green

bu perşembe program iptal değil dimi?IF e gidip cansız müzik ya da başka bi grupla karşılaşmayalım sonra.kimileri içmeye,kimileri kız kesmeye gider bara.biz GREEN i dinlemek için gelicez bara da o yüzden soruyorum :p

henüz elimize ulaşan o tip bir bilgi yok karmancho. iki hafta evvel kangroove vardı if'in resmi açılışında, süperdi. onun dışında programımız devam ediyor. ayrıca gene her hafta yeni parçalar yapıyoruz. geçen hafta çok eğlendik, yeni parçalar bu hafta da olacak.

herkesi bekleriz...

bekleriz muhakkak. abi bu tip bir avatar için official bir foto muhabiriniz olmalı. sağolsun bizi zamanında sıkça fotoğraflayan, bir zamanlar hangibar için fotoğraf çeken süper adam mert imir'di. gerçekten torunlarıma gösterebileceğim süper fotoğraflar çekti adam. tekrar teşekkür ederim burdan. bence sizde bir adam bulun bir programda grubun elemanı gibi sahnede olsun, nefis şeyler çıkıyor. gölgebar.com ve hangibar.com'da halen bu fotolarımız yayınlanır.

görüşmek üzere..

bu gece (11.mart.2006) saat 23.00 civarlarında o nadide kulaklarınıza, seçilmiş notalar sokmaya çalışmak üzere GÖLGE TUNALI sahnesinde olacaz.

bu şiirsel duyuru için hepinizden özür diler, gelmeyenlerin bütün gün nihat doğan dinleyerek can vermesini temenni ederim...

arkadaşlar eskiden ne kadar çok mekanda görüyoduk sizleri artık acaba nerdeler diye araştırmak zorunda kalıyoruz.

neyse, böyle de iyidir, biz buluruz sizi, devam edin yeter ki!

başarılar!

en geç çarşamba gününe kadar haftada 3 gün olmak üzere farklı mekanlardaki programlarımız netleşecek. böylece green'i izlemek istediğinizde üç ayrı mekan ve günden birini seçebileceksiniz.

her mekandaki her programın farklı tadlarda olması için repertuvar çalışmalarımız devam ediyor. "fix" parçalar haricinde farklı bir konsept belirleyip yeni parçalara çalışıyoruz sürekli. ve fakat şu sıralar şenlikler dolayısıyla stüdyo saatleri dolu ya da bize uymadığından biraz yavaşladık. ama eylemlerimiz devam edecek.

sevgiler, saygılar...

edit : unutmadan, geçen cumartesi yeni mekan gölge tunalı'da bizi yanlız bırakmayan herkese teşekkürler. bir takım aksaklıklar (monitörlerin çalışmaması gibi) ve eksikliklere (zil ayakları, nota sehbası, klavye sehbası, bas amfisi) rağmen keyifli bir program oldu. sağolsun vedat'ın ve gölge ssk'nin destekleriyle bir alet edevat sevkiyatı yapılarak eksikler tamamlandı ve program bir şekilde başladı. gölge tunalı tam anlamıyla bittiğinde keyifli bir mekan olacak bence. bakalım hayırlısı...

uzun zamandır takip edemiyorum...umarım herşey yolundadır...haftaya perşembe gelmeye çalışıcam...
kolay gelsin iyi çalışmalar efem...

Ya bende bende... Bende geliyiiiiiiim.... Çok özledim....

Not: şehir efsanesine dönen"green gölge barda" söylentileri nihaet gerçek olmuş galiba... iide olmuş her hafta gölgede, green her cuma gölgede yazısını görüp yutkunmaktan, wedhotchilipaper kardeşimizin dediği gibi gönlümüzde yaşatmaktan yorulmuştuk...

arkadaşlarım,

yarın if'deyiz ve saat 00:00 civarında ilk notaları duyuruyoruz vallaha. geldiniz geldiniz,.. sound açısından şiddetle tavsiye ederim.

bir aksilik olmazsa cumartesi gölge tunalı programı devam edecek. orda da şimdilik 23:00 civarında sahnede oluyoruz. bu akşam 3. yerden haber gelecek, yarın da onu yazarım.

sevgilers...

ya semihcan, menekşecim bu hafta gelmem zor gibi ama haftaya aksi bir durum olmazsa toplaşalım gidelim bi green izleyelim...acaip özledim vallaha...kimse üzerine alınmasın darılmasın ama ben eğlenemiyorum green'den başka bi grupla...haftaya bi aksilik çıkmazsa perşembe ifde olucam :)
kolay gelsin başarılar...sevgiler saygılar vs.vs bilumum güzel dileklerimi tüm içtenliğimle sunarım efem...

buraya "bugün (16.Mart) saat 00:00'da if performans hall'de çalıyoruz" filan yazınca gelen olmuyor. yazmayınca süper eğlenceli dinleyici kitlesi oluyor. yazmayım bari o zaman dedim. yazmadım bak...

Erto... 2 gün kaldı... Valla greencimler ben bu hafta saat 12 de if deym...

bu arada Ferhat Beyler dışında diğer GREEN'leri görümiyoruz forumda eskisi gibi... sanırım iş güç yoğunluğudur ama arada bir bi gelsinler....

ha bide noooolur ben gelince "LOVESONG" çalın lütfeeeeeeeeen :):):)

önce : bu perşembe if'de bizim programımız öncesi bir faaliyet olabilir. duyduğum kadarıyla elvis presley'li bişi, detayı bilmiyom. nette değilmiş zaten haber gelecek, yazarım. yani erken gidip dans edip eğlenme şansınız olabilir.

sonra : bildiğim kadarıyla perşembe günleri bayanlara ilk içki bedava. :)

daha sonra : menekşe ve ertuğrul'un sevdiği şarkıları biliyoruz tabi ki. her ikiside itina ile çalınacak. bu hafta prova yapabilseydik ertuğrul'un sevdiği parçaya (o kendi bilir) değişik güzel bir cover yapacaktık fikir hazırdı ama prova saatleri bize uymadı. şenlikler filan stüdyolar dolu hep. eski haliyle gene çalarız tabi ki. hele bi gelin de...

daha da sonra : green'den bir tek batu ve ben takılıyoruz forum'a sürekli bilgisayar başında olduğumuzdan. diğer elemanlar bırak foruma mesaj yazmayı, prova saati için mail atmaya bile üşeniyorlar. lanet bir iletişim sistemimiz var grup içinde; batu ve benim üzerime kurulmuş mail ve gsm mesajı trafiğiyle haberleşiyoruz. adamlar mail yazmadığı için birde telefon etmek zorunda kalıyoruz ki sorma :) murat forumu okuyor ama yazmıyor. mail yazıyor arada bir ve fakat yazdığı mailler macarca olduğundan bir halt anlamıyoruz. :) allahtan sanhede bu tip iletişim bozukluklarımız olmuyor. bir de günlük hayatımızda böyle iletişebilsek... ;)

görüşmek üzere

Geri