Gitarını Göster Ey Turkrockcılar

halilpazarlama demiş ki:
abi daha büyük foto koyarsanız ekran kartıyla iki monitörü birleştirip kullanıcam , hepinizin gitarlar çok güzel , fender sütmüş bu arada :D

hakkaten ben de tam arkadaştaki monitör 50 inç fln mı diye soracaktım ((:)

ek: tipim olmasa da (nasıl oluyosa ((:) ) fender cillop gibiymiş hakkaten

Vine_Inlay demiş ki:
Antiquity'lerin kapaksızı oluyo muydu yav. =) Benim Epiphone'da da Antiquity PAF'lar var ama eskitilmiş kapaklı, böylesini görseydim, kapaklıların hiç şansı yoktu. :D

Şimdi bir alet havya buluyorsun manyetiği söküp arkasını çeviriyorsun karşına 2 köşeden lehimlenmiş (kapak ile base plate) base plate çıkıyor lehimi ısıtıyorsun ve kapağı çıkarıyorsun yok ben uğraşamam dersen lehim yumuşaktır al ince uçlu bir tornavida lehime dal kafa göz öylede olur ama bu riskli biraz :twisted:

deliturko demiş ki:
Vine_Inlay demiş ki:
Antiquity'lerin kapaksızı oluyo muydu yav. =) Benim Epiphone'da da Antiquity PAF'lar var ama eskitilmiş kapaklı, böylesini görseydim, kapaklıların hiç şansı yoktu. :D

Şimdi bir alet havya buluyorsun manyetiği söküp arkasını çeviriyorsun karşına 2 köşeden lehimlenmiş (kapak ile base plate) base plate çıkıyor lehimi ısıtıyorsun ve kapağı çıkarıyorsun yok ben uğraşamam dersen lehim yumuşaktır al ince uçlu bir tornavida lehime dal kafa göz öylede olur ama bu riskli biraz :twisted:

Tornavidayla dalma kısmını sakın yapma sonra benim gibi manyetiğin içindeki sarımları kopartıp yoktan yere yeni manyetiğe para bayılırsın. Yeni manyetik de dehşet gerçi de... :p

Bunlar da benimkiler:
Fender Standard Telecaster.

S101 guitars adında bir Les Paul kopyası. Humbucker'ını yukardıda anlattığım şekilde bozduğumdan köprüye Seymour Duncan custom shop Pearly Gates taktım.

killswitch aslında bazı gitarlarda olan bir direk ses kesme mekanizması.gitarın tüm elektrik aksamının yanı sıra küçük bir switch oluyo gitarda.bu switch aktive ediliğnde gitarın volume potunu tamamen kısmış gibi oluyor.yani ses tamamen gidiyor.

Geri