Yaran Ilanlar

1 tanesinin eklenme tarihi 21 eylül tam 1 ay 1 gün olmuş kimse farketmiyor mu kontrol etmiyor mu hiç çok garip
Güldük eğlendik ama içim el vermedi, Senkop'tan çalışan bir kişiye durumu bildirdim. Hala güncellenmezse belli ki ürün bu. Yeni seri Aria'ların tonu cidden oturmuş der geçeriz.
Edit: Arkadaşlar Aria 111-CE-MTTS ve 101 CE-MTN arasında kaldım, denemiş arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Ben pek bi farkını göremedim :D

Ekran Resmi 2020-11-22 15.34.43.jpg

Son düzenleme:
Dilenci kafası, veya oluculuge kulp uydurma cabasi. Epey normal olmaya başladı bu aralar millette. Cok kişi yuzsuzluge varan aleniyette avanta pesinde, bedavacı olmaya başladı. Karsiyakadaki evimin sokağında oynayan normal bir orta halli ev çocugu bile gelen gecenden 1 TL istiyordu geçenlerde. Bence sosyal medyadaki anonimligin basiboslugu gerçek hayatin ahlakına üstün gelmeye başlıyor git gide bu insanlarda.

Pahalı veya dalga için değil..., bir PRS Korina single cut satan birisi var. Bir ara Manisa'daydı şimdi Gümüşhane'de sanırım. Plaka gibi fiyatlar 4545 4646 4747 falan gidiyor...

:)

Sanırım "up" yapmak için silip bir daha açıyor ilanı. Elemanın fiyatı, yanlış hatırlamıyorsam eskiden (yazın) daha düşüktü. 3000 falan gibi, biraz zam gelmiş. Ya da ben yanlış hatırlıyorum.

Güzel gitarlar bunlar. Ama tabi denemeden alınmaz. Berbat sesi ölü ama yanar döner R8ler var (Serdar üstadın dediği gibi binlerce dansöz var)...

B

Tokatçı squier kendi sulak ortamından ayrılıp fender sayfasına gelse de özel tokat skillerini kullanarak bölgeyi domine edebilir.
Şu arkadaş ilanını durmadan yeniden açıyor.Sahibindende en üstte görmekten sıkıldım.Classic series Fender ilanıma üzerine 500 verip alayım tarzı bir mesaj atmıştı zaten.Squier ilanı görünce 3k üstü delleniyorum.

Neye istinaden bunu diyorsunuz?
arkadaş haklı. sapı değiştirdim, gövdenin rengiyle oynadım filan bir sürü şey yazmış. dediklerinin doğruluğu tartışılır, fotoğraflardan hiçbir şey anlaşılmıyor; doğruysa bile edeceği en fazla 2500 civarı, ki o kadar parayı böyle geçmişi karanlık bir gitara verecek arkadaşı cesareti için tebrik ederim :)

arkadaş haklı. sapı değiştirdim, gövdenin rengiyle oynadım filan bir sürü şey yazmış. dediklerinin doğruluğu tartışılır, fotoğraflardan hiçbir şey anlaşılmıyor; doğruysa bile edeceği en fazla 2500 civarı, ki o kadar parayı böyle geçmişi karanlık bir gitara verecek arkadaşı cesareti için tebrik ederim :)
Yalancilikla mi itham ediyorsunuz? Neye istinadem 2.5-3k? Nasil deger bicildigini anlamaya calisiyorum.

Yalancilikla mi itham ediyorsunuz? Neye istinadem 2.5-3k? Nasil deger bicildigini anlamaya calisiyorum.
yalancılıkla filan itham etmiyorum. sadece, fotoğrafları çekerken, elindeki ürünü satmaya çalışan birinin göstereceği ortalama özeni göstermediğinden bahsediyorum. nasıl değer biçildiğini uzunca anlatmak isterdim ama yeterli zamanım yok; piyasayı bilen biri isterse size anlatabilir.

Geri