İnceleme Gibson Nighthawk Special (orijinal Seri) Incelemesi

Hakan abi tonlar akıyo desem yeridir :) Elinizdeki gitara hayran kaldım doğrusu.Her müzisyene lazım ama zor düşer :)Özellikle dinakord ile yapılan kayıt süper olmuş :) Bence çok şanslısınz çünkü elinizdeki gibson bir harika ;)

Hakan abi tonlar akıyo desem yeridir :) Elinizdeki gitara hayran kaldım doğrusu.Her müzisyene lazım ama zor düşer :)Özellikle dinakord ile yapılan kayıt süper olmuş :) Bence çok şanslısınz çünkü elinizdeki gibson bir harika ;)
Eyvallah, aslında single olarak kullanma olayına soğuk bakmıştım başta. Sonradan ısındım sanki. Sahne müzisyenleri için gerçekten faydalı bir durum. Gibson da ne yaptığını bilse keşke :)

Daha az program kullanarak yapılmış bir girişim. Diğer taktiğin tizleri biraz yediğini farkettim. Aslında Ceriatone incelemesi ile aynı kayıt ama tizler daha iyi geliyor sanki. Neyse, karar sizin:

Son düzenleme:
Teşekkürler. Her Blues sevene bir Blueshawk kısmet olmalı :)
Sting , eric clapton, muddy waters severek dinliyorum çalıyorum.. Ama ben kendimi rammstein a adadım.. Gittim Rammstein ın signature gitarını aldım sıfır.. Sonra takasladım.. Pişman oldum.. Ama ne olursa olsun.. Bence her gitaristin en sonunda bir gibson ı olmalı :) ilk cort x1 le başladım.. Sonra ibanez rg350ex , esp rzk 1 burnnt , schecter atx c7 blackjack, fender american deluxe stratocaster ım oldu.. Lakin hep içimde heves.. Elbet şans bizede güler mi üstadım ?? Sayısaldan parayı vurur vurmaz.. Alıyorum seni gidiyoruz Tünel e en kral 2 gibsonu alıyoruz.1 sana 1 bana :) gibson senden sorulur.. Bizede oyuncakla oynamak düşer :) şaka bir yana.. Gerçekten harika bir makale olmuş.. Can-ı gönülden tebrik eder teşekkürlerimi bir borç bilirim.. Üstadım.. Fenderi satar satmaz.. İlk işim bir gibson sahibi olmak.. Bu konu da da desteğini esirgemezsen çok müteşekkir olurum.. Saygılarımla..

Estağfurullah :) Lakin Nighthawk'tan gaza gelip Standart Gibson LP'e dalma. 2007 sonrası -hem de kimseye duyurmadan- chambered body, weight relief gibi olaylara giren adamlara güvenmemek gerek zira. Adamlara güvensizliğimden Greco LP aldım, satıp da Gibson'a giresim yok inan. Yine de para olursa bir gün güzel bir Black Beauty'e hayır demem tabii :)

Estağfurullah :) Lakin Nighthawk'tan gaza gelip Standart Gibson LP'e dalma. 2007 sonrası -hem de kimseye duyurmadan- chambered body, weight relief gibi olaylara giren adamlara güvenmemek gerek zira. Adamlara güvensizliğimden Greco LP aldım, satıp da Gibson'a giresim yok inan. Yine de para olursa bir gün güzel bir Black Beauty'e hayır demem tabii :)
Açıkçası ben böyle yeni serilere değil de gerçekten yılların gitarı olsun , ağacı oturmuş, görmüş geçirmiş bir gitar olsun.. Ama yarı yolda bırakmasın ;) temiz birşey bulursam böyle kaçırmam :)

Açıkçası ben böyle yeni serilere değil de gerçekten yılların gitarı olsun , ağacı oturmuş, görmüş geçirmiş bir gitar olsun.. Ama yarı yolda bırakmasın ;) temiz birşey bulursam böyle kaçırmam :)
Düzenli çalınıp bakımı yapılan gitar güzel bir şekilde oturmuş gitara dönüşüyor zamanla. Eski gitarların da güzel olmasının sırlarından biri de bu sanırım.

Gerçi ey foruma dışarıdan bakan ve deli gibi kurumuş tahta arayan kişi! Evet sen, hala üye olmaya erinen kişi, sana diyorum. Gitar poliüretan boyalıysa ağaç ilk günkü formunu koruyor, kurumuyor.

İnterneti karıştırıp forumlara üye olmaya erinenlere gelsin bu kısım :)

Poliuretan uzerinden otekilestirme yapma yeni Turkiye`ye yakismaz. Seni sevsin sevmesin herkesi kucagina alman gerekmez mi, biraz kucaklayici ol ustad, herkesi kucakla... :) Dun haberlere baksaydin bilirdin yakinda kucaklanmadik kimse kalmayacakmis bak, insan biraz ornek alir yoneticilerinden.

Poliuretan uzerinden otekilestirme yapma yeni Turkiye`ye yakismaz. Seni sevsin sevmesin herkesi kucagina alman gerekmez mi, biraz kucaklayici ol ustad, herkesi kucakla... :) Yakinda kucaklanmadik kimse kalmayacakmis bak, insan biraz ornek alir yoneticilerinden.
Di mi ama yani??!! Zaten nitro diye bir boya da yoktur, onun bunun rastgele karışmasından oluşmuştur. Kahrolsun nitro faşizmi, yaşasın bağımsız poliüristan!! :D

Böyle böyle başlar, önce single güzelmiş, sonra ulan aslında bu stratların tınısı değişik...Welcome to machine...:sneaky:
Aynen oyle, sonra strat bile kesmez kendini 52 telecaster pesinde buluverirsin. Bu arada sabit mesai olmamasinin gozunu seveyim aksam Ankara`nin bickin sigarasever Gilmour`i Suleyman abiyi dinlerken senin icin de bir tane bira atarim sevgili Grundar kardesim... Lakin bir hafta yokuz burada biraz enerji depolayalim.

Bu arada sabit mesai olmamasinin gozunu seveyim aksam Ankara`nin bickin sigarasever Gimour`i Suleyman abiyi dinlerken senin icin de bir tane bira atarim sevgili Grundar kardesim... Lakin bir hafta yokuz burada biraz enerji depolayalim.
Hoopp, orda dur, ne oluyor yaww, nerde Süleyman + Bira = fazla mesaiden kaçmak mı benim için yoksa o_O

Aynen oyle, sonra strat bile kesmez kendini 52 telecaster pesinde buluverirsin.
Yok yok, @hackeiommi üstadı kaybettik, yakında teleyle bluegrass a verir kendini...Teey teeyy getti yiğitlerin yiğidi...:whistle: