Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

janmoreye demiş ki:
ZebulaH demiş ki:
Public(uy ingilizce gonuştum) alana getirip azgın gitar gönüllüsü arkadaşların Birezilya rozvuud sap fetişizmleri gidermeleri için bir fırsat tanırsın artık sanırsam.
Hele bir gelsin de hayirlisiyla.
Bu arada Barlo Hoca`nin satmis oldugu Duncan Antiquity`leri taktim Cipsina. Hem goruntusu hami de sesi daha bir hos oldu bence. Krem Manyetik fetisimi de dindirmis oldum hayirlisiyla.
cipsin.jpg

insan değilsin ((:)
über-solak seni

fuckinick demiş ki:
janmoreye demiş ki:
ZebulaH demiş ki:
Public(uy ingilizce gonuştum) alana getirip azgın gitar gönüllüsü arkadaşların Birezilya rozvuud sap fetişizmleri gidermeleri için bir fırsat tanırsın artık sanırsam.
Hele bir gelsin de hayirlisiyla.
Bu arada Barlo Hoca`nin satmis oldugu Duncan Antiquity`leri taktim Cipsina. Hem goruntusu hami de sesi daha bir hos oldu bence. Krem Manyetik fetisimi de dindirmis oldum hayirlisiyla.
cipsin.jpg

insan değilsin ((:)
über-solak seni

:D:D:D

Obey your master!!! :D

güldük eğlendik.

gitarda güzelmiş ama ibanez almam abi ne zaman alım satım bölümüne girsem kesin bir çalıntı ibanez vakası var gözüm korktu valla. :? türkiyede ibanez mafyasımı vardır nedir. :)

masterofpuppetsasd demiş ki:
evet arkadaşlar çok sevdiğim dostum cemsht adına bir resim koyuyorum :) kendisi zamanında benden bir rhoads ex pro gövdesi satın aldı ve onu mükemmel bir projeye çevirdi... :)

işte son hali...zevkle izleyin :)

jackson101ys7.jpg

henüz sesini duyamadım ama kendisi yazıyı görünce yorumunu yapar...çok güzel olmuş bence...

Adamım gitar gerçekten süper olmuş yalnız dikkatimi bi nokta çekti.24.perdeye ulaşabiliyo musun rahatlıkla?Veya o perdeye bend yaptırabiliyo musun?Çünkü les pauldaki gibi bi durum olmuş senin gitarda.Ben şu ana kadar ayakta çaldığım hiç bi les paulde rahat rahat bend yaptıramadım 22.perdeye :D

Geri