OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

Tasiyici_Cats demiş ki:
guwen:çok isteriz gelmeyi ama grubun tamamı öğrenci ve şu dönem finallerler başımız belada.o yüzden bu sene şehir dışı zor görünüyor ama kısmet tabi bellide olmaz.eğer bir gelişme olursa buradan duyurulur.hürmetler

eyvallah çok sağol gelirseniz çok iyi olur :=)

clown:bizde çok özledik çalmayı.yatıyoruz 10 gündür falan :D bayağı bi sıkıldık aslında :D kısmet tabi :) artık bi aksilik olmazsa bu hafta acaip azgınız :)
guwen:teşekkür ederim ilgin için.
hürmetler

OverDose bu Cumartesi saat 22:00 sularında Garage Bar'da normal haftalık programını yapıcaktır.Yani pazar günü program yok arkadaşlar.Hepinizi Cumartesi günü bekleriz.Saygılar...

evet arkadaşlar sakın pazar gelmeyin bakın burdan söyleyebiliyoruz sadece cumartesi diye daha sonra işte "pazar geldik yoktunuz" falandı filandı diye bize çemkirmeyin hadi bakalım cumartesi azmak üzere.....

ooooooo süper yaaa! artık ön tarafta boşlukta sap gibi pogo yapmıycazz :D bag hele cumartesi hep sabit olucak dimi ?? cumartesi günü hoplayıp,zıplayıp kudurma günü o zaman bundan sonra... :LOL: yanlız bi eleştirim olcak; ben sizi düzenli olarak pazarları dinliyorum, ya abi şarkıları biraz daha sanki hızlı çalıyomuşunuz gibime geldi yani böle çalıp çalıp hemen gidelim modunda gibisiniz!! şarkıları biraz daha sindire sindire dinliyelim.... :zipla :taptim :metalhead

Hızlı çalma olayının doğruluk payı bi hayli yüksek. Bunun sorumlusu da benim :) . Şarkıları biraz hızlı çalıyorum. Seviyor muyum, hızlanınca : hayır. Ama öyle işte hızlı çalıyorum. Yavaş başlasam bile sonunda hızlanıyorum.. Sanırım bi tane metronom filan yutmam gerekecek.. Ya da daha kolayı ben biraz davul çalışayım...

Herkese teşekkürler...

:)

tebrikler demiş ki:
Hızlı çalma olayının doğruluk payı bi hayli yüksek. Bunun sorumlusu da benim :) . Şarkıları biraz hızlı çalıyorum. Seviyor muyum, hızlanınca : hayır. Ama öyle işte hızlı çalıyorum. Yavaş başlasam bile sonunda hızlanıyorum.. Sanırım bi tane metronom filan yutmam gerekecek.. Ya da daha kolayı ben biraz davul çalışayım...

Herkese teşekkürler...

:)

Abi sen temiz bi metronom yut :D :D bag hele ben cumartesi gelicem kesin! sen hızlanınca sana kaş göz yaparım sen yavaşlarsın :LOL: :LOL: hoca fazla hızlı değil de coştuğunuz yerlerde taramalı tüfeğe bağlıyosunuz olayı nys zamanla düzelir inşallah :D bu arada bende davulcuyum ama grubum yok :D :D evde tek başıma çalıyomm :LOL: (grup olsa iyi olur aslında ama nasipp kısmet olayları :D :D ) cmts görüşürüz :LOL:

yok abi ne çalıp gitmesi ben sabaha kadarda kalırım sahnede ben eğleniyorum bikere :D:D aslına bakarsan biz bile uyarmadık davulcumuzu hızlı fln diye çünküöyle olunca daha gaz daha güzel geliyor bize yavaş çaldıkmı böyle bi tuhaf bayık fln oluyor :D:D hızlı iyi olur sen merak etme :D:D

cumartesi inşallah devamlı olcak ama KISMET tabi bellide olmaz hala görüşme aşamasında ama bu cumartesi sağlam bi gece olucak :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

hocu temiz sağlam bi gece olca!! inşallah her cumartei çıkarsınız!! ciddi mutlu oldum bu cumartesi çıkmanıza. hocu yani siz bilirsiniz de bazı şarkılarda gereğinden fazla hız olunca şarkının ruhu kaçıyo bana göre nys hoplayıp zıplayıp pogo yapıoz ya overdose gibi bi nu-metal hard core çalan bi grup da var mı tamamdır gerisini sallaaaaaa!!!! :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

bi süredir dinleyemiyodum sizi.iyi olmuş cumartesi olayınız.kalabalıklara çalmak iyidir.slipknot çalın ya.'' spit it out '' ya da ''sic'' olabilir ya da ''wait an bleed'' .başarılar

eleştiriler ve güzel yorumlar için teşekkür ediyoruz.dikkat edecez bu hususlarda :)
valla slipknot cumartesi biraz zor görünüyor.haa çalma ihtimalimizde var millet slipknot çalın bayağıda bi istek gelir o zaman seve seve çalarız.
inşallah güzel bir gece olur.kısmet tabi :D hürmetler

abi ben çok bahtsız adamım yaw. Ankaraya bi önceki geldiğimde de eleman rahatsızdı bu seferde konser monser varmış gittik dumur olduk. Neyse artık inşallah yaza....

geldik gördük baştan sona :p
ama 1 tane mi deftones çalınır yaaaaaa :(
okadar baardık gittim kıvança bile söyledim :)
deftones-bored
kesin istektir :)
saygılar..

Ben biraz küskünüm size ama neyse!( Break Stuff olayı! Bi çalmadınız olm lan daha ne diim) Bu C.tesi kaçtı! C.tesileri sabitlerseniz harbiden güzel olur! Cop cop tayfayı görmekten sıkıldık C.tesi günleri! Eski Limon günleri geri gelsin başka ihsan eylemem ben!

baydo:deftones çok fazla çalamıyoruz biraz yavaş bir grup malumunuz :D ama deftones de var playlist imizde daima.geldiğin için teşekkür ederiz.

and_justice_4:valla break stuff çok sevdiğimiz bir şarkı ama o şarkının sound unu aldığımıza inanmıyoruz biz grup olarak.yani kısacası çalabildiğimize inanmıyoruz.bu hafta bi gözden geçirecez o şarkıyı.inşallah haftaya :D hürmetler :D

Geri