Aylin Aslım

Ben kalendar meşrebim çıkış şarkıları olarak secmleri baya ii oldu yani bizim yazlıkta full o şarkı caldı artık bıktım.Ama baya iyiler canlı perfonms olarak bide ogun sanlisoyla düeti varmış sanırım dinlicem yakında!

slacker demiş ki:
istanbul üniversitesi avcılar kampüsü
ankara gazi üniversitesi ve tobb üniversitesi
izmit'te kocaeli (ama kampüsü hatırlamıyorum)
izmir ege üniversitesi
istanbul ışık üniversitesi
gibi.. tarihleri öğrenince yazarım :)

tarihleri en kısa zamanda bekliyoruz, ayrıca başarılar dilioruz 8)

yazayım :)

06 mayıs 2006 cumartesi gecesi tv makinası programının konuğu aylin aslım.

-------------------

İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü - 8 Mayıs 2006, Pazartesi

--------------------------------------------------------------------------------
Ankara Gazi üniversitesi İ.İ.B.F. Kampüsü - 9 Mayıs 2006, Salı

--------------------------------------------------------------------------------
Ankara - TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi - 10 Mayıs 2006, Çarşamba

Ankara Baraka Bar - 10 Mayıs 2006, Çarşamba

Bronx - Yavuz Çetin'i Anma Gecesi - 11 Mayıs 2006, Perşembe

Aylin Aslım ve Tayfası'nın yanısıra Moğollar, Bulutsuzluk Özlemi, Ogün Sanlısoy, Serdar Öztop, Turgut Berkes & Karakutu, Zardanadam, Çilekeş ve Üçnoktabir de geceye katılacak.
bilet satış ve ayrıntılı bilgi
Kocaeli Üniversitesi - 12 Mayıs 2006, Cuma

Kapı açılış saati 19.00 olan etkinlikte Aylin Aslım ve Tayfası'nın yanısıra Anthony Papa, Gripin ve Gabriel sahne alacak.
bilet satış ve ayrıntılı bilgi
Ankara - Anatolia Showland Otoparkı - 2 Haziran 2006, Cuma

diye gidiyor şimdilik :)

Eğlenceli olacağı kesin de biz eğlendiremiyoruz insanları bestelerimizden kaynaklanıyor bu durumda ağlatmak oldu işimiz o gün 2. albüm projemize koyacağımz yeni yaptığımız 4 parçayıda çalacağız eğer aylin tayfası eğlenceli değil de güzel duygu yüklü
dakikalar geçirmek isterse TNK dinler ler diyorum ama biz kesin sizi dinleyeceğiz emin olabilirsiniz ....

Hayatımda Aylin Aslım kadar şirin ve sevecen bi insan daha görmedim. Bir insan ve tayfası bu kadar mı yanaı böööle koparılacısa sıkılası şirin insanlardan oluşabilir. tebrikler başarılar sevgiler saygılar...

10 mayıs gecesi Baraka'da izledik. Ben zaten Aylin Aslım'a ölen, biten biriydim, ilk canlı izleyişimde ona hayranlığım arttı. Sahnedeki duruşu, tavırları, güzelliği o kadar mükemmeldi ki Tanrı'nın yeryüzüne gönderdiği bir meleği izledik.(Abartmıyorum!)
Tayfası da çok tatlı. Bassçı herkesle muhabbete giren şirin biri. Bass gitarına takıldım, Ernie Ball Musicman... Bu gitar az insana nasip olur :) Diğer gitariste uzak kaldım bakamadım ama sanırım biraz daha gitar çalışması gerek.
Bir de gruba eşlik eden o gitarist üstad çok iyi çaldı. SUNN diye adını daha önce duymadığım Kore yapımı gitardan o tonlar nasıl çıktı anlamadım. Yahu mekandaki Marshall MG100HDFX amfiden midir acaba? Drive tonu süperdi. Ayrıca eleman pedal setupını çok iyi kullandı. Boss dsd-3'ün bu kadar kullanışlı olduğunu bilmiyordum. Sample olayı çok iyi. Crybaby'nin 535 modelini ilk onda gördüm, araştırdım, 535Q'nun eski versiyonu. Ama 535Q kullanmış biri olarak bu pedalın çok daha yırtıcı tonlaraa sahip olduğunu söyleyebilirim. Özellikle ilk albümdeki elektronik altyapılı şarkıların rock olarak başırılı şekilde çalınmasında bu üstadın payı büyük.
Grup süper, ilk fırsatta tekrar izlemek isterim.
Bu arada tüm uyarılara rağmen kamerayla 2 şarkı kaydedebildik :) , artık Aylin Aslım kusura bakmasın...
İlk fırsatta tekrar izlemek dileğiyle...(Yine kamerayla gelicem :roll: )

15 mayıs'ta ege üniversitesi 17 mayıs'ta istanbul üniversitesi avcılar kampüsü'nde çalacağız.. 8 mayıs'taki ist üni avcılar konseri hava muhalefeti nedeniyle 17 mayıs'a alınmıştır :)

Geri