OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

Potansiyelde gözle görülür bi düşüş var ama sahne önünün boş olması benim için bi bakıma iyi oluyo çünkü istediğim gibi veya farkında olmadığım şeyleri yapabiliyorum. Dün yine kendimden gectim bunu size borçluyum ve asıl teşk etmesi gereken benim. Potansiyel yok fln diye canınızı sıkmayın kımse olmasa bile ben olcam ;) . bu arada 7 hani yoksun?

Garage de dinlemiştim sizi gayet hareketli bi sahneniz var.Coşkulu oldukça.Özellikle vokalin grup elemanlarıyla kurduğu sözsüz dialog iyiydi 8) Tebrik ederim.Başarılı bir grup..

pazardan sonra ilk kez nete girebildim ne mutlu bana :D güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.evet garage da ki en boş günümüzü yaşadık 100 kişi bile yoktu.sınav zamanıdır yağmurdur çamurdur denebilir ama yinede gelen ve bizimle beraber zıplayan kitleye çok teşekkür ederiz :D ayrıca bu pazardan sonra 2 hafta bir aramız olacak memleket durumları yüzünden :D ardından garage yaz boyuncada sahne alacaz :D durum onu gösteriyor en azından :D

:idea: 5 Haziran Pazar gecesi sahnedeyiz.... :!: 12 ve 19 Haziran da yokuz.... :arrow: 26 Haziran Pazar gecesi tekrar GARAGE sahnesindeyiz... görüşmek üzere.....

ya wallaa bu hafta çok erken kaçmak zorunda kaldım
o yüzden boş görünüştür size garage 8)
neyse hele bi sınavlardan kurtulalım
siz o zaman görün hardcore cuları
overdose: konser olayına abanın derim ben
hepimiz için güzel olur
göüşmek dileğiyle....

valla konser işini bizde beklemedeyiz.inşallah olur demekten başka bişeyde gelmiyor elimizden :D
sınavlar maaile belimizi büktü artık kısmet :)
5 haziran mühim evet :D maaşallah maaşallah :)

evet evet konser olsa süper olur valla hem eski davulcumuzuda görmüş oluruz ama finallerin bitiminde gitaristimiz istanbula gidiyor konser en erken 26 hazirandan sonra olur... fıratında söylediği gibi finaller çok fena çarptı ne stüdyo ne bişi kafamızı kaldıramıyoruz (malum 4'e geçmek lazım) ama bi bitsin ondan sonra ver elini bissürü beste :D:D:D:D :kemancı :kemancı :kemancı

hikmet tanıştığımıza memnun oldum. :) konser olayı bu sıralar herkesin sınavları dolayısıyla biraz uzayacak .eski davulcunuzun size selamı var :)
konser iyi olacak :metalhead :metalhead

eyvallah abi bende çok memnun oldum konser iyi olur yapılması lazım :D emreye bizdende çok selam ;)

bu pazardan sonra 2 pazar garageda sahne tekrardan hatırlatıyım dedim.... ;) ;) ;)

sınav dönemi çalmak aslında hiç hoş değil :D gerek kendi sınavlarımız gerekse mekanın boş olması insanın ayaklarının geriye gitmesini sağlıyor.peh yan ama kısmet bu pazarıda bi atlatalımda.maaile bekleriz sınavınız varsa kastırmayın derim ben :D
hürmetler

bugece GARAGE da 21.00 sularında sahne alıyoruz ve 2 hafta yokuz bu sebeple şehir dışına gidecek olanlara son uyarı bizi son defa dinleme şansını kaçırmayııınnn..!!!! :D:D:D:D:p:p:p:p:p (çok mu iddialı oldu :D:D )

abi eyv. dün yine kopardınız ortalığı.. deprem olmuş haberiniz varmı. merkez üssü garage diyolar :p dün havamda degildim sinirlerim bozuktu fln.. kendime bişiler katamadım sadece yoruldum eğer ortama bişiler verebildiysem ne mutlu.. bir gün yalnızca ben degil sahne önü deeper head-bang yapanlarla dolu olcak :taptim ;)

Geri