Piranha (Death-Thrash)

Bak arkadaşım burda ona yardım ettim buna yardım ettim diye orda yapılan organizasyona para para wermeden gireceksin kendi arkadaşlarına yardım edeceksın ki ben orda bütün konser boyunca sewgili organizatör arkadaşım emrah'a yardım ederken sadece arkdaşlık ön plandaydı hiç bir beklentim yoktu.Sen ise çok büyük profösyönellik derecesinde , çok yüksek bir grup edasında( kastettiğim vokaldir!!!) gelip bana laf söylüyorsun orda werilen kapı giriş ücretleri olmasa o gitarın jagını takar çalardın ( :?: ) bu yüzden kimse kimseden farklı değildir her grubun arkadaşlarından para alınmıştır :!: burdan XENTRIX
se diyorum özelden istediğin şekilde burdayım bu konuyu uzatmayın...

Aksaklıklar vardı tabiyki bizdede olduğu gibi ama bence parça seçimleriniz ve yorumunuz gayet iyiydi.Seyircinin fazla olduğu konserlerde oldukça gaza getiricek bir playlist iniz var.

başarılar :metalhead

NiCoTeeN demiş ki:
Bak arkadaşım burda ona yardım ettim buna yardım ettim diye orda yapılan organizasyona para para wermeden gireceksin kendi arkadaşlarına yardım edeceksın ki ben orda bütün konser boyunca sewgili organizatör arkadaşım emrah'a yardım ederken sadece arkdaşlık ön plandaydı hiç bir beklentim yoktu.Sen ise çok büyük profösyönellik derecesinde , çok yüksek bir grup edasında( kastettiğim vokaldir!!!) gelip bana laf söylüyorsun orda werilen kapı giriş ücretleri olmasa o gitarın jagını takar çalardın ( :?: )
Pardonda sen iceri giris parası verdin mi? emraha yardım etmene ragmen sende icerdeydin sende giriş parası vermemen gerekli ayrıca tartısma yapmak istiyosan burası yeri değil orda özel mesaj var msn var al ordan ne demek istersen ordan de burda sacma sapan konularla topicigin sismesini istemiyoruz.derdi olan msn var özel mesaj var oradan yazsın yoksa giris ücretlerine mi yoksa konserde ki organizasyona mı bunu yeri burası değil burda grup ile ilgili görüşler yazılır çalıdığımız parcalara yada nasıl caldığımıza laf etmek istiyosan yaz.Tartışmak isterseniz ki bu herkes icin geçerli arkadaslarım icinde acın bi topic orda kapışın gruba ne ?????burda biz müzik icin ugrasıyoruz kim bizi cıkarmak isterse grubun kararına göre cıkarız yada cıkmayız.lütfen organizasyon tartışmasının bu forumda yapılmasını istemiyoruz.Biz hiçbir organizasyona laf etmedik bundan sonrada etmeyiz burdan reklam yapılmasını yada bi şekilde grup kullanılarak reklam yapılmasını veya grubun üzerinden cıkar sağlanacak konusmalara izni vermek istemiyoruz bu eğer bu sekilde devam ederse topic i kapatmayı düsünüyoruz bu organizasyonlardan bizim parasal herhangi bi cıkarımız olmadığını belirtmek istiyorum.O yüzden organizasyon konularını her organizatör girip topic acsın ve orda konusun.Burda amatör müzik gruplarının sucu ne cebimizde 5 kurus para yok ayagımızın altında ne pedal ne proces var konserde gördüğünüz gitarlar haricinde grubun doğru dürüst bi ekipmanı yok ki fark ettiyseniz gitarlarda öyle müthis gitarlar değil biz bu müziğe gönül verdik ve yapmak istedik bunu artık anlayın.Siz kötü caldınız deyin anlayayım ama burda kimsenin atışmasını yada organizasyon tartısması istemiyoruz.Bizim öümüzde daha cıkacak kesin olan 3 organizasyon var burdan kimse organizasyon hakkında laf etmesin bunu istemiyoruz ve modetörlere bu sekilde bi mesajda gönderiyoruz.Tekrar tekrar söylüyorum calmamıza laf ederseniz anlarız ama kişisel bi forum olmadığını anlayın bunun kişisel sorunlarınızı özel mesaj ve msnden cözün Herseye ragmen yardımcı olan kim varsa ismini bildiğim bilmediğim teşekkür ederiz.Artık sorunu olan özel mesaj atsın

Beyler kusura bakmayın evvelsi geceden kalma bir rahatsızlığımdan dolayı sizi arkadan izledim...İzlenimlerim gayet olumlu çünkü bu kadar az prova yapmanıza rağmen harika bir performans çıkardınız bence...2 Hafta önce kurulmuş bir gruptan çıkabilecek en iyi soundu, en iyi uyumu, en iyi sahneyi yakaladınız....Sizi tebrik ediyorum...Thrash'e devam...
Saygılar...

