Paranoya (sivas)

paranoya biralemde tekrar çıkmalı mı ?

• Toplam oy veren
    68
şarkı gerçekten cok başarılı olmus ankarada bu tarzda bi kayıt için insanlar studyolarda yatıyo kalkıyo bence gayet ii olmus kayıt abartılmaması lazım diye düşünüyorum ama cok daha ii mastering yapılsa bu sarkı tadıntan yenmez vallaha :)

yeni kayıtları merakla bekliyorum cookkk başarılar

rebelde_gokhan demiş ki:
şarkı gerçekten cok başarılı olmus ankarada bu tarzda bi kayıt için insanlar studyolarda yatıyo kalkıyo bence gayet ii olmus kayıt abartılmaması lazım diye düşünüyorum ama cok daha ii mastering yapılsa bu sarkı tadıntan yenmez vallaha :)

yeni kayıtları merakla bekliyorum cookkk başarılar
yorumun için saol! bu linke koyduğumuz parça daha masteringi yapılmamış ham kayıttır!!!mastering sanırım bu hafta bitecek!parçayı beğendiğine sevindim!yeni parçaların kayıtları önümüzdeki günlerde bitecek!ve hemen sizlerle paylaşıcaz!

tüm grup üyelerine...

olm alla alla yaa.lan ne admlarsınız ya...her taraftan link cıkıo lan..arkadaslar imzanızda 2 linkin adresi birden bulunmasın.rapidshare deki link uzantısı wma ayrıca direk indirme değil...hemenpaylas daki ise hem mp3 formatında hemde direk çaattt diye indirioo...o yyüsden arkadaslar linklerinizi HEMENPAYLAS olarak deiştirin ve imzanızda sadece 1 link kullanın...cünkü indirilme sayısı cok iyi bir kriter...öpüyorum gıdıklarınızdan...[/b]

Selam millet ben Koray. Grubunuzu çoook önceden beri tanıyordum. hatırlamışsınızdır belki beni. Demonuza Okan sayesinde ulatım ve oldukça iyi buldum.

Herşey güzel. Sadece Sinan'a bi eleştiride bulunmak istiyorum. Gitarı çok sağlam çalmışsın ama bence daha çılgın bi solo atabilirdin bence. :roll: Göster kendini.. ;)

Demolarınızı bekliyorum. Görüşürüz..

Selam millet ben Koray. Grubunuzu çoook önceden beri tanıyordum. hatırlamışsınızdır belki beni. Demonuza Okan sayesinde ulatım ve oldukça iyi buldum.

Herşey güzel. Sadece Sinan'a bi eleştiride bulunmak istiyorum. Gitarı çok sağlam çalmışsın ama bence daha çılgın bi solo atabilirdin bence. :roll: Göster kendini.. ;)

arkadaşlar hepinize desteğiniz ve yorumlarınız için çoooooook teşekkür ederiz... konserimize gelen ve bizim için kafa sallayan arkadaşlara ayrıca ÇOOOOOOOOOK teşekkür ederiz :)

paranoya sivası salladı :) muhtemelen hayatında ilk defa POGO yapan insanlarla karşı karşıya kalan cumhuriyet üniverstesi güvenliği çalışanlarının surat ifadeleri görülmeye değerdi :) konsere gelen tüm rocker lara tekrar teşekkür ederiz yeni konserlerde buluşma üzere !!!
işte konser playlisti !

KONSER PLAY LIST

1-PARANOYA: wazgeçtim kendimden 2-KURBAN: yine
3-DORİAN: zor
4-DUMAN: özgürlüğün ülkesi
5-PARANOYA: bir parça
6-KURBAN: yalan
7-DORİAN: bakma yüzüme
8-ÇİLEKEŞ: yok
9-DEMİR DEMİRKAN: kahpe
10-KURBAN: lambaya puf de
11-DUMAN: her şeyi yak
12-KURBAN: yok
13-ÇİLEKEŞ: kendimden geriye
14-DUMAN: İstanbul
15-PARANOYA: 3.parça
16-GODSMACK-staind alone
17-LIMP BIZKIT-faith
18-SYSTEM OF A DOWN-chop suey
19-PAPA ROACH: between angels and insects
20-METALLICA: the four horsemen
21-SYSTEM OF A DOWN: aerials
22-GODSMACK-awake

to be continue……

Son bişey arkadaşlar 1 -2 gün içinde konser fotoğraflarını ve son demo kayıtlarımızıda buraya ekleyeceğim ....

