığın çıkış saatinde girdik içeri girdik baktık ki eren kömürlü çıktı taylan ayıkın yerine. bize dışarıda taylan ayık diye yalan söyleyip bilet sattılar. artık bu adamların rezil olup utanıp bu işi yapmamaları lazım. bu kadar da olmaz.

piranha bugün bence o sahne de yapılabilecek en iyi şeyi yaptı. zaten kendilerine ait ekipmanları da yoktu.piranha yı daha iyi organizasyonlarda da görmek isterim. garaj için de o kadar önyargılı olamamak gerekir. daha iyi organizasyonlar daha iyi organizatörler de olabilir. başarılar...

Fevri arkadaşım senin mixerin basında yardım ettigin eleman zaten organizasyonu yapan elemandı , ayrıca herseye ragmen konserin olması gerekliydi , insanlar oraya grupları izlemeye geldi , beklentileri vardı , gruplarda herseylerini ayarladı ve calmaya geldi o saatte sonra konseirn iptal olması durumu en son dusunelecek şeydir , aksaklıkları en aza indirgemekse ilk hedeftir bir de suna degineyim bende organizasyon yapıyorum , elimi taşın altına sokuyorum , götüme girebilme ihtimalini ve riskini de yanıma alıp yapıyorum , göründügü kadar kolay sanıyorsunuz sanırım konser düzenlemeyi , herşeyin sorumlulugunu altına almayı , seyirci gelmedigi zaman gruplara mahcup olmayı , ekipman parasını cıkarmak için ikide bir kapıya gidip bilet sayısına bakmayı ... Organizasyonu yapan elemanlar bunların stresiyle ugrasıyorlar , bazen zarara bile giriyorlar , sense kalkmış bana yardım ettigini anlatıyorsun , ne oldu ne kaybettin ? Yardım ettigini cıkıp buraya yazınca ne değişti ? Tahminimce bu muzigi seviyorsundur ki konsere gelmişşsin , bu muzik için birazcık uğraş vermişssin cokmu ? Bu muzik için ne yaptın bugune kadar ? Elini taşın altına soktun mu hiç ? Hiç bir zaman super denilecek bir organizasyon olmayacak büyük festivaller hariç demek istiyorum ama buyuk festivallerde bile birsürü aksaklıklar oluyor , bizim organizasyonlarda ki tek amaç hataları , aksaklıkları en aza indirgemek herkezi mekandan yüzü gülmüş , memnun bir şekilde gondermek , tekrar belirtmek istiyorum bu organizasyonla hiç bir alakam yoktur kaldı ki konser gunune kadar mekanda herşey normal giderken , konser gunu tum çalışanlar patronun istegi üzerine işten cıkarılmış ve organizasyonu yapan arkadaş tüm aksaklık ve olumsuz kosullara ragmen elinden geleni yaptı , mixerin basına geçti , kapıya geçti , arkadasını barın başına geçirdi , konseri o yapıyordu ama barın yapması gereken herşeyide o yaptı ayrıca barda ki elemanlar konser olmayacak dedikleri için de bir cok seyirci bilet almadan geri dondu bu durumda anca masraflarını karsılayabilmiştir , cebine kar bile kalmamıştır ama o cıkıp bunları burada belirtmiyor ama sen cıkıp yardım ettigini , organizasyonun ne kadar kötü oldugunu kolayca yazabiliyorsun . Bir daha cevap yazmıcam forumda polemige girmedim bugune kadar , yine girmem sadece görüşlerimi bildiriyorum , amacım tartışma yaratmak da degil sadece biraz daha anlayış , empati vs. ..

Haydi esen kalın ;)

Geri