öncelikle gelip izleyen ve desteklerini esirgemeyen herkeze teşekkür ediyorum...ama özellikle teşekkür etmek istediğim 3kişi var...deep inside grubunun bas gitaristi(ne yazıkki ismini bilmiyorum..) daha 2. şarkının başındayken kopan telimi farkedip kendi basını verdi...günümü kurtardı...astrahan grubun bas gitaristine(ne yazıkki onun da adını bilmiyorum) compressor pedalını kullanmama izin verdiği için teşekkür ediyorum...son olarak ta cenke soundcheck esnasında yardım ettiği için teşekkür ederim...
telim koptuktan sonra sinir bozukluu yüzünden çok hatalar yaptım sahnede...bu yüzden dinleyen herkezdende özür dilerim...
desteğini esirgemeyenlere tekrar teşekkürler...

AMOK demiş ki:
NiCoTeeN demiş ki:
Bak arkadaşım burda ona yardım ettim buna yardım ettim diye orda yapılan organizasyona para para wermeden gireceksin kendi arkadaşlarına yardım edeceksın ki ben orda bütün konser boyunca sewgili organizatör arkadaşım emrah'a yardım ederken sadece arkdaşlık ön plandaydı hiç bir beklentim yoktu.Sen ise çok büyük profösyönellik derecesinde , çok yüksek bir grup edasında( kastettiğim vokaldir!!!) gelip bana laf söylüyorsun orda werilen kapı giriş ücretleri olmasa o gitarın jagını takar çalardın ( :?: )
Pardonda sen iceri giris parası verdin mi? emraha yardım etmene ragmen sende icerdeydin sende giriş parası vermemen gerekli ayrıca tartısma yapmak istiyosan burası yeri değil orda özel mesaj var msn var al ordan ne demek istersen ordan de burda sacma sapan konularla topicigin sismesini istemiyoruz.derdi olan msn var özel mesaj var oradan yazsın yoksa giris ücretlerine mi yoksa konserde ki organizasyona mı bunu yeri burası değil burda grup ile ilgili görüşler yazılır çalıdığımız parcalara yada nasıl caldığımıza laf etmek istiyosan yaz.Tartışmak isterseniz ki bu herkes icin geçerli arkadaslarım icinde acın bi topic orda kapışın gruba ne ?????burda biz müzik icin ugrasıyoruz kim bizi cıkarmak isterse grubun kararına göre cıkarız yada cıkmayız.lütfen organizasyon tartışmasının bu forumda yapılmasını istemiyoruz.Biz hiçbir organizasyona laf etmedik bundan sonrada etmeyiz burdan reklam yapılmasını yada bi şekilde grup kullanılarak reklam yapılmasını veya grubun üzerinden cıkar sağlanacak konusmalara izni vermek istemiyoruz bu eğer bu sekilde devam ederse topic i kapatmayı düsünüyoruz bu organizasyonlardan bizim parasal herhangi bi cıkarımız olmadığını belirtmek istiyorum.O yüzden organizasyon konularını her organizatör girip topic acsın ve orda konusun.Burda amatör müzik gruplarının sucu ne cebimizde 5 kurus para yok ayagımızın altında ne pedal ne proces var konserde gördüğünüz gitarlar haricinde grubun doğru dürüst bi ekipmanı yok ki fark ettiyseniz gitarlarda öyle müthis gitarlar değil biz bu müziğe gönül verdik ve yapmak istedik bunu artık anlayın.Siz kötü caldınız deyin anlayayım ama burda kimsenin atışmasını yada organizasyon tartısması istemiyoruz.Bizim öümüzde daha cıkacak kesin olan 3 organizasyon var burdan kimse organizasyon hakkında laf etmesin bunu istemiyoruz ve modetörlere bu sekilde bi mesajda gönderiyoruz.Tekrar tekrar söylüyorum calmamıza laf ederseniz anlarız ama kişisel bi forum olmadığını anlayın bunun kişisel sorunlarınızı özel mesaj ve msnden cözün Herseye ragmen yardımcı olan kim varsa ismini bildiğim bilmediğim teşekkür ederiz.Artık sorunu olan özel mesaj atsın

