Patetik İdea (Klasik Rock) - Ankara

Merhaba herkese

Yiğit'in de belirttiği, 30 Eylül Cumartesi günü saat 14.00 da Dip Bar'daki organizasyonun yanı sıra, bir konserimiz daha kesinleşmiştir.

30 Eylül cumartesi akşamı saat 19.00'da Gölge Pub'daki etkinlikte de sahne alacağız.

Her iki etkinliğin ücret 7.5 YTL (1 içecek dahil) şeklinde olacaktır.

Konserlerimize hepinizi bekleriz :)

C.tesi aksamı gelmeyi düşünüyorum eğer işim olmazsa.. Gelemezsem eğer şimdiden size konserlerinizde başarılar beyler....

yiğitcim başarılar abicim...tarzla alakalı biraz farklı bir şeyler denesenizde dierlerinden biraz daha farklı olsanız bence yolunuz çok daha açık olcaktır ;) ;) bundan sonraki ilk konserinizde ordayım ;)

Arkadaşlar bugun Dip Bar'daki konserimize gelen ve bizi dinleyen herkese çok teşekkürler...

Organizasyon ekibinin de gerçekten başarılı olduğunu söylemek istiyorum onlara da ayrıca teşekkürler...

Adilcan'ın bizimle ilk konseriydi gösterdiği performanstan dolayı kendisini bir kezde burdan tebrik ediyoruz...

Bir düzeltmemiz var arkadaşlar: planda bu akşam olan Gölge Bar konserimiz malesef Gölge Bar'ı su basması nedeniyle ertelendi...

Bu akşam yapılacak olan konserimiz haftaya cumartesi yani 7 Ekim tarihine ertelendi...

Unutmadan bugün aynı sahneyi paylaştığımız bütün arkadaşlarımız gerçekten güzel performans sergilediler...

Herkese tebrikler ve başarılar...

arkadaşlar özellikle como estais amigos süperdi. Ellerinize sağlık, uzun süredir böyle konserlerde keyifle bir şarkı dinlemiyordum. işin kötü dinleyebileceğimi de sanmıyordum. Başarılarınızın devamını dilerim.

( vokal istediğim şeyi anons etmedi ama olsun :) )

Valla konser baya iyiydi arkadaşlar ellerinize sağlık ;) playlist gayet hoştu,özellikle forgotten hopes'da uçtum :) dersaneyi astığıma değdi gerçekten, bi dahaki konseri bekliyoruz hadi bakalım :D

YiGo demiş ki:
Arkadaşlar bugun Dip Bar'daki konserimize gelen ve bizi dinleyen herkese çok teşekkürler...

Organizasyon ekibinin de gerçekten başarılı olduğunu söylemek istiyorum onlara da ayrıca teşekkürler...

Herkese tebrikler ve başarılar...

Öncelikle tanıştığıma tekrar memnun oldum gerçekten anlayışlı ve sağlam bi ekipsiniz.Eminim kısa sürede duyulan isminiz gösterdiğiniz güzel performanslar sayesinde yakında sizleri iyi yerlerde göreceğiz..
Çok iyi bi performans izledik gerçekten çok başarılıydı..Bizde elimizden gelei yaptık biraz sağlık problemleri yüzünden bizim performansımız düşüktü :) umarım ileride daha iyi organizasyonlarda birlikte çalışmak nasip olur..Bende size anlayışınız ve güzel performanızdan dolayı teşekkür ederim...Başarılar görüşmek üzere...