Bizimle iletişime geçmek isterseniz Email&MSN=paranoyaonline@gmail.com

herkese saygılar sevgiler ...........

slm koray adamım kusura bakma cevap geç oldu ama..... yaptığımız parçalarda solo attığım zaman tarz birazcık değişiyo ama ilerleyen demoları dinlediğinde güzel sololarla karşılaşabilirsin tarzımız yawaş yawaş oturcak burdaki şartları en iyi sen bilirsin elimizden geleni yapıyoruz...yorumun için teşekkürler.....

süpperrr

beyler konser muhtesemdi...bir eksik aradım ama buladım yok yani gercekten cok iyiydi...özellikle meslek yüksekokulluların(nokta tayfası:) arkaya dizilmiş garip garip bakısları ayrı bir haz verdi bana desem yalan olmaz...hep bizim anlamadıgımız seylermi olacak bu üniversitede biraz da onlar anlamasın :))

babalar konser süperdi.anlamayanlar pek eglenemedi ama anlayanlar costu tekrardan tebrik ediyorum...üniversite camiası O KADINI affetmeyecek:)

arkadaslar imzanızda 2 linkin adresi birden bulunmasın.rapidshare deki link uzantısı wma ayrıca direk indirme değil...hemenpaylas daki ise hem mp3 formatında hemde direk çaattt diye indirioo...o yyüsden arkadaslar linklerinizi HEMENPAYLAS olarak deiştirin...
ben daha ne diyim ki...sinan,feo,kadir lafım size:)[/quote]

beyler sivas calkalanıyor,bir söylentiye göre dün konserden sonra Zekai Tunca'nın konserinde görülmüşsünüz.üstelik gitmekle kalmamıssınız bir de gelecek konserde Zekai babadan bir cover calısması yapacakmıssınız :LOL: ayrıca orko "bir tatlı huzur almaya geldim" parcasında kendini kaybedip sahneye atlamıs kafayı gözü sallaya sallaya..sarkıya eslik ettiginide duymadım sanma...puhaha[/b]

Thunder1 demiş ki:
babalar konser süperdi.anlamayanlar pek eglenemedi ama anlayanlar costu tekrardan tebrik ediyorum...üniversite camiası O KADINI affetmeyecek:)

Bi insan hangi mantıkla fişleri çekerek bi konseri daha bitmemişken zırt diye keser bitirir katleder içine eder ve rock severleri Zekai Tunca'nın konserine gitmeye zorlar hala anlamış deilim....

beyler sivas calkalanıyor,bir söylentiye göre dün konserden sonra Zekai Tunca'nın konserinde görülmüşsünüz.üstelik gitmekle kalmamıssınız bir de gelecek konserde Zekai babadan bir cover calısması yapacakmıssınız ayrıca orko "bir tatlı huzur almaya geldim" parcasında kendini kaybedip sahneye atlamıs kafayı gözü sallaya sallaya..sarkıya eslik ettiginide duymadım sanma...puhaha

sallamammı olm zekai tunca benim idolüm hayatta örnek aldıım tek insan uahaha :) neyse çok geyik yaptım...

arkadaşlar bütün yorumlarınız ve iyi dilekleriniz için tekrar teşekkürler

METAL UP YOUR ASS!!!!!!!!!!!!!!!

tüm c.ü rockerlarına teşekkürler bizi yine yanlız bırakmadınız.cumhuriyet üniversitesinde düzenlenen bütün bahar şenliklerinde okul grupları hep geri plana itildi bizi güneşin altında sahneye çıkaran zihniyeti bir türlü anlayamadım biz biraz daha şanslıydık tabi saat 18 de sahne aldık ama okulun diğer gruplarından tayfun 12 de zapatista 12 de sazendeler 16 da neyki 15 de sahneye çıktılar. bu üniversite neden okul gruplarına destek olmaz hala anlamış değilim!....hatta neyki nin repertuarı yarıya inmişti ancak 35 dk. sahnede durdular sebep o kadın dı tabiki. hadi diğer gruplardan sonra çilekeş gece yolcuları kutsi manga gibi profesyoneller vardı da bu yüzden o saatte çaldılar peki bizim saatimiz neden 18 di bizden sonra açık havadaki sahnede kimse yoktu ki !... sadece yan tarafta kültür merkezinde zekai tunca wardı . peki ne alakası war zekai tuncayla bizim yaptığımız müzik aynı mı? eğer aynı saatte başlarsa(19:30) içeriye çok fazla ses gidermiş bi de zekai tuncanın seyircisini kesermişiz : ) neremizle gülelim buna şimdi : ) bu nu söyleyen o kadın okulun bahar şenliklerinden sorumlu, en yetkili kişisi. okulun ne durumda olduğunu siz düşünün artık...(werilen süreyi aştığımız için gelip sesleri kestiren o kadın dinleyicilerimizin büyük baskısıyla sesleri yeniden açmak zorunda kaldı son parça deyip dinleyicinin desteğiyle ancak iki parça daha çaldık işin en kötü bölümü fade to black in yarıda kesilmesi oldu )

Geri