Dostum kapatın bu konuyu çünkü bilmeden konuşuyorsunuz evet giriş parasını verdi sorunuzun cevabını da vereyim , daha da özel konulara inerdim aslında ama gerek yok.Siz önünüzdeki organizasyonlara bakın onlara konsantre olun

Konserlerinizde Başarılar ;)

Arkadaşlar Daha Yeni Girebildim Nete Ve Yazılan Herşey Çok Üzdü Açıkcası :?
Biz Hiç Birşey Olmadan Kendi Çabamızla Kendi Müzik İnancımızla Herşeyi Yaparken Bu Yorumlara Ve Konuşulanlara Hakikaten Çok Üzüldüm...

Konser Yorumunu Yapmak İstiyorum ;

Önce Şunu Eklemek İstiyorum, Konserin Nasıl Yapıldığına Dair Bilginiz Var Ve Nasıl Böyle Bir Yorum Yapıyorsunuz Onu Anlayamadım...
İlk Grup Olmanın Avantajını Kullanıp Amfilerin Seslerini Baya Bir Açtınız...
Elimizden Geldiği Kadarıyla Bütün Grupların Bildiği Bilmediği Herşeyi Kullanarak Bir Konseri Geride Bıraktık...
Bu Organizasyonu Unutup Veya Hatıra Olarak Anımsayıp Daha Sonraki Konserlerinize Bakıcaksınız...
Umuyorum Ki Yolunuz Hep Açık Olur...
İstediğiniz Yerlere Ulaşmanız Temennimdir...
Başarılar Piranha :metal

biz organizasyon hakkında konusmak istemiyoruz bunu söyledik ama sana teşekkür ederiz elinden geleni yaptın sagol orginzer

bir gundi olarak edebileceğim tek laf var:s.kilmiş götün davası olmaz.
biz sahnede elimizden geleni yaptık. grubun performansı kötüydü diyecek adam suratıma söylesin
biz öz eleştirimizi koymayı da biliriz.
sizin eleştirilerinizi dinlemeyi de
ama dikkat edin yazılanlara bizim bi kusurumuz olmadığını anlayacaksınız.
konserde bize destek veren herkese teşekkürler. önümüzdeki maçlara bakacağız:))

piranha ilk konser için oldukça iyi bir performans sergiledi. umduğumdan daha iyilerdi. bu grup eğer parçalanmayıp doğru parçalar seçerek disiplinli bi şekilde çalışırsa iyi bişeyler olacak. bi sonraki konser ne zaman acele edin konser vermek için sezon kapanacak çünkü. önümüzdeki dönemlerde besteleri de dinlemek isteriz. başarılar kolay gelsin bizden piranha ya hep tam destek. :D

hahaha

hoca bir cenabetliktir gidiyo
konserde olanları biliyosun zaten
şimdi de konserlerin tarihleri değişmeye başladı başladı
hade hayırlısı. ben zaten pek bi gaz alamadım geçenki konserle.
desteğin için sağolasın

konser olaylarında yasanan sorunlar umarım asılacak bi haber vereyim dedim izmitte ki konser ve diğerleri suanda iptal durumda bizi dinlemek istiyenlere haber vereyim dedim

Hobarayeyn

Alkolik Piranha arkadaşları piyasada sağlam metal çizgisi olduğunu düşündüüm (düşünen benim yani benim iddaam yani şu anki tbaşlık dışı bi konu yani belki birileri atlar konu yaratır...özele gel kardeşim özele ;) ) bi dönemde Ankara'da çıkmak iyi bir iş.Taktir ediyorum

Bahar sonu dönemünde şenliklerde çıkacaklardı ama üst üste aksaklıklar çıktığını duyuyorum...halledersiniz halleder ;)

Bir de sitenizi halledin ki insanlar Piranhayı daha bi iyi öğrensin di mi? ;)

Diceklerim şimcilik bu kadar sonradan ederim bir kaç kelam daha uykum felan da gelio şimdi ;)

Sonuna Sonsuza Sonuncumuza KADAR!...Thrash Metal ÖLMEZ!

artık cover konserlerine son verdik suanda besteler icin kasıyoruz.Eylül sonunda manyak bi demo ile karsınıza cıkacaz...Bize destek veren herkese tesekkür ederiz

Bu kadar kısa zamanda çok hızlı bir ilerleme kaydettiniz...Başarılarınızın devamını diliyorum...Türker çok azimli bir insan umarım bu projeyi de hayata dönüştürür...Merakla beklemekteyiz...
Saygılar...

Geri