Yaran Ilanlar

Açıklamayı okumak yeterli.

Adsız.jpg

Açıklamayı okumak yeterli.

153004 eklentisini görüntüle

Epiphone Special II'yi "Guns'n'Roses'ın gitaristinin gitarı" diye yedirmeye çalıştıklarını gördüm de, sırf üstünde aynı görsel var diye 1000 dolarlık gitar muhabbetlerine girilmesi çok kral hareket. Ayrıca gitarın sıfırı şu an 3000 Tl.

Epiphone Special II'yi "Guns'n'Roses'ın gitaristinin gitarı" diye yedirmeye çalıştıklarını gördüm de, sırf üstünde aynı görsel var diye 1000 dolarlık gitar muhabbetlerine girilmesi çok kral hareket. Ayrıca gitarın sıfırı şu an 3000 Tl.
Sayın abicim bu gitarın sıfır fiyatı cimri.com üzerinden baktığında n11'de 2.600-TL
Sıfır fiyatı 4.200-TL yazmış kendisi 3.250-TL istiyor boyama için galiba bu kadar yüksek tutmuş.
Bu teknikle yapılan bir işlemin maliyeti ne kadardır bilmiyorum ben.
Ama Battery parçasını hakkı ile çalacağımızın garantisini vermiş satıcı 🤣

Yaran ilan olmayabilir ama kesinlikle yaran haber!🤣

Muhteşem tonları ile kendine hayran bırakan Fender Squier Affinity Stratocaster Elektrogitar :D

ben Gibson custom ile Stagg arasında kaldım. Isim olarak Stagg daha çok hoşuma gitti. Gitarda tellere vurunca staaggg! diye ses çıkıyor diye biliyorum.

ilk sahibi gitarı doğduğuna pişman etmiş.

"İlk sahibi zımparayla sapın üstündeki seri noyu silmiş.." Bu bölüm bana başka bir tatsızlık çağrıştırıyor, eline zımpara alıp da seri numarası silmek?!.

Relic derseniz, Antep'te Luthier Alpay tarafından yüksek meblağlara canına okunan meşhur strat vardı bir de, onunla yarışamaz henüz 🤣
Gitarını vurup kırıp, özensizlikten canına okuyup relic diye okutma adeti çıktı bir de.

Geri