The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

valla sertsessiz,biz işi ticaret için yapmıyoruz,inandığımız,sevdiğimiz şeyler için yapıyoruz..bilmiyorum ingilizce sözleri de daha uygun gördük..bunun yanında yorumların için teşekkür ederiz..
bizden de cuma günü girmemizi sağlayan parodi.ye başarılar her ne kadar dinleyemesem de..baya da merak ediyorum aslında nese başka bi zamana artık..

valla konserde çok iyiydiniz,böyle devam edin..sizi bahar şenliklerinde de izleriz umarım..

bu arada kızlar konusundaki laflarınızı yemedim ona göre..kız yok bilmemne diyosunuz ama konsere kızları getirip en öne oturtmayı biliyosunuz.. ;P ulan ilk gruppie'leriyle dolaşan lise grubu sizdiniz heralde.. :)

yok abi ne gruppiesi :) ama olsalar da fena olmazlardı..biz de bahar şenliklerine çıkmayı çok isteriz de seyirci biraz daha ateşli olabilirdi ya da ayağa kalkanları oturtmamalıydı nese umarız bahar şenliklerine çıkarız da onda böle olaylar yaşanmaz.. :roll:

abi o ayağa kalkanları oturtanlardan biri olarak şunu söyliyim,ben de çok hevesli değildim o konuda ama konserin olduğu yer mimarlık amfisi,yani okula ait bir yer..ordakileri, oturtan kimse eylenmeye karşı olaninsanlar diildi ama ne yazık ki bizim bazı sorumluluklarımız var okula karşı (bkz:koltukların sağlam tutulması)..yoksa ben herkesden çok azardım orda.. aslında direc-t'de azdık ta ,arka taraftaki boşlukta tepinseydi arkadaşlarınız kimse ses çıkarmazdı..

neyse kurtların(m)ızı bahar şenliğine saklayınn..:)

ya zaten popçu değilsen müziğini ticari kaygılarla yapamazsın yapsan da tutmaz ki ben ve orada grubu izleyen diğerleri beğendiğimize göre işte ticaret yok demektir amma velakin bu da benden bir tavsiyedir, tabi müziğin profesyonel olması iyidir de sözler tırmalar biraz bizleri. yorumum budur başarılar.

Reggy demiş ki:
brief-case demiş ki:
zamanla ingilizce sözleri de iyice oturtmaya,sözlere hakim olmaya başlicaz umarım..

vokal olayını halledin bence cunku hafifi ugultu gibi geliyo...

öncelikle eksiklerimizi gösteren bu tür mesajlarınız için çok teşekkürler..
çalışmalarda vokaller çok güzel geliyo bana ama konserlerde ben çaldığımız hiçbişeyi duyamıyorum..fakat bunu aliye ileticem,bakalım artık nasıl bi önlem alıcaz açıkçası ben pek bişey de anlamıyorum bu tonlardan,seslerden falan ama onlar bi çaresine bakar diye düşünüyorum..
teşekkürler....

bu akşam odtüden cevap gelicekmiş elemelere kaçta çıkacağımız hakkında umarız bu sefer daha iyi bi performansla odtü bahar şenliklerinde yer alırız..

Sizi bir izleme sansımız olmadı yav neyse..Burdan okudugumuz kadarıyla festivaldeki pefrormansınızın guzel gectigine sevindim. Bir gun sizi canlı izlemek isterim(iz) Zafer(1920-SakaGibi) selamları var oda sizi cok seviyor (zaten bunu benden daha iyi biliyorsunuzdur) basarılar diliyoruz bahar senliklerinde cıkarsanız yazın..Bu sefer gelmeye calısırız...basarılar.....

ben de sizi hiç dinleyemedim ama 1920.yi çok severim ben de :) bizden de onlara selamlar..
bu arada odtü elemelerine pazar 15.30 çıkıyomuşuz..süper,tam istediğimiz vakit oldu..

butn gruplara elemelerde başarılar dilerim..

the next highway size guvenyirouz kazanırsınız..odtu sahnesine bir kez cıkın ve bu sefer bastırılmıyalım mumkunse...
başarılar..

Evet abi kesinlikle! Sakın moralinizi bozmayın, süper olcaksınız siz! :D Sonuna kadar yanınızdayım! :D Çalışmalara devam, daha sıkı! En son besteyi çok beğendim, umarım kısa zamanda bir konserde dinleyebilirim... :p

Geri