Piranha (Death-Thrash)

gereksiz polemik yapma arkadasım cevabını sana verildi biz 2 grubu olan biriyle calısmayacagımız kararını en basta verdik ayrıca grupta suan icin bi yetersizlik yok cok istersen gelde dinle ve aldığın alıntıyı okuda biseyler yaz diyorum.alternatif grubunda calan biriyle gruptaki kimse calmak istemiyor bu sorunu daha önce yasadık cunku alternatif parcalarının metronomu ile thrash ve death metal parcaların metronomu cok farklıdır ve ayrıca sadece tele dokunmak değil caldıgın parcayı hissetmen gerekli ki grupta herkes yaptığın isten memnun olsun sana notlike ta basarılar diliyoruz bu sekilde polemik olustaracaksanda özel mesaj atmanı öneriyorum.

AMOK demiş ki:
gereksiz polemik yapma arkadasım cevabını sana verildi biz 2 grubu olan biriyle calısmayacagımız kararını en basta verdik ayrıca grupta suan icin bi yetersizlik yok cok istersen gelde dinle ve aldığın alıntıyı okuda biseyler yaz diyorum.alternatif grubunda calan biriyle gruptaki kimse calmak istemiyor bu sorunu daha önce yasadık cunku alternatif parcalarının metronomu ile thrash ve death metal parcaların metronomu cok farklıdır ve ayrıca sadece tele dokunmak değil caldıgın parcayı hissetmen gerekli ki grupta herkes yaptığın isten memnun olsun sana notlike ta basarılar diliyoruz bu sekilde polemik olustaracaksanda özel mesaj atmanı öneriyorum.

Sanırım yeterli cevap verilmiş...!

Sonuna Sonsuza Sonuncumuza Kadar!...THRASH METAL ÖLMEZ!!!

kafa s.ken müzik tarzı yapıyosunuz önce müzik yapmıyı öğrenın sonra güzel bi dinleyıcı olun en son yapıcağınız is elınızdekı enstürmanların hakkını vermek simdi defolun ok

sen kimsin önce kendini tanıt bakalım madem insanların müzik tarzını eleştiriyorsun o zaman heybetli bir müzisyensin demektir...Say bakalım ne tür başarılara imza attın bugüne kadar...Neyine güvenerek atıp tutuyorsun bir görelim...Kendini Marcus Miller falan mı zannediyorsun...Burada herkes amatör ama en azından hayata bakışları profesyonel...Herkesin bir amacı var burada...Ama anlaşılıyor ki senin herşeyin amatör...
Kelimelerin ve fikirlerin bile...Bana lütfen teknik bir dille açıklar mısın "kafa s.ken müzik tarzı" nedir...Açıklayamayacaksan sakın konuşma ağır ol bari adamdan saysınlar...
Saygılar...

bassci84 demiş ki:
kafa s.ken müzik tarzı yapıyosunuz önce müzik yapmıyı öğrenın sonra güzel bi dinleyıcı olun en son yapıcağınız is elınızdekı enstürmanların hakkını vermek simdi defolun ok

o senin kafa s.kn dediğin müzik türü senin çaldığın ensturmanlardaki en üst seviye teknikleri kullanır.Bu işi yapanda iki akor basıp kendine gitarist demez her zamanda iyi bir dinleyici olur sen merak etme

bassci84 demiş ki:

*Hocam kafa ... yapan müzikse neden gruba girmek için başvurup olumsuz cevap almana rağmen forumda inatla "cavebınızı bekliyorum" dedin?!...
*Valla benim tanıdığın (Piranha için) enstrümanların hakkını fazlasıyla veriyor!Hiç dinlemediğinin farkındayım (hayret buna rağmen Piranha'ya inatla başvurmuştun)
*Thrash müzikal olarak oldukça ama oldukça kaliteli bir müziktir.Sen hayatında hiçbir thrash bestesi yapabildin mi?
*Enstrümanın hakkını vermekse yer ve mekan ver kapışılsın öyle virtüöz tarzı aslanım öyle forumda delikanlılık yapmayla olmuyor.Hatta yanına alternatif ekürilerini de al!!!
*Şimdi foruma laf atan sen olduğuna ve seri bir şekilde cevabını aldığına göre senin kuyruğunu bacaklarının arasına sıkıştırıp geldiğin çöplüğe dönmen gerekiyor!

Herkese iyi günler!Türkiyenin müzisyenlere ihtiyacı var çalgıcılara değil!!!

sokak köpeklerı toplanmıs beynınız sulanmıs buaradabayaukala insanlar var adam olamadan artıstlık yapıyo ve size sunu söleyım hepınızden çok güzel yerlere ulastım ve basarılarım baya bi var saçmalayan ınsanların nasıl müzisyen olduklarını biliyoruz ve sunuda söleyım hepınızden daha iyi dinleyıcive müzisyenım ok küçük seyler sizi büyüyün biraz

İnsanda biraz edep, haysiyet ve gurur olmalı ki böyle rezil durumlara düşmesin...Hayatta çok şey yaşadım da dostum şu senin düştüğün komik aşşağılık durumuna hiç düşmedim...Benden iyi bir dinleyici ve müzisyen olduğunu iddia ediyorsun, doğrudur benden daha iyi olabilirsin tabi neden olmasın...Sendeki hırs seni böyle ele ayağa düşürmüş yerin dibine batmışken istersen en kral basçı ol gözümde hiçbir değerin yoktur...Ayrıca unutmaki sanatların en büyüğü ADAM OLMA SANATIDIR...Edebinle konuş, eleştir, tartış, yorum yap, ama sakın insanları aşağılama gibi bir gaflete düşüp de seviyeni gözler önüne serme...

Saygılar...

bassci84 demiş ki:
sokak köpeklerı toplanmıs beynınız sulanmıs buaradabayaukala insanlar var adam olamadan artıstlık yapıyo ve size sunu söleyım hepınızden çok güzel yerlere ulastım ve basarılarım baya bi var saçmalayan ınsanların nasıl müzisyen olduklarını biliyoruz ve sunuda söleyım hepınızden daha iyi dinleyıcive müzisyenım ok küçük seyler sizi büyüyün biraz

Let the dogs bark!
(Bırakın köpekler havlasın!)

Kafi laf sanırım!

Herkesden başlığın altında böyle ucuz adamların ucuz yazılarıyla uğraştıkları için özür diliyoruz...

Piranha Menajeri Cihan

bulutların üstünden inin ve bana odam ol demeyi bırakıp kendınız adam olmayı deneyın ama sizin adam olmanız cok zor ve çok uzak açıkca ortada bu önce insan olmayı deneyın ve kesın sesinizi

Arkadaşım adamlar seni istememiş sende ok eyvallah de geç böyle tartışma yaratarak niye adamların başlıklarını kirletiyorsun gurur denen birşey var ama birde hakaret ediyorsun...

Kedi uzanamadığı ciğere mundar demekte...Sevgili dostum Erbil...seni küçük düşürmek istemem...bu yüzden haddini bilmeye davet ediyorum seni...3 yıllık bas geçmişin varmış...Sen şimdi bu çapla kime ve ne hakla artislik yapıyor diyorsun...Bence esas artislik yapan sensin...Kimin ne olduğunu bilmeden atıp tutuyorsun...3 nota basmayla gitar çaldığını falan mı düşünüyorsun...Çaresiz bir şekil de gruplarla görüşüp grup arıyorsun...Ama nedense hiçkimse seni kabul etmemiş...Neden acaba...Çok mükemmel bir müzisyen olduğun için mi dersin...
Saygılar...

el habibi dum duma kafam girsin erbile. kes arkadaşım ya. yeter defol uzak dur. yüzsüz seni. cevap vermeyek abi artık şuna ya. cevap verecek kadar adam yerine koyduk şımardı veled.ya sabır.varsa söyleyeceğin başka bişe buyur ara buluşalım yüzyüze söyle. 05055339936 hade al basını da defol.

Aklıma bir hikaye geldi...
Bundan 4-5 sene kadar önceydi...Böyle bir forumda (sanırım müzik forumu değil) bir arkadaş yazı yazıyor felan vs. Orada bir ukala sürekli sataşıp duruyor.Efenim malum terbiyesizlik sınırlarını aşan şeyler...Sataşan veled düşünüyor ki, ben bu adamın yüzünü görmüyorum.Hem adam ezikte bir tip.Yani karakteri oturmamış.Baba parasıyla büyümüş,sosyal olarak zayıf,yeni yeni açılıyor.Yanılmıyorsam öznetiden faşistide...Neyse konuya dönelim...
Bu karakteri oturmamış veled bu arkadaşa sallıyor falan filan...İşin komiği herifçioğlunu da forumdaki tipler biliyor.Adını felan...Ama adam herkesi kendisi gibi "internet sıçanı" sandığı için ben böyle sanal alemlerde söverim yüzünü bile görmediğim yerlerde saldırırım sallarım vs bişi olmaz.(işin komiği bahsettiğim gibi sosyal olarak ezik hamburger bebesini tekiymiş adamda).
Sonra benim bu arkadaşım sormuş tabi kimdir bu veled diye sağa sola.Onlarda demişler sizin okuldan abi bu adam yahu filanca filanca bölümün de...
Benim arkadaşta way demiş...Göreyim şu veledi...
Tabi veled de durumu anlamış...(msn'den mi artık neyse uyarmışlar veledi) adamda kampüste köşe bucak bu adamdan kaçar olmuş...Benim arkadaşta pek sallamaz olmuş...Adam o forumda takılmayı bırakmış korkusundan falan...
Neyse gel zaman git zaman bu veled rahatlamış...Sonra takılırken böyle bizim arkadaş yakalamış bunu,sen şu filanca filanca bölümünde okumuyor muydun?..adam şaşkınlıkla evet demiş...sonra kullandığın nick filanca filanca değil miydi?...Adamda yine şaşkınlıkla evet demiş...ondan sonra yanılmıyorsam adamın durumu iyi olmamıştı....Süresiz rapor mu ne almış...neyse...

Aklıma geldi anlatayım dedim....
Hep böyle internette forum alemlerinde ezikler felan çıkınca anlatırım...
Yani yüzünü bile görmediğim adamlar sallayayım diye düşünenler olursa onlara psikolojik yardım almalarını öneriyorum...Yoksa ortopedi yolu gözüküyor....

Saygılar

beyler gruptan teker teker özür dilerım ama sadece grup elemanlarından hepımız aynı yola bas koyduk sunuda eklemek istiyorumkı hannibal sen üstüne vazife olmayan seylere atlama ve senınle yüz yüze görüsmek istiyorum o kadar kendıne güveniyosan kabul edersin neyse ortamı daha fazla gerip formu daha çok kirletmeyelım arkadaslar yolunuz açık olsun

beyler gruptan teker teker özür dilerım ama sadece grup elemanlarından hepımız aynı yola bas koyduk sunuda eklemek istiyorumkı hannibal sen üstüne vazife olmayan seylere atlama ve senınle yüz yüze görüsmek istiyorum o kadar kendıne güveniyosan kabul edersin neyse ortamı daha fazla gerip formu daha çok kirletmeyelım arkadaslar yolunuz açık olsun ve son söz ortamı sadece ben germedım herkezım suçu var yapılan seviyesiz elestrılerden dolayı umarım sizde insanlık yapıp bi özür dilersınız neyse artık bu foruma girmiycem ve yorum yapmıycam

Geri