Saygılar..
Onursal Tuncer
Sniff Organizasyon

fulya_m_o_r demiş ki:
Valla konser baya iyiydi arkadaşlar ellerinize sağlık ;) playlist gayet hoştu,özellikle forgotten hopes'da uçtum :) dersaneyi astığıma değdi gerçekten, bi dahaki konseri bekliyoruz hadi bakalım :D

Güzel yorumların için çok teşekkürler umarım daha başka konserlerde de görüşme fırsatı bulabiliriz... :) Dersaneyi asıp gelmişsin iyiki de gelmişsin, beğendiğine gerçekten çok sevindim...

barker demiş ki:
Öncelikle tanıştığıma tekrar memnun oldum gerçekten anlayışlı ve sağlam bi ekipsiniz.Eminim kısa sürede duyulan isminiz gösterdiğiniz güzel performanslar sayesinde yakında sizleri iyi yerlerde göreceğiz..
Çok iyi bi performans izledik gerçekten çok başarılıydı..Bizde elimizden gelei yaptık biraz sağlık problemleri yüzünden bizim performansımız düşüktü umarım ileride daha iyi organizasyonlarda birlikte çalışmak nasip olur..Bende size anlayışınız ve güzel performanızdan dolayı teşekkür ederim...Başarılar görüşmek üzere...

Saygılar..
Onursal Tuncer
Sniff Organizasyon

Bende seni tanıdığıma çok sevindim Onursal desteğin için teşekkürler...
Siz de sniff organizasyon olarak gerçekten üzerinize düşeni güzel bir şekilde yerine getirdiniz...

Hiç bir organizasyonsuzluk yoktu ve herkes yapmak istediğini tam olarak yansıttı diye tahmin ediyorum... Bu da sizin başarınız...

Bu ciddiyet ve titizlikle devam ettiğiniz sürece çok daha büyük organizasyonlara imza atacağınıza inanıyorum...

Grupların yanı sıra gerçekten siz de tebriği hak ediyorsunuz...

evet bende yiğite katılıorum çok ii bir organizasyondu onursal saund olsun gruplarla ilgilenmesi olsun üstüne düşenden fazlasını yaptı umarım daha nice organizasyonlarda birlikte oluruz onursalcım bu arada orçunda çok tebrik ediomuşş :) :) ;)

Aslında biraz yorucu oluyo fakat seviyorum işimi sizi seyircileri (biraz gtü kalkık bi yazı gibi oldu ama umarım öle anlaşılmaz.). Hem organizasyonla ilgilenmek hem gruplarla hem seyircilerle ilgilenmek çünkü mekanın güvenliğide bende :) hem tonemeisterlık yapmak hemde bilet kesmek para bozdurmak vs. vs. :D Bi çok işle uğraştığım için bazılarına biraz daha az efor harcıyabiliyorum o yüzden biri çok iyi olmuyo :D
Neyse..
Çok sağolun valla erken kaçmasaydınız (konsr olmasaydı gölgede) bişeyler içer takılırdık az :) İşte karşılıklı anlayış hoşgörü ve güzel çalışmalar,emekler sonucu ortaya çıkan şeyler diyorum ben buna..Dün gerçekten gruplarda çok iyiydi seyircide çok iyiydi herkes eylendi.Umarım daha sağlamlarda da olsun daha amatörlerde de olsun birlikte çalışırız...
Not:Erman'cımOrçuna da çok selamlar :) ;)

play listiniz çok güzelmiş özelllikle deep purple black night çalmanız çok hoş çalınbiyerlerdede gelek sercanla adilede yeni gruplarında başarılar dilerim

play listiniz çok güzelmiş özelllikle deep purple black night çalmanız çok hoş çalınbiyerlerdede gelek sercanla adilede yeni gruplarında başarılar dilerim
teşekkürler iskender abi yorumun için:)

dipte bizi dinleyen destekleyen herkese tesekkürler. (Ve tabi onursala) cidden cok keyifli bir konserdi.
aynı gün aksam gölgedeki konserimiz iptal olmak zorunda kaldı ne yazıkki..

bizle beraber sahne alıcak diger gruplar Cıkmaz Sokak, Kül ve Ruj
herkesi bekliyoruz

Valla tekrar dinlemeyi çok isterim umarım en kısa sürede tekrar dinlerim 7 ekim de yetişmeye çalışcam malum kuzenin konseri var :) Neyse Yigit bana bi ulaşırsan sevinirim...Görüşrüz arkadaşlar..

Not:Sağol sercanım :) ;)

Geri