Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

Paylaş bence, paylaş da insanlar “mağazasın sen parasını verir alırım, alınganlık yapma dediğimde, “kapıma fino olamazsın.” dediğini görsün, ondan sonra anlatırsın ego diye. Bilek bükemeyen ego diye konuşuyor zaten anca.

Eee olamazsın! Fino diyerek sana kibarlığımı göstermişim bak işte. Başka türlü yazınca sarı site yanlış anlıyor çünkü 😏

Kendisi seninle ne konuştu bilemiyorum ama, buyur gel Ata ile aramıza alalım seni, tanışalım hep birlikte. Belki için rahatlar.

Nasıl çark ediyorsun. Seni hınzııır. Birde hızını alamayıp arkadaşıma yazdıkların da var. üstelik birde üçüncü bir hesabında var. (Soy adıda çok manidar) U. Ucuncu. Ata çubukçu olarak verdiğin ilandaki gitar senin koltugunda çekilmiş, ayrıca Amerikan gitarlarımda var benim diye paylaştığın fotoğraf karesinde de karşımıza çıkıyor. Yani hava atmak içinde sağdan soldan gitar toplayıp paylaşıyorsan bir önceki sayfadaki ezikliğinin yansıması mı oluyor bilemedim. Üstelik Sadece bu değilki fake hesaplarla konuşma stilleride kelime vurguları da hep aynı. Şimdi kalkmış o benim arkadaşım diyorsun hadi ordan… ayrıca ata çubukçu hesabınla özel mesajla taciz etmeye devam ediyorsun. Bu nasıl bir kin duygusu anlamadım. Her mesajın nefret ve kin içeriyor resmen, sürekli aşağılama psikolojisine giriyorsun. Buda zaten seni ortalama bir ergen birey yapıyor.

Benimle alakalı alıp veremediğin ne senin önce bunu bi konuşalım. Sattığım fiyatların yüksek olması mı sadece eleştiri konun? Yoksa kedi ciğer meselesi yapıp ulaşamadığın gitarlar için çirkeflik mi? Hem beni insanlara kötüleyerek alış veriş yapılmaması imajı yaratıyorsun hem kendin önce fake hesapla (Ata çubukçu) teklif yapıyorsun hemen sonra ana hesabınla yazıyorsun. Sonra da Volkan Aydının PRS ilanına usta bunda phino mod varmı diye yazıp kendince alaycı tavırlarınla hala taciz mesajlarına devam ediyorsun. Üstelik daha önce iki kez benden ürün almana rağmen her ne kadar basit ürünlerde olsa… Şu kadar yazıyı yazdırdın ya bana birşey demiyorum sana

Millete özelden yazdıklarının ekran görüntülerini kvkk gereği paylaşamıyorum da, şu basit arama bile yeterli bence. Hoş, hepsinde kötülemiyormuşsun kusura bakma ama meselenin o olmadığını bence burayı takip eden çoğu kişi biliyor. Neyse abim, eline kuvvet, maşallah senin kadar elinden geçen yok. Önünde saygıyla eğilmeye korkuyoruz forumca.
@anatolia999 nereden güç alarak benim adımı soyadımı burada geçiriyorsunuz? @blackfriday666 gitarın bana ait olduğunu söyleyerek forum nickimi etiketlemiş ve siz kişisel bilgi paylaşıyorsunuz, benim sizinle mesajlaşmalarımı yayınlamak için kendisinden izin istiyorsunuz. KVKK’dan haberiniz var mı?
Ne kvkk imiş bu arkadaş
Bi ikiniz biliyonuz zaten

Sahiplerini paylaştığım, bir toplanmanın hatırası mahiyetindeki olaydan böyle yorumlar yapabilmek… Gerçekten hala belli şeyleri okumadığınına inanmak istiyorum. Okuyup buralara varabiliyorsan durum cidden vahim.

Ben bir ilanı 5 farklı yerden makasa alıp ucuza kapatıp kar etmeye çalışan bir al-satçı olmadığım için neden senin gibi farklı hesaplar biriktirme ihtiyacı duyacağımı düşünüyorsun, anlayamıyorum. Forumda açık açık kimliğini paylaşıp, lafımı hiçbir zaman sakınmadım. Hoş, senin lafına güvenip böyle bir yakıştırma yapacakların da ne düşündüğü çok bağlamıyor beni. 3 değil 33 yan hesabım olsun onların gözünde.

İflah olmaz birisin sadece, Ata’yla tanışmak istersen haber edin forum Discord’unda buluşalım. Evimdeki kanepeleri görmek istersen özelden ulaş, misafir edeyim. Sitenin müsade etmediği sözleri söylemeyi denersin.

Kendi adıma daha da uzatmıyorum, insanların gözünde kim olduğun daha da perçinlenmiştir. Yeni uzakdoğularda görüşmek üzere.

Ben bir ilanı 5 farklı yerden makasa alıp ucuza kapatıp kar etmeye çalışan bir al-satçı olmadığım için neden senin gibi farklı hesaplar biriktirme ihtiyacı duyacağımı düşünüyorsun, anlayamıyorum.
Bunu üzerime alınmıyorum. Eğer bana laf çarpıyorsan ispatlamakla mükellefsin. Ama 3 farklı hesaptan makasa alıp teklif attığın / taciz mesajı attığın ispatlıdır istediğin kadar çırpın.
Buda benim son sözüm.

Arkadaşlar yeter artık gına geldi. Bıktık artık sizlerin tartışmalarınızdan. Çok istiyorsanız farklı bir başlık altında yapın tartışmalarınızı, kavgalarınızı veya ego tatminlerinizi.
Başlığın adı-konusuyla alakasız şeyler ve çirkin atışmalar hiç hoş değil. Kim haklı kim haksız hiç umurumuzda değil. Lütfen bu yazdığım mesaja da cevap yetiştirmeye ve yeni bir tartışmaya girmeye de yeltenmeyin.

Arkadaşlar yeter artık gına geldi. Bıktık artık sizlerin tartışmalarınızdan. Çok istiyorsanız farklı bir başlık altında yapın tartışmalarınızı, kavgalarınızı veya ego tatminlerinizi.
Başlığın adı-konusuyla alakasız şeyler ve çirkin atışmalar hiç hoş değil. Kim haklı kim haksız hiç umurumuzda değil. Lütfen bu yazdığım mesaja da cevap yetiştirmeye ve yeni bir tartışmaya girmeye de yeltenmeyin.
Kusura bakmayın.

Soldan Sağa
Üst Sıra;
Jackson USA KE2 Blue Ghost Flame (USA YAPIMI 🇺🇸)
Jackson USA KV2 Snow White (USA YAPIMI 🇺🇸)
Gibson USA 2016 Explorer Cherry (USA YAPIMI 🇺🇸)

Alt Sıra;
Jackson JAPONYA Demmelition V (JAPON Yapımı🎌)
Jackson JAPONYA KV Pro Dave Mustaine Signature (JAPON Yapımı🎌)
Jackson JAPONYA KV5FR (JAPON Yapımı🎌)
Jackson JAPONYA WRMG(JAPON Yapımı🎌)

158744 eklentisini görüntüle

Aynı gitarların sağdan ve soldan tekrar çekilmiş halleri. Gerek görülmesi halinde sağdan soldan tekrar tekrar çekimler için gereken ikametgah, adli sicil kaydı ve 4A sigorta girişimi özelden yetkililere iletebilirim.

158742 eklentisini görüntüle158743 eklentisini görüntüle

@mamichulo ve @Megadethmylordandsavior 'a teşekkürü borç bilirim. Sayelerinde, hadsizce uzakdoğudan buralara varmayı başarmış 2 adet afedersiniz import Jackson'ı da şanlı duvarımızdan indirip karanlık dehlizlere terkettik. Üstüne de uzakdoğunun akıbeti üzerine bir miktar hasbihal eyledik. Aslında biraz daha kalabalık olmakla birlikte bazı arkadaşların USA Üretimi (CC) gitarı olmadığı için duvarımızda yer veremedik.

