OverDose (Hard-Core / Nu-Metal) - Ankara

ne eğlenceli bi geceydi be
c.tesi çıktığınızı son anda öğrendim
ilk şarkıyı kaçırdım ama neyseki geceyi kaçırmadım...
süperdiniz elinize sağlık diyorum
ha bide deftones-bored size çok yakışır diye düşünüyorum....

clown:güzel yorumların için teşekkür ediyorum.bizde feci şekilde eğlendik.
cumartesi özellikle böyle eğlencelik şarkılar çalalım istedik yoksa bored repertuarda var.aslında bi ara çalmak lazım unutmamak içinde gerekli.kısmet artık başka zamanlara :D

Tasiyici_Cats demiş ki:
clown:güzel yorumların için teşekkür ediyorum.bizde feci şekilde eğlendik.
cumartesi özellikle böyle eğlencelik şarkılar çalalım istedik yoksa bored repertuarda var.aslında bi ara çalmak lazım unutmamak içinde gerekli.kısmet artık başka zamanlara :D
bi kere çalarız sonra hep isterler die çalmıyosanız haklısınız aslında :twisted:
inşallah bi sonrakine....

Arkadaşlar selamlar.
Bir konser projesi çerçevesinde bir arada aynı sahneyi paylaşmak istermiydiniz eğer kabul ederseniz benimle temasa geçerseniz memnun olurum. Gerçi siz sürekli olarak zaten sahne alıyorsunuz ancak eminim konser olayı sizin için de çok daha ilgi çekicidir. Konser de biz (Black Tooth) , Dijinin Stylo ve eğer kabul ederseniz siz yer alacak sınız konuyu görüşüp ok verirseniz hemen yer ve tarih hakkında görüşmelere başlayalım güzel ve kaliteli bir organizasyon yapalım......
Teşekkürler
Tuna (Black Tooth -- Vokal )

clown:bored çalınacaz söz veriyorum ama zamanı belirtmiyorum ne desem yalan olur şimdi :D
downender:öncelikle bizi çağırmanız bizim için bir lütuf teşekkür ediyoruz.çağarıldığımız her yere gitmek istiyoruz.eğer başarılı bir organizasyon olursa ve zaman uyarsa seve seve katılmak isteriz.
hürmetlerimizi sunarız :)

Evet üçlü parça olayı zor ama Black Tooth, Djinn Stylo ve Overdose' un sahne aldığı bir konseri herhalde 8 kamera ile çekmek gerekir bence. Açık hava çok iyi olurdu. Fakat kapalı mekan da fena değil. Afişi bile yıllarca saklanır. Hocalar bu işi kotaralım da nefis bir konser anımız olsun...

araya girdiim için özür dilerim ama bu konser olayı nedir??
nerede olacağını falan öğrenmek isterim esasen :LOL:
ankara sınırları içinde olursa bizleri bahtiyar edersiniz...

clown:bizde en az senin kadar merak ediyoruz bu sorularını :D henüz kesinleşmemekle birlikte büyük ihtimal gerçekleşicek olan bir organizasyon olacak.bizde merakla bekliyoruz kısmet artık :D

Bende 3 hafta aranın ardından sizi dinleme ihtiyacı hissettim! Umarım her zaman olduğu gibi güzel bir pazar gecesi yaşanır ;) Bu arada bu konser olayı kaçmaz arkadaşlar gerçekten! 3 grubu da tanıdıgım için gerçekten heyacanlandım! Umarım güzel bir organizasyon olur! Saygılar..

Geri