Detone (Alternatif) - İzmir

passengergirl demiş ki:
İzmirde en sevdiğim ve takip ettiğim 3 gruptan bir tanesi sizsiniz. Sizi dinlemekten büyük keyif alıyorum. Yanlız ufak bi eleştirim olacak sahnede Umut'un şarkı söylerken sigara içmesi, Galip'in ağzında sigarayla basını çalması bana antipatik geliyo, sizin için önemsiz bi ayrıntı olabilir ama ben olsaydım seyirciye olan saygımdan arada içerdim sigarayı :) Tabi yine de sahne sizin seyirci sizin siz bilirsiniz.

Detone, seyircisini önemsiyen nadir gruplardan birisi bence...Ben bu kadar iyi show yapan grup görmesim izmirde...helal olsin heriflere son dakikaya kadar zipliyo herifler....hatta Umut ZİPLAAAAA diye barirken ordaki ziplamayan muşterilere sinir oluyorum... ;) neyse aynen devam arkadaşlar.... :LOL:

punkserkan demiş ki:
morcu82 demiş ki:
Serkan yani biz ayarlamasak hiç geleceğiniz yok mu yani. :D ;) Yazında sizi Ankara' a bekliyoduk ama yoktunuz. Artık seneye gelirseniz oralarda da yalnız bırakmayız yani ;)

Valla arkadaşlar açik konişiim biraz....DETONE butun organizayonlara açik...nerde çalmamızı istiyorsaniz ayarlayin geliris hiç problem degil..yeterki ayarlayin.... ;)

Ankara ya Gelseniz Ne İİ Olur Gerçekten... :p Ayarlamaya Çalışalım Barii. Ben * DETONE * yi Dinlemeyi Çok Özledimm Çünküü... :cry:
Hiç Bii Grupta Burda Sizin Dinleyicilere Yansıttıgınıss O Enerjii Yokk...
Yukarıda Yazdıkları Gibi....

Vay 3 sayfa olmuş, Seralp yok ortalıkta.

İlk 3'e giremicek gibi dörünüyor :twisted:

Bayramda İzmir'deyim. Seralp'in biralarına duyrulur :twisted: :twisted: :twisted:

selamlar..

......DETONE.....

Pazartesi.......BERi BAR da (Bayramın ilk gunu)

Çarşamba......BERİ BAR da (Bayramin 3. gunu)

herkezi bekleriz....İyi Bayramlar.......fazla şeker yemeyin... ;)

punkserkan demiş ki:
selamlar..

......DETONE.....

Pazartesi.......BERi BAR da (Bayramın ilk gunu)

Çarşamba......BERİ BAR da (Bayramin 3. gunu)

herkezi bekleriz....İyi Bayramlar.......fazla şeker yemeyin... ;)

Bende tam bayram programanızı sorcaktim iyi oldu :roll:

Tabiki de orda olucaz....iyi bayramlar herkese... ;)

Bu arada arkadaşlar minik bi duyuru....

İki beste ve bi cover dan oluşan demomuz nihayet bitmiştir..En kısa zamanda
www.detone.net adresinden indirip dinleyebilirsiniz hayirli ve ugurlu olsin....

Bu arada "Yavuz Kasetçilik Ses Kayıt Stüdyosu"na ve sevgili Yavuz Abi'ye ve Özgür Ercan'a bize sonsuz desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. ;)

punkserkan demiş ki:

Bu arada "Yavuz Kasetçilik Ses Kayıt Stüdyosu"na ve sevgili Yavuz Abi'ye ve Özgür Ercan'a bize sonsuz desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. ;)

Oleyyyy beee sonunda çok sevindim...Peki içinde hangi besteler var acaba...mor yazma var mı mesela?

demoda mor yazma ve mevsimler gecerken adlı iki bestemiz(belki sürpriz bi tane daha) artı erkin koray coverı silinmeyen hatıralar bulunacak..duyurulur efem

en geç pazar akşamına kadar(22 ekim) şarkıları indirebilirsiniz...
:D

DETONE

pazartesi (yani bayramın ilk gunu) ve çarşamba(bayramın 3. gunu)

BERİ BAR da herkezi bekleriz......eglenmek istemeyenler gelmeyebilir :p

punkserkan demiş ki:

Rica ederiz efendim. her zaman bekleriz. :)

Herkesin bayrami kutlu ve mutlu olsin arkadaşlar.... :p

bugun DETONE BERi BAR da saat 22:00 de sahnedeyiz uyarmadi demeyin....

eglemek istemeyenler gelmeyebilir :twisted:

seroberto demiş ki:

vayyy bee elal olsin çok gusel kayıt olmuş arkadaşlar elinize kolunuza ağziniza saglik....tebrikler.....bence hemen album çikarmalisiniz bu şarkilar yabana gitmemeli nedersiniz!!.. Özellikle Umutu tebrik ederim çok gusel söylemiş...başarilar...diger besteleri de bekliyoruz bakalim kolay gelsin.. :roll:

bu arada kayıtlar canlı mı..yani davul falan? :roll:

tüm enstrumanlar studyoda tek tek calındı,davul da canlı canlı serkan çalar tarafından resmen dövüldü :D,,gayet doğal ve sade olması için elimziden geleni yaptık..

Güzell Bii Bayram Hediyesi Oldu ... :D Umut' un Sesine , Sizlerinde Ellerinizee , Yüreğinizee Sağlık...
Mor Yazma Eski Demoya Göre Çok Daha İİ Olmuş... ( SüPeR -SüPeR :!: )
Herkese Mutlu Bayramlar Dilioorum...

kardeşlerimizin bayramını yürekten kutlar, bütün sanat hayatlarının sahnede olduğu kadar canlı, enerjik, mutlu, huzurlu ve birbirlerine bağlı geçmesini dileriz...

anemi ailesi.

Geri