Ilanlarda Anlam Veremediğim Cümle(ler)

'Forum Meydanı' forumunda santana tarafından 25 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu

1. Gitar keyzle beraber verilecektir, geçen karşılaştım bir ilanda:ROFLMAO::ROFLMAO:

Reverberator ve uvidinli bunu beğendi.
  2. "Gitar ENDONEZYA üretimidir, çin malı gitarlarla karıştırmayın." Bu aralar açık ara favorilerimden.

3. Ankara Malı Seymour Sincan'ı gördü bu gözler...

4. Telleri yeni degistirdim var bir de.Satacagim hicbir gitara yeni tel takmadim.hatta belirtmisimdir teller eskidir diye.yada herkes dogru soyluyor ben yanlis yapiyorum.

5. açıkçası, ben satacak olsam yeni tel takarım. Ama bunu fiyata yansıtmam, tel dediğin nedir ki 20 tl...

ecocation ve ata bunu beğendi.
  6. oyle deme.20 x bilmem kac gitar durumu var bende.cok masraf benim icin.Ama belirtirim hep eski ama is gorur diye.

7. tabi benim bir tane gitarım olduğu için :D

caramon bunu beğendi.
  8. Eskiden toplu alinca iyi indirim alirdim ama zamlandikca o da kar etmiyor artik.Tel ciddi bir masraf.

9. Bende satmadan önce tel temizlik sap entonasyon falan yaptırırım. Daha doğrusu yapılı aldıysam öyle satmaya gayret gösteririm. Ne var ki bunda?

ecocation bunu beğendi.
  10. Bana denk gelmemis demekki.Entonasyon ve tel ayri seyler.Entonasyon bedava yapabilirsin ve satmadan once yapilmali evet.Ama tel 30 TL ve satin alan kisi istedigi teli takabilir keyfe gore.Bana inandirici gelmiyor cogu ilandaki teller dun degisti cumlesi onu belirtmeye calistim.

gretschci bunu beğendi.
  11. Gitar alirken tellerin eski olmasi beni pek rahatsiz etmez yani tel belirleyici bir etken degil.hatta yeni tel kisa sureli bir yanlis anlasilmaya da sebep olabiliyor.Gerilim ve stressi atmasi zaman alabiliyor yeni telin bu da acaba tunerlarda bir sorunmu var sorusu getirebiliyor insanin aklina.

Satin alcak kisi yeni tel isterse baska.Satmadan once cok tel degistirdim tabi ama cogunlukla vintage gitar alip satiyorum o yuzden tel en son faktorlerden benim icin sanirim.

12. O zaman bunun şerefine telleri eski olan gitarımı ilana koyayım :D

gutar bunu beğendi.
  13. Manası çok derin

Ekli dosyalar:

malikgirmez bunu beğendi.
  14. metal cenıvırı bi si rik....

15. sahibinden.com tayfasının "alana hayırlı olsun"u favorim. uydu kanallarında bal, namaz öğreten seccade, gergedan boynuzu, satan adam tarzı :) alana hayırlı olsun hahah

Reverberator bunu beğendi.
  16. Bilen bilir.

17. Motosiklet satarken, tankped'i yeni taktım hediyemdir derler. En pahalısı 50T ortalaması 15-25 TL arası kullanılır ve tamamen bambaşka bir zevk işidir :D
    Bilmeyen arkadaşlar için,

mustafa bunu beğendi.
  18. Aynen, adam yazıyor "extralar: tankpad, zenon far, siyah ön cam, katlanır ayna, katlanır manet" Ama hiç adam gibi lastik takmaz bunlar, hepsi de zevk için takılan şeyler ve benim sevmediğim şeyler ve şu kadar masraf yaptım diye de kitlemeye çalışırlar.

Nuxdelf bunu beğendi.
  19. Puig ön cam... :(

mustafa bunu beğendi.
  20. Redline elcik ve manetler...

Nuxdelf bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş