OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

Yeni şarkılar

Süper olmuş yeniler. 4 hafta boyunca bunaltana kadar söylemek lazımmış deme ki rollin' yapın diye. Ellerinize ve sesinize sağlık...
Basını güle güle kullan tekrar tekrar güzel kardeşim
Haftaya görüşürüz :)

davulcuları ÇOK kötü !!! beceriksiz... bence vazgeçsin bu sevdadan gitsin ne biliyim Bİlgisayar mühendisi felan olsun... Tutturmuş birde JAM RIDE !!! Çocuklara yeni oyuncak alırlarya.. görmemişin JAM RIDE'ı olmuş... .çıkartmış..... Gitaristin saçlarıda süper olmuş.... Sanki biraz kilo mu almış ne ??? Veya gizli kiloları ortayamı çıkartmış KALEM gibi çocuktu 7 ay önce..... BASS çınızın Yeni BAS'ı hayırlı olsun güzel programlar çıkartsın dilekleri ile.. bence nazar boncuğu almalı....

nasıl eğlendik nasıl.yeni şarkılarda güzel oldu :D ben en çok forest ı beğendim :p valla her hafta daha fazla doluyor mekan.kısmet tabi :Dgelen herkezin ayağına sağlık iyi oldu iyi :D

artık bana bişey demiyorlar
her afta her hafta bıktılar tabii yüzümü görmekten :LOL:
wallaa bu hafta çookk süper oldu
did my time harika
forest müthiş yakışmış
ankara'nın en kaliteli grubuna da bunlar yakışırdı zaten :)
neyse yorgunluktan geberen beni uyandıran overdose ile haftaya tekrar beraber olmak dileğiyle... :arrow:

yok yok sen hep gel clown :D ayrıca söylemek isterim ki bu pazar garage da yokuz.ama başka bir gün mesela cumartesi olabilir.ama belli değil olursa zaten buradan duyurulacak.hürmetlerimizi sunarız :D kısmet tabi...

clown:yani artık kısmet diyebiliriz başka bişey diyemiyoruz biz.sonuçta herşey garage yönetimine bağlı.garage ne derse o olur :D kısmet tabi.bu hafta yatıyoruz haftaya buluşmak üzere.hürmetler :)

guwen:çok isteriz gelmeyi ama grubun tamamı öğrenci ve şu dönem finallerler başımız belada.o yüzden bu sene şehir dışı zor görünüyor ama kısmet tabi bellide olmaz.eğer bir gelişme olursa buradan duyurulur.hürmetler

Geri