Yeni USA (CC) ve Japon (SAV) gitarlarda görüşmek dileğiyle.
yine benim eskilerden bir şeyler :D

eskilerden bir kare gelsin.

24332180_2062228597322059_7459910988272238592_n.jpg

Cidden güzel, yakışıklı gitarlar. Hakkını vermek lazım. Flamed ve quilted maple haricinde sevdiğim finishler arasında blue ghost flames ve şu yıldırımlı 80ler-90ler stili Jackson finishleri var.

Bu arada bu parkeler benim kaldığım eski evde de vardı, eski parkeleri görmek de güzel :D Bunlar da ilk yapıldığında güzel ama zamanla eski ev imajı veren parkeler. O yüzden sevmiyorum bunları. Yeni evimde büyük parçalı olanlardan var o daha tatlı.

Cidden güzel, yakışıklı gitarlar. Hakkını vermek lazım. Flamed ve quilted maple haricinde sevdiğim finishler arasında blue ghost flames ve şu yıldırımlı 80ler-90ler stili Jackson finishleri var.

Bu arada bu parkeler benim kaldığım eski evde de vardı, eski parkeleri görmek de güzel :D Bunlar da ilk yapıldığında güzel ama zamanla eski ev imajı veren parkeler. O yüzden sevmiyorum bunları. Yeni evimde büyük parçalı olanlardan var o daha tatlı.
parke olayı başka ya. bunlar masif ağaş sonuçta laminant ile mukayese edilmez keyif bam başka.v jackson charvel hastasıyız gerçekten ama artık maliyetli diye herseyi degistirdiler. sl3 ü ameirkan yapıp enayilere sunuyorlar artık.

Nerde o eski parkeler. Hepsi flamed maple, mahogany, ebony idi. Hey gidi günler hey 😜

Kadroya eklenen son gitarlardan birisi,
Dean USA ML 30. Yıl için 100 adet üretilen model.
2007 yılı yapımı olmasina rağmen 1 2 ufak vurduğu dışında cok iyi kondisyonda. Ayrica Dean modellerinde genelde kullanılan V shape sap yapısına sahip ilk gitarim. İlk başta garip hissettirse de kısa süreli kullanimda hemen alışıyorsunuz.

Dean USA ML 30th Anniversary Specifications:

Number 36 of 100 produced worldwide
Trans 5A flame redwood top
Mahogany body and neck
Ebony fingerboard
12th fret 30th anniversary logo
Dean 30th Anniversary logo on pickups
Includes case
Laser engraved granite certificate of authenticity
Autographed by Dean B. Zelinsky
Dean 30th anniversary mother of pearl crest on headstock
Pickups: Duncan JB in the bridge & 59
in the neck

20230221_102112.jpg
20230221_102155.jpg

20230220_221928.jpg

Kadroya eklenen son gitarlardan birisi,
Dean USA ML 30. Yıl için 100 adet üretilen model.
2007 yılı yapımı olmasina rağmen 1 2 ufak vurduğu dışında cok iyi kondisyonda. Ayrica Dean modellerinde genelde kullanılan V shape sap yapısına sahip ilk gitarim. İlk başta garip hissettirse de kısa süreli kullanimda hemen alışıyorsunuz.

Dean USA ML 30th Anniversary Specifications:

Number 36 of 100 produced worldwide
Trans 5A flame redwood top
Mahogany body and neck
Ebony fingerboard
12th fret 30th anniversary logo
Dean 30th Anniversary logo on pickups
Includes case
Laser engraved granite certificate of authenticity
Autographed by Dean B. Zelinsky
Dean 30th anniversary mother of pearl crest on headstock
Pickups: Duncan JB in the bridge & 59