green

Harika bir sürpriz yaşattınız Cumartesi akşamı... Exe ve ardından Green... Umarım Gölge ve karar mekanizmaları içerdeki insanların ne kadar eğlendiğini görmüştürde bu program sabit kalır...

Çok güseldi çooook :)

ilk önce iyi niyetlerinden dolayı limon'a ve mete'ye teşekkür ederiz. bizim içinde sürpriz oldu, biziz'in bittiği gün "ulan bugün çalamıycaz tüh" diye hayıflanıp, evde göbeğimizi kaşıyarak tv karşısında cansıkıntısından yarılacakken, bir anda gölge'den haber gelmesi bizi sevince boğdu. gözyaşları içinde yollara döküldük hemen :)

ve fakat, ancak, ama gölge programı sürekli değil! o güne has bir aktivite oldu. biraz sıkıntılıda olsa çok eğlendik bizde. sıkıntı sahne darlığı ve sounddu. sanırım subwooferlar yoktu gölge'de. herşey cıngıl cıngıl tiz geliyordu. milleti gaza getirebilecek bas karakterlerin hiç biri yoktu mekanda. umarım aşağıda bu sorun düzelir ve umarım bir daha çalarsak aşağıda çalarız. destek veren herkese teşekkürler...

bu arada bir önce ki sayfada kalan haber tekrarlayalım :

green bundan böyle her perşembe saat 00:00 civarında if rock bar'da sahne alacaktır. cümlenizi bekleriz arkadaşlar...

green.jpg

green'i sevmiyor olabilirsiniz ama en azından soundu, ses sistemini ve yeni if'i görmeye gelin derim. ben yeni mekanı çok sevdim şahsen.

hepsinisi beklerissss... kıymetlimissss.... (gollum - ortadünya 26.ocak.2006)

geçen hafta olduğu gibi bu haftada perşembe saat 00:00 civarında if rock'da olacağız. kara kışa aldırmayanınız varsa bekleriz, yoksa evde çekirdek çitleyip dizi seyredesiniz inşallah... ;)

mrb

mrb ben bizizden sibel grubunuz umarım başarılarına devam ediyordur,ne kadar artık sizleri dinleyemesekte herhangi grubun son şarkılarını kendimize armağan ediyoruz kendinize iyi bakın ;)

teşekkür ederiz sibel iyi niyetlerin için. güzel şeyler olacak gibiydi biziz'de ama kısmet işte neyse... diğer grupların son şarkılarıda güzeldir kesin ama, green'in son 3 yıldır son şarkısı with or without you. ve zaten çok güzel parçayken birde "son şarkı" olması ayrı bir güzel oluyor. bu gece'de saat 3 civarlardında yine size çalıyormuş varsayalım son şarkımızı :) görüşmek üzere...

allla allla ya ben afiş gördüm kapıda..... dün akşam hatta şenolla konuştuk...Green başladımı die... bu akşam özellikle bi bakıyım vedata sorayım

LiMoN demiş ki:
allla allla ya ben afiş gördüm kapıda..... dün akşam hatta şenolla konuştuk...Green başladımı die... bu akşam özellikle bi bakıyım vedata sorayım

haaa, afiş! o eski afiş ya.. kaldırın dedik vedat'a, madem çalmıyoruz ne işi onun orada dedik. vedat "gölge'de olmayabilirsiniz, gönlümüzdesiniz" geyiği yaptı bize :) kaldırmadılar afişi nedense?! yok öyle bişi yani.

Biraz önce if'ten geldim . Green tam anlamıyla inanılmazdı , if te inanılmaz olmuş ayrıca özellikle sound tek kelimeyle süperdi. Bi bardan beklenebileceğinden fazlası olmuş açıkcası . Ama green apayrıydı repertuvar iyice mükemmelleşmiş herşey harika geliyordu . Eski günler aklıma geldi duygulandım valla , imrendim batuya bi anda ne yalan söyliyeyim :) Çok daha iyi yerlerde olmayı hakediyorsunuz bence . To the moon and back süper olmuş ayrıca demeden edemicem :) Hepinizi seviyorum esen kalın :p :)

o senin güzelliğin be serkan'cığım. sağol içten güzel yorumların için. sen daha iyi yerlerde olacaksın inşallah. if bence ankara'da çalınabilecek en iyi yerlerin başında geliyor şu anda. ancak bizim açımızdan bir bahtsızlık söz konusu, uzun süredir salı-perşembe kapalıymış if. bir de üzerine hava muhalefetleri olunca müşteri az oluyor. gerçi her hafta biraz daha iyiye gidiyor. if şu ana kadar gösterdiği sabrı ve özveriyi göstermeye devam ederse perşembeleri de iyi olacak bence...

sevgiler...

Sizi yaklasik 4 - 5 yil kadar önce gölgede dinledim ilk defa ve o gunden sonra da gölge programlarinizi hep takip ettim.Hatta gecen sene cumartesi garage da sizin alt grubunuzduk bi ara :) :) :) Benim acimdan cok güzeldi sahsen.Ama gölgeden ayrildiktan sonra bayadir dinleyemedim sizi.Ankaradaki en sevdiim gruplardansiniz.Hersey cok iyi gercekten.Bence daha iyi günlerde daha iyi mekanlarda calmayi hakediyorsunuz.Basarilar....

dinleyicilerden gelen hoş yorumlar sevindirirken, müzisyen tayfasından bu tip yorumların devamı acayip onore ediyor bizi Orion_83. teşekkür ederim grubum adına. daha iyi bir repertuvar için çabalarımız sürüyor, umarım daha iyi yerler ve günlerde kendiliğinden gelir bulur bizi :) bakalım, olduğu kadar napalım...

sevgiler, saygılar...

gelecek program!

herkese selam,

bu hafta programımız IF'in açılış aktivitesinden dolayı olmadı. Ama gelecek hafta ve sonraki haftalar sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz. Yeni afişimiz de hazırlandı elime geçer geçmez sizinle paylaşacağım.

batuhan
green-vokal

batuhan gelmiş hoşgelmiş. ve fakat bişi söylemeyi unutmuş, yeni şarkılar geliyo ya abicim. dün program yok prova yapalım bari dedik hani, bir sürü parça yaptık, bi sürü parça tespit edip haftaya bi prova saati daha aldık. sonracıma haftaya yapacaklarımızla yeni bi sürü şarkı girdi repertuvara hani. çalmıyoruz belki ama çalışıyoruz dimi abicim! boş durmuyoruz hani.... ;)

mrb yine ben cumartesi devamlı mı çıkıyorsunuz o konuda sağlıklı bilgi verir misisniz sizi izlemek istiyorum ve orada sizi dinleyen bir meleği menekşeyi görmek istiyorum çok selamlarımı yolluyorum grubunuzun başarıları dileğiyle

Geri