Hangi elektro gitarı alsam? Yeni başlayanlar için tavsiye başlığı

Hocam be kararım ı verdim 2 3 sene boyunca cort m600 kullanacağım sizin yorumunuzuda alayım amfi olaraktan ya line 6 spider yada roland microcube
Cort m600 alternatifi ne olabilir Blues caz pop ve rock için

Yok hocam ben alışamadım onlara 1500 tl lik gitar 650 tl lik bi amfi alsam beni 32 3 sene idare eder mi

Bu senin kişisel gelişimin, zevkin ve beğeninle ilişkili. Birkaç değişiklik yaparak ya da yapmayarak aynı gitarı ömrün boyunca da kullanabilirsin ya da elli elektro gitar sahibi olabilirsin zamanla. Geleceği sen yazacaksın :) gitar kağıt üstünde ve foto olarak güzel, epi les paulden daha güzel bence, prs havasında. Ötesini bilmiyorum.

Su an icin bence processor alma cunku o fiyat bandinda alacagin processor pek birseye benzemeyecek. O yuzden @justaperfectday dedigi gibi orta yollu amfi markalarindan birini secebilirsin ama Marshall mg serisi olmasin lutfen :) Forumdaki amfi başlığıni okumakla baslayabilirsin seçime.

Hocam ben şimdi Cort m600 alacağım ama
Cort marka gitarda seymour duncan design
Yazıyo sizce cortun ikinci eli nasıl İleri de gitarımı iyi bir manyetik taksam ses daha da iyi olur mu birisi kort alma kötü marka dedi o yüzden kafam karıştı gönlüm şuan m600 den yana

@SilverSky a katılıyorum. En
Hocam peki bu gitarın üstünde Seymour duncon mı var vede prosesör alsam kulaklık takıp kullansam nasıl olur

Duncan designed varmış. Seymour duncan'ın kore üretimi ucuz versiyonu ama büyük ihtimalle epiphone manyetiklerinden iyidir ya da en azından aynı düzeydedir.

Bu arada yanlış anlama ama bu forum ve forumdaşları müzik ekipman piyasası eksperi ya da danışmanlık bürosundan değil, haliyle aklına her esen fikri burada sorarsan işler çorbaya döner. Youtube var, eski yazılanlar var, muhtemelen bol bol vaktin de var. Ekipman edinme süreci keyifli bir süreç, tadını çıkar.

Hocam peki bu cort m600 beni 2 3 yıl götürür mü temiz kullansam yada ömür boyu durur mu

Bu senin kişisel gelişimin, zevkin ve beğeninle ilişkili. Birkaç değişiklik yaparak ya da yapmayarak aynı gitarı ömrün boyunca da kullanabilirsin ya da elli elektro gitar sahibi olabilirsin zamanla. Geleceği sen yazacaksın :) gitar kağıt üstünde ve foto olarak güzel, epi les paulden daha güzel bence, prs havasında. Ötesini bilmiyorum.